Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

globus

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
760
Reaction score
31
gledao sam mec sinoc i naseg vesolog.Odlicno se krece brz je za poziciji cetvorke jos mu malo samo kila treba pa da se moze nositi sa ostalim 4kama.
Hrpu dobrih blokova je postavio i +/- statistika mu je bila najveca ako se dobro sjecam.
Jonh Wall cuda cini kako je on dosao wizardsi su u seriji 3-0.
I na twiteru #John2Jan glavno na temama Wizardsa :)
Sam Veseli napisao John2Jan a na to Wall odgovorio yes Sirr koji kraljevi :)
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.078
Reaction score
8.412
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Pa on ode od nas da bi imao kontinuitet igara kako bi se izborio za mesto u reprezentaciji, ne znam kako planira da to ostvari "igrajuci" u Barci?!
 

Kayak

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
842
Reaction score
3.757
Локација
#вчћпдр
Ova vijest znači samo da je Barsa stupila u kontakt sa menadžerom, ništa više. Anđuša je vjerovatno jedna od opcija, pitaj Boga koja.

I ja mislim da to za njegov razvoj ne bi bilo povoljno, ali od srca mu želim da jednog dana zaigra za takvu ekipu.

Edit:
Moram edit da ne bi dobio poene :D
http://www.latimes.com/sports/laker...pekovic-mma-champion-20130116,0,6444983.story
Evo sta Howard kaze o Pekmenu... :)
 
Последња измена:

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.078
Reaction score
8.412
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Rasic sinoc 5,5 min na terenu, bez ucinka :D
Law 23 min. 4 poena i 2 skoka.

Bo McCalebb 32 min. 15 poena, 3 skoka, 1 asist. index 17
Tripkovic 10 min. 5 poena.
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Uopste on nije toliko los igrac koliko je ovde osporavan,a da pritom nije posteno ni video terena. I u toj italijanskoj ligi je sasvim solidno igrao. Zbog dolaska Rocestija je odlucio da se makne negde gde ce igrati, slaba bi mu minutaza sa njim kao opcijom. U Astani ce VTB ligu moci da igra, nije losa opcija, ali da se makne na kraju sezone opet u neku "kosarkasku" zemlju po mogucnosti :D
 

Јован

Ex-PAOKjovanPFC
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
2.105
Reaction score
43
PEković 17p 12sk za 37 minuta
Veseli 2p za 6minuta
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.078
Reaction score
8.412
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Sinoc Perovic 4min, bez ikakvog ucinka.
Lazme bio bas zapazen, sa kakvom lakocom lupa blokade i skuplja skokove..kao od gume da je. Plus bio odlican u napadu. Ubacio 15 poena i imao 9 skokova, index 20.
Gist samo 4p za 18 min.
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
... u cevrtku, nasi bivsi igraci u EL su imali sledeci ucinak:
Lafajet za 22 minuta: samo 2 poena; 5 asistencija i 1 u.l. - index 3
Jerrells za 30 minuta: samo 4 poena; 1 sk., 4as., 2 u.l. - index 1
Jawai za 14,5 minuta: 11 poena, 3 sk. - index 10
Rasic za 18minuta: 6 poena (2/2 trojke), 1 sk, 1as., 1u.l. - index 8
Acie Law za skoro 13 minuta: 12 poena, 2 sk., 1 u.l. i jedan levi krose Satou:D zbog cega je i izbacen (kao i Sato zato sto se videlo na snimku da je on prvi poceo tucu) - index 12
Bo McCalebb odigrao svih 40 minuta: 20 poena, 6 sk., 3 as., 1 u.l. - index 25
Tripkovic za 14 minuta: 5 poena, 2 sk., 1 u.l. ali uz ocajan sut i 4 izgubljene lopte i 4 licne greske - index -4.
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
ZVOR. B92 | JT
Srpski košarkaši Uroš Duvnjak i Igor Milošević bili su najzaslužniji za trijumfe Retimna, odnosno Kavale, u 15. kolu prvenstva Grčke.




Ritmno je sa 73:71 slavio na gostovanju Arisu, a Duvnjak je u toj pobedi zabeležio 36 poena, dok je Milošević asistirao pri odlučujućem pogotku u trijumfu Kavale nad Panelesinijakosom sa 68:66.

Retimno je imao minus od 14 poena na poluvremenu i bilo je teško očekivati da će se vratiti u igru, međutim, Duvnjak je na najbolji nacin podigao ekipu i poenima sa svih pozicija stvorio uslove da se njegov tim bori za bodove.

U finisu je Retimno sjajnom odbranom došao i do izjednačenja, a potom i preokreta koji je šokirao domaće navijace u Solunu. Grcki mediji apostrofiraju da Retimno nikako ne bi došao do pobede da u svojim redovima nije imao srpskog kosarkasa kojem je sve polazilo od ruke.

“Bila nam je ovo mnogo važna utakmica zbog ostanka u samo vrhu. Aris u poslednje vreme igra veoma dobro, pogotovo kod kuće. U prvom poluvremenu smo promašili skoro sve otvorene šuteve i dali samo 26 poena, pa smo pojačali ritam u nastavku. Mene je krenuo šut i drago mi je da sam doprineo da moj tim ostvari ovaj trijumf”, rekao je Duvnjak, čiji tim već u sredu dočekuje Panatinaikos.

Kavala je do pobede došao takođe posle preokreta. Utakmica je većim delom bila veoma neizvesna i u poslednju četvrtinu ušlo se sa dva poena prednosti za goste. Pošto je tim Panelesinijakosa poveo sa 55:51, Milošević je vezao četiri poena i doneo izjednačenje domaćinima. Posle dosta preokreta, na 15 sekundi do kraja, Milošević je asistirao Arbetu, koji je pogodio trojku za trijumf Kavale.

Milosevic je meč zavrsio sa cetiri poena i cetiri asistencije, dok je Nemanja Mitrović postigao 19, a Koulmen 15 poena uz čak 14 skokova. Kod gostiju, istakao se Papanikolau sa 18 poena.

To je bila četvrta pobeda za Kavalu ove sezone, kojom je sada prestigla upravo Panelesinijakos na 13. poziciji grčkog prvenstva.

Nas ex junior 36 poena ubacio
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.078
Reaction score
8.412
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Dobi zalgiris cska u sred MOskve. Lafajet sasvim pristojno koristi minutazu, fino razigrava ekipu, ogresili smo se o njega, trebalo mu je mozda dati vecu sansu da pokaze sta zna.
Krle ubacio 12 poena i imao par skokova, MIcov cini mi se ubacio 2 trojke samo, mada nije ni igrao Bog za sta
 

Zagor

Guest
Шалиш се за Лафа, зар не!? Па одавде је екипа са упаљним бакљама и кукуљицама кренула ка његовом пребивалишту после свега пар партија... Где да остаје, кукала му мајка, изводили га на задњи улаз да га склоне од беса експерата форумаша...
 
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
585
Reaction score
122
Ја сам се огрешио о њега јер сам га ставио у тим у фантазију ово коло пошто ми је Џабир отишао у вехабије, а он прокоцкао моје поверење. Рачунах да ће искористити шансу да избриљира са додатним минутима, али он наставио да разочарава к'о некад...

Увек сам био против промене играча у пола сезоне (сем у фантазију, али то играм по први пут, па можда променим мишљење у долазећим годинама), јер то мењање никад није био наш фазон, већ фазон неких других. Знао сам да ће то кад крене бити практиковано учесталије... Уз то, ја сам његовим учинком био мање више задовољан. Чак је ону последњу утакмицу против рахметли Циганке одиграо најбоље, иако је већ вероватно знао да је готов његов боравак у Београду.
 

Simke87

Grobarčina
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
1.611
Reaction score
54
Jesmo se ogresili od Lafa, ali on imao tragicnu statistiku kod nas i igre, mozda cak i tragicniju nego Tomas.
 
Top