Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

Moraelyn

Grobar
Учлањен(а)
08.03.2009
Порука
870
Reaction score
40
Nismo se mi toliko ogriješili o njega, koliko smo pogriješili što smo ga uopšte doveli.

Sa sistemom kakav mi forsiramo, nijedan košarkaš kome je osnovno oružje šut za 2 i šut iz driblinga se neće "leba najesti".

Laf je sasvim korektan igrač, ali potpuno pogrešan za naš sistem. Mi ne umijemo da iskoristimo takve igrače kako treba.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.068
Reaction score
8.369
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Pa...upitno je to. U trenutku kad smo ga najurili je bio krenuo sa boljim partijama. Znao je da pogodi dugu dvojku, imao pristojan sut iz driblinga, imao solidan ulaz i asistenciju...ali jbg mi u ekipi slabo koristimo takve potencijale u igracima. Dobro da i Jerelsa nismo unazadili sto se suta tice :D. Ali trebalo je vremena da se privikne na evropsku kosarku a i u startu je docekan na noz jer je dosao sa 26 godina kod nas i to mu je prakticno bio prvi ozbiljan angazman pa su mnogi i zbog toga bili skeptici

morajlen brzi za malo :D
 

Јован

Ex-PAOKjovanPFC
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
2.105
Reaction score
43
Peković 32min 21p, 10sk
Veseli nije igrao.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.068
Reaction score
8.369
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
U čvrstoj utakmici, koja je rešena penal-završnicom, pobedili su gradskog rivala Galatasaraj 63:57 (21-15, 8-17, 12-12, 22-13) i došli do četvrtog trofeja Kupa u svojoj istoriji.
Nekadašnji igrač Partizana Bo Mekejleb meč je završio sa 10 poena.
a u lošu partiju svoje ekipe uklopio se i Milan Mačvan, koji je ubacio samo 4 poena.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.068
Reaction score
8.369
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Dva za redom al jbg proslo je 2 dana

Anđušić u Virtusu!


12. februar 2013. 10:41 > 10:44

Doskorašnji bek Partizana mt:s nastaviće karijeru u Bolonji, u redovima nekadašnjeg prvaka Evrope, saznaje MONDO.
v278088p0.jpg

Danilo Anđušić pronašao je novi klub, istih boja!

Srpski reprezentativac, rođen 1991, potpisaće četvorogodišnji ugovor sa slavnim Virtusom, čiji dres su nekada nosili Predrag Danilović, Zoran Savić, Marko Jarić, ali i Manu Đinobili, Antoan Rigodo...

Perspektivni bek otputovaće u Bolonju u naredna dva-tri dana da obavi i poslednje formalnosti, nakon čega bi mogao da debituje već u nedelju, na gostovanju u Varezeu.

Anđušić je bio bez angažmana otkako se krajem decembra sporazumno razišao sa Partizanom mt:s, sa ciljem da ode tamo gde će imati veću minutažu i značajniju ulogu.

Virtus je dva puta bio šampion Evrope (1998, 2001) i čak 15 puta prvak Italije, ali već dugo nije tim koji uliva strahopoštovanje, kao u vreme kada je trener bio Etore Mesina.

U konkurenciji 16 klubova Serije A, crno-beli zauzimaju dvanaesto mesto, sa sedam pobeda i 11 poraza. Zvezde tima su Anđelo Đilji, Mejson Roka, Stiven Smit i Riki Majnard, a u sastavu je i Šveđanin Anton Gadeforš, nekada član Radničkog iz Kragujevca.

(I. B. - MONDO, foto: MN Press)

Srecno Andjusa!!
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
Neverovatni Dominik Džejms: Na debiju u Francuskoj ubacio 34 poena!

00094707.jpg
Dominik Džejms će još dugo pamtiti debi za Potji basket u Fransuckoj. Samo nekoliko dana pošto je potpisao ugovor sa ekipom koja se bori za opstanak, američki plejmejker je postao junak tima. Džejms je protiv ekipe koja se bori za titulu Lion Vilerbana (86:78) ubacio čak 34 poena! Šutirao je spolja Džejms 15/10, ubacio devet poena u poslednjih dva minuta, a na sve to je dodao i tri skoka i isto toliko asistencija.

Francuska štampa je puna hvale za bivšeg košarkaša Partizana, Arisa i Ređo Emilije. Gotovo u svim medijima je izabran za junaka kola, a ako ovako nastavi njegov tim, koji se trenutno nalazi na pretposlednjem mestu lako će doći do sigurne zone.
Sportal
 

Vojin91

Grobarčina
Учлањен(а)
18.10.2008
Порука
1.094
Reaction score
0
Nije on bio los , taman se adaptirao, sigurno bi bio bolji od nasih trenutnih jedinica i od tory tomasa....sve najbolje u daljoj karijeri
 

globus

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
760
Reaction score
31
Jos jedan pley bez suta,to nam je postao trejdmark.Dzejms kakav god da losiji od trenutnih plejeva nije sigurno cak smijem reci i da je bolji.
Od vujanica nismo imali pleja da pogadja trojke u serijama.
 

Viper

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
909
Reaction score
8
Prica se da Vranes pojacava Metalac. :D
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.356
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Дуле побогу реагуј, какво би то закључавање рекета с њим и Гордоном било :D
Od vujanica nismo imali pleja da pogadja trojke u serijama.

Доминик може само да ломи таблу у серијама, кад га мало просере шут може да да доста кошева, после тога стандардно као и у италији што је у прејаком тиму показивао знање, ерболови врхови табле и тако то...
 

Simke87

Grobarčina
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
1.611
Reaction score
54
Stojance, ali priznaces da je sigurno jedan od rekordera Partizana po broju postignutih trojki o tablu:D Ako neko vodi preciznu statistiku neka kaze koliko je tacno dao trojki, sigurno je i lider u svetu.
 

globus

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
760
Reaction score
31
Stojance, taman posla da poredim vujanica i dzejmsa(dominika) :D vec to je bila onako konstatacija sto se tice plejeva sa sutem.
Dzejms je svoj sut(ili bolje reci bacanje cigle) pokazao u onoj finalnoj seriji sa limenkarima i nikada vise ne bih volio da ga vidim u nasem dresu.
Jedini mec je imao protiv cibone u zagrebu da je odigrao ala gala.
Sta se desava sa Stepom?znam da je otisao u pokeraske vode, ne bi bilo lose kad bi ga klub zovnuo na neki meci.Rijetko gotivan stranac sa prvoklasnom prackom.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.356
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Степ би могао већини српских самопрокламованих шутера да објасни неке ствари.
s8788fa28ff.jpg

Мајстор

Симке, то стоји и жива је истина, ја знам како ја реагујем када противник да тројку од таблу, могу мислити како је навијачима противника било кад је овај сипао усерске тројке од семафора :D
 

KKP

Grobarčina
Учлањен(а)
29.05.2008
Порука
1.053
Reaction score
1
Локација
Srbija
Slave Vraneš prešao u Metalac, a na listi želja im je još jedan naš bivši član Žarko Rakočević...
 
Top