Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
CRNO BELI
i PARTIZAN STYLE ima zanimljiva razmisljanja o babunu.
ti si mu pre neki dan objasnio svoj stav:D
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
Ту причу може да прода само својим другарима из кафића у Пирамиди, пошто цео град зна - да је било само до њега, већ би био члан черге.
Ma jasno je to nama ovde ali nasa Uprava se izdrkava na nama i sta ih kosta da to smundzaju i ovog uvale?

Ali nece da ne malerisem jos njegova sudbina nije resena, sporCka komisija zaseda i ima ga u vidu :D

Neka igra kako 'oce bele on veze nema, nije znao nista ni kad ga je Stanoje koliko toliko uveo u takmicarsku formu a tek sad posle epizode "kupujem burek i jogurt saigracima u Saragosi" mogu misliti?
 

milos87

Grobar
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
775
Reaction score
13
...

Jokan preuzima Levski,ako se moze verovati nasim portalima.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Odličan potez Jokana.

Levski je institucija tamo, pali su nisko da ne može niže u ovom trenutku (popušili u Evropi od Kazahstanaca), mogu samo da se penju...plus CSKA ugašen u Bugarskoj...

Želim mu sve najbolje.

Grobarčina i ljudina. I ako Bog da jednog dana da se vrati u neki novi Partizan - ili kao trener, ili kao sportski direktor.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Levski je institucija tamo, pali su nisko da ne može niže u ovom trenutku (popušili u Evropi od Kazahstanaca), mogu samo da se penju...plus CSKA ugašen u Bugarskoj...

Јеси сигуран у ово? Ја сам данас читао да је клуб (ЦСКА) купила група бивших играча...:confused

Не знам, не тврдим да је сасвим тачно.

Како год, Јокану нека је срећно где год био!
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.937
Reaction score
3.028
E,jebi ga,popuši ga Babun kod komšija.
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
Popusi i zvanicno ga odjebase!Eno ih na forumu ciganjskom raduju se ko mala deca, razumem ih!
Prosipaju pricu kako oni imaju kriterijume, mars smradovi jedni da ovo nije bio Babovic nego Lazar Markovic prihvatili bi ga oberucke vi "moralni cistunci" ali Babuna nece:D
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.459
Локација
.
Е мој Бабуне, ни курве те не воле...
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.758
Reaction score
6.302
Kakav to čovek, odnosno gnjida i govno od čoveka, treba da budeš da pređeš pod ovakvim uslovima kod cigana. Ja razumem da on nema hleba da jede ili da se nije finansijski obezbedio pa da prihvati da igra za cigane za neke nenormalne pare. Ali da se ovako jadno i bedno nudi romima a pun je para plus je ,,grobar'' od malena najveća moguća sramota za njega i njegovu porodicu. Mislim da ovakav moralni pigmej nikada nije postojao u srpsko-jugoslovenskom sportu barem od kada ga ja pratim.

A takođe bih žarko želeo da čujem šta bi Azurni jahač i Makarije imali da kažu na ovu temu (da su još uvek na forumu):D
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.036
Reaction score
26.167
Локација
ante portas
Koji je smeker Jokan .Pravi gospodin :respect

slike sa zvanicnog sajta Levskog

http://www.levski.bg/news_id.php?news=173248

Je-ne-a je u pravu .Pravi izbor. Levski moze do sampiona Bugarske.
Pravo mesto za afirmaciju .Cska je bankrot,Liteks tavori,prakticno ostaje borba sa Ludom sumom za titulu .
Srecno Jokane !
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.884
Reaction score
11.025
Нешто инсајдерске информације овог лета нису поуздане :D Мало Боњин сигуран повратак, мало Бабун... Ајд од неких ме и не чуди, али новинарче ме скроз разочарало :D
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
Za 31 godinu pracenja FK Partizan nikada sem u slucaju vaskrslog heroja ulice nisam video da zreli ljudi na zapadu i istoku JNA sami sebe povredjuju odusevljeni bravurama nekada najtalentovanijeg kadeta Jevrope. Prvi put protiv Sahtjora u jesen 2010, drugi put u jesen 2011 protiv Kule. Doticni je toliko antipatican da bi sigurno iznervirao i najsmirenijeg pristalicu FK Partizan. Daleko mu lepa kuca. I njemu i tatici, tajkunu sa prvim milionom stecenim vodjenjem butika u Ivangradu.
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.937
Reaction score
3.028
A najača fora bi bila da sad Babun da izjavu tipa"Ma kakva Zvezda,nije bilo nikakvih pregovora..."Ubi se čoveče kad te neće ni jedan takav raspad od kluba!
 

Јован

Ex-PAOKjovanPFC
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
2.105
Reaction score
43
Odrekao bih ga se preko novina. Dobro sam razmislio.

Jel se tako odrices svih u svom okruzenju, porodici, poslu... koji navijaju za cergu?

Ne znam sto se dize ovolika dzeva oko nekog totalno nebitnog, ocigledno da je tu mnogo faktora zbog kojih on nece tamo a glavni je njegov otac, pre ce Fejnordu opet da placa nego da ovaj predje tamo. On jes mozda konj al nije dobar sigurno. :D

Srecno Jokanu u novom klubu nadam se da ce imati puno uspeha tamo.
 

T.N.T.1970

Grobar
Учлањен(а)
15.07.2008
Порука
978
Reaction score
312
Meni samo nije jasno jel smo mi prizeljkivali Miliju Babovica za pedsednika kluba, prosle godine?...

Ovo govno babovica mladjeg necu ni da komentarism, samo mi zao sto ga Pudlica odjeba zbog tate jer bi mu bio velika konkurencija u klubu i ozbiljan igrac na strani raspalog predsednika ciganije!

Sve se ovo desava jer neki ljudi zele da promene svoju politicku proslos i legalizuju svoje novce kod druge vlasti...zna se ko je ipak glavni gebels ove nase zemlje!
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Сутрашњи "Информер"

2q0sg7k.jpg


http://twitpic.com/d2uzc3/full
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Jebote meni se povraca... boze sacuvaj stvarno sta mu bi..
 
Top