Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

Brmba

Grobarčina
Учлањен(а)
14.07.2008
Порука
2.495
Reaction score
202
Локација
Napokon u Pioniru
Jedina lepsa vest od Babovicevog odlaska iz Partizana je njegov prelazak u cergu. Pa vam, verujte, potvrdjujem da sampanjac moze da se otvori :D
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
@Brmba
sta, jel sve gotovo?
 

Brmba

Grobarčina
Учлањен(а)
14.07.2008
Порука
2.495
Reaction score
202
Локација
Napokon u Pioniru
I ne samo to...nadaju se jos jednom slicnom propalom talentu (koji talenat uistinu nikada i nije bio), a koji se povremeno pominjao kao nase potencijalno pojacanje :D

P.S. Ovo je javni deo foruma, pa necu detalje, ali taj Babovic je zaista zasluzio cergu kao i ona njega. Mirzino jato bi reklo - idealan spoj, permanentno bicu tvoj.
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Taj Babovic da je neki covek bi izasao i demantovao ili potvrdio glasine.
Ovako i da ne predje tamo on je za mene vazduh, voda, dim.
 

Dr.Hofmann

Guest
Tesko mi je poverovati da ce tata Milija dozvoliti svom budalasu da ovo napravi i sebi i njemu...

Iz prostog razloga sto nije u pitanju neko ko nema lovu, a verujem da ako se ovo desi da ce mu svi dupe pomerati zbog sinovog poteza..

Dakle i dalje mislim da ce u svemu ovome biti presudna tatkova rec, ne zbog toga sto ja mislim da je tata Milija neka moralna gromada, nego zato sto mislim da je ipak dovoljno pametan da spreci potencijalnu bruku svog bilmeza...
 

GolmanRade

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
839
Reaction score
508
Tesko mi je poverovati da ce tata Milija dozvoliti svom budalasu da ovo napravi i sebi i njemu...

Iz prostog razloga sto nije u pitanju neko ko nema lovu, a verujem da ako se ovo desi da ce mu svi dupe pomerati zbog sinovog poteza..

Dakle i dalje mislim da ce u svemu ovome biti presudna tatkova rec, ne zbog toga sto ja mislim da je tata Milija neka moralna gromada, nego zato sto mislim da je ipak dovoljno pametan da spreci potencijalnu bruku svog bilmeza...

Nazalost ja sam cuo da je bas Milija inicijator ovoga i da je napravljen dogovor da im daje i pare. To mi je rekao momak koji radi direktno za njega.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Kakav god igrač da je bio meni nije drago da pređe kod cigana, ipak je dečko veliki Grobar!

J
Kakav god da je bio bio nam je u jednom trenutku od koristi i veliki je grobar.

Чиме се то утврђује ко је колики "гробар", је ли има неки апарат, тест, шта већ? Чиме се доказује "гробарство", можда саможивошћу на терену, остављањем екипе на цедилу у сред утакмице, ироничним аплаудирањем на звиждуке навијача?

И осим тога, фудбалерима је фудбал посао, па је сасвим небитна дискусија ко је "гробар" а ко "циган", ко је за кога навијао.

С.Б. је оличење свега оног што фудбалер Партизана не сме да буде - саможив, себичан, умишљен, безобразан...такав ментални склоп заслужује чергу и она њега.

Kad se setim samo koliko je pokojni Sloba Novakovic potrosio glasa i video materijala pri glorifikovanju malog Stefana, sad se sigurno prevrce u grobu.

Да том деришту нису сви у клубу од малих ногу титрали јајца и глорификовали га као да је нови Роналдо, можда и не би постао дебил какав јесте.
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
http://www.mondo.rs/a598123/Sport/Fudbal/Dzajic-o-Babovicu-Nista-jos-nije-gotovo.html

Babun je na pragu, sve je dogovorio ali jedini problem je sto zatezu sektasi sa severa!Marko Vuckovic i kompanija se bune ali leci ce na rudu jer je Mildzo obezbedio i neke finansijske inekcije ko mu udomi sina?

http://sport.blic.rs/Fudbal/Evropski-fudbal/236520/Blicsport-Babovic-ne-dolazi-u-Zvezdu

Izgleda da su ipak oni preovladali sto i ne cudi s obzirom da oni ustvari i upravljaju Petokrakom jos od Piksija a i tada su se mesali i bez njihovog aminovanja nista nije moglo!
 
Последња измена:

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Da podsetim da je ova karikatura nekad nosila kapitensku traku :puke
194727-stefan-babovic-foto-marko-metlas.jpg
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
sunce ti jebem kakav je on debil.
za mene su govna svi domaci igraci koji su presli iz zvezde u partizan i obratno, pa cak i oni koji bi o tom predlogu i razmisljali.
ja kad bi obukao dres zvezde iz momenta bih pao mrtav jer bi mi puklo srce.
ne postoje te pare, jer ne bih prvo smeo ocu na oci, a onda drugovima
 

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
Nevezano za Babovića i njegov slučaj, da ja vas pitam nešto. Imate klinca koji je grobar, trenira fudbal npr. u Lokomotivi, i kada stasa za seniorsku konkurenciju traži ga čerga. Ima mogućnost da ostane u Lokomotivi ili pređe u Zvezdu. Da li bi ste ga pustili (pod uslovom da i on želi), ili bi ste ga svim silama odvraćali od toga? Dobro razmislite.
I ponavljam, ne gledajte to iz ugla Babovića kome nije nužda i koji ima obezbeđenu egzistenciju odavno.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Inženjeru, ne k****, govno može biti samo onaj ko iz našeg kluba pređe kod musavaca.
(iz sveg srca navijam da se babović i na ovaj način potvrdi kao govno, mada je to i bez prelaska)
Kad neko pređe u obrnutom smeru - taj je samo sa zakašnjenjem spoznao razliku između pogrešnih i pravih vrednosti u životu.
Nevezano za Babovića i njegov slučaj, da ja vas pitam nešto. Imate klinca koji je grobar, trenira fudbal npr. u Lokomotivi, i kada stasa za seniorsku konkurenciju traži ga čerga. Ima mogućnost da ostane u Lokomotivi ili pređe u Zvezdu. Da li bi ste ga pustili (pod uslovom da i on želi), ili bi ste ga svim silama odvraćali od toga? Dobro razmislite...
Odrekao bih ga se preko novina. Dobro sam razmislio.
 
Последња измена од уредника:

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
Ma dobro ljudi pustite te prepirke naravno da je tesko govno svako ko iz naseg Partizana predje u podbanjicku cergu a obrnuto je "kasna spoznaja pravih vrednosti"by Je-Ne-A nego da mi udomimo Babuna kako dolikuje pa cemo lako:D


Upravni odbor najsrbskijeg kluba jos traje a to je cirkus neopevani gde svako vuce na svoju stranu jos nije Babun otpisan, ja pratim novinara Nikolu Jankovica sa Monda na tviteru, ciganstura teska on javlja nove momente sa Upravnog odbora mapetovaca!

Ako Babangida zaigra u pravom klubu za njega ubijamo dve muve, uvaljujemo ciganima kurcinu i sprecavamo ne dao Bog mogucnost ako Milija ispusi tamo da nekog opet podmiti 'vamo pa da se ovaj vrati daleko bilo!
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.432
Reaction score
4.172
Локација
127.0.0.1
Da mu nije bilo tatice da ga gura bio bi igrac na nivou Gorana Medenice i slicnih polupromasaja nase skole pa bi nas onda bolela patka sto prelazi na smetliste. Toliko o tome... neka mu je sa srecom, meni je svejedno sto prelazi, nije neki fudbaler tako da ce samo oslabiti musavce i jos ce me ciniti srecnim dok se bude spoticao po terenu. S druge strane, da je neke kosmicke pravde on nikad ne bi ni ostavio trag kakav je ostavio u nasem klubu pa njegov prelazak tamo uopste ne bi predstavljao neku debatu. Nabedjeni tatin sincic plitkog mozga ali dubokog dzepa koji je odlucio da u ovom zivotu bude profesionalni fudbaler nebitno sto to nije za njega. Tatica ce da izgura njegove snove. Toliko o tome.

Jedino za cime zalim je sto ce ovo finansijski malo da stabilizuje Zvezdu posto ce Milija morati da pomogne svom malom da bude u startoj ekipi. Kasne plate i slicna sranja. Usput, samo da kazem da za Miliju Babovica kao Grobara imam veliko postovanje, samo sto je napravio retarda od sina...
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Al' ipak bi za njega najveće poniženje bilo da ga ne uzmu. Ono, ponudio se, htelo govno da pređe a ovi ga ne uzmu. U zemlju da propadne...ali odmah, iz mesta!
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
Ponizenje tesko ali on moze da iskrivi pricu jer njega niko ziv nece kako su ga trazili istina a on je to odbio jer je "njegovo srce crno-belo" i da gledamo horor promociju kod nas ove bedevije!Ne zaboravite da sa nasom lopovskom Upravom nista nije nemoguce pogotovo ako Milija da neke pare?

Mada ako prezivi ponizenje ciganskog odbijanja on ce najrealnije je kod Mateje u Vosu ali nikad se ne zna?
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
JE-NE-A i ja navijam da on predje u zvezdu jer ga mrzim i znam da bi on tamo uneo nemire.
ali cvrsto stojim pri stavu da normalna osoba ne moze da predje iz jednog u drugi klub, ma koji smer to bio.
isto ovo sam mislio onomad o stojkovicu iako nam je puno toga dobrog doneo, super je branio, cak sam ga nekako i zgotivio, ali taj njegov potez, a imao clansku kartu zvezde ja ne razumem ni sada niti cu ikada.
molio bih vas da sada ne otvaramo temu o stojketu, njega sam dao samo kao primer i izneo moje ubedjenje, sto ne znaci da sam 100% u pravu.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Ponizenje tesko ali on moze da iskrivi pricu jer njega niko ziv nece kako su ga trazili istina a on je to odbio jer je "njegovo srce crno-belo" i da gledamo horor promociju kod nas ove bedevije!Ne zaboravite da sa nasom lopovskom Upravom nista nije nemoguce pogotovo ako Milija da neke pare?

Ту причу може да прода само својим другарима из кафића у Пирамиди, пошто цео град зна - да је било само до њега, већ би био члан черге. Добро је, већ сам замислио бившег форумаша Азурног како цепа своју статистику о Бабињовим асистенцијама у два тома. Мада, још има наде. :D

А слажем се да је одбијање од стране мусавих још веће понижење.

Ех, где су сад поједини форумаши, што рече Двоглави...
 
Top