Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

Brmba

Grobarčina
Учлањен(а)
14.07.2008
Порука
2.495
Reaction score
202
Локација
Napokon u Pioniru
Nocas se nesto promenilo, neko u cergi izgleda hoce da stopira transfer :cry: Babonja je inace vec zvao i Kataija da mu se pridruzi u cergi, bice sutra u "Nasim novinama". Nadam se ipak da B nece odustati i da ce obuci crveno-beli dres kad vec koristi izraze kao sto su "Mi", "nasa Zvezda" i sl. :puke

EDIT: @jasmina

Aj sto meni ne verujes, ali mislis da bi se CB zajebavao s takvim stvarima :D Sve sto si procitala i sto ces tek da procitas je ziva istina.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.947
Локација
Žrnov
Čekajte, hoćete da kažete da ovo nije C-B izmontirao nego da je on to stvarno rekao :eek:
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Pa ako je ono stvarno izrekao Babonja, onda bi mu trebalo se najebati mile majke gdje god se stigne... Bruka evo tresem se kako me iznerviralo iako je od majmuna kao sto je on
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
pa on kad su ga odavno kontaktirali rekao je dovedite Ninkovica i dolazim i ja.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Сутрашњи "Информер"

2q0sg7k.jpg


http://twitpic.com/d2uzc3/full

Hehe crno beli ne loži ovaj narod ima kuću da mu zapale u toku noći :D.
Pogledajte na informer.rs ili tako nesto. Tamo vam stoji naslovna :wink:
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.248
Reaction score
3.641
Petak veče, sedim u gradu, preko puta mene neki cigančić, kulturan dečko, vidim nešto tužan... Priupitam ga šta ga mori, kad odgovori on meni ''Ma pusti brate, malopre čitam da nam dolazi Babović''.

Izjavim mu saučešće, nabacim osmeh na lice i krenem kući skakučući, sav radostan. :D
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.978
Reaction score
25.984
Локација
ante portas
Znao sam ja da su Kosijaner i Bosancic u nekom srodstvu :D .I ova budaletina je izjavljivala da bi igrala za hranu i benzin. Kakav je to mentalni sklop covece.Isto ko onaj praznoglavi klinac,mali debil Radonjic.Crno beli izbaci ga sa nostalgije :D
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Čekajte, hoćete da kažete da ovo nije C-B izmontirao nego da je on to stvarno rekao :eek:

Не знам шта је нејасно у мом посту, ставио сам и линк сутрашње стране Информера...:confused

Не знам да ли би ми било драже да отпад оде тамо где му је место, или да попије корпу док их моли. :D

И не знам да ли неки и даље мисле да сам ја био докона будала па ето нисам имао паметнија посла па сам пљувао уметника с лоптом (а то је једини играч у историји ФК који ми се гадио) или их је стварност демантовала?

Ствари су очигледне, није требало бити клинички психолог па у њему видети оно што јесте - мали дебилко, од малих ногу протежиран, саможив и безобразан.
 

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
Nije lepo smejati se tuđoj nesreći. Ne pali ljude, Babonja je rekao - za džabe bi j....o i babe. :D

stranice.jpg
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
После онакве кампање коју је Јасмина водила против капитена Бабовића, није ни чудо што се дечко разиш'о са разумом.
И не знам шта је чудно што Стефи нуди своје услуге за Џ, кад је то и тако износ који ће и остали добити.
Узгред да приметим: занимљиво да између овог "Црно-Беловог" и "Пексијевог" Информера није Вучићу ни мало скочио рејтинг.:confused
 

T.N.T.1970

Grobar
Учлањен(а)
15.07.2008
Порука
977
Reaction score
309
hahahaha najbolje ce biti kada bude dosao u Ciganiju i slomi nogu u PRROKLETOM KLUBU jos u prvih mesec dana ...:)...
To se nekako svakome Partizanovcu desi kada proda veru za veceru i predstavi se kao mali cigancic.....
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
Pa cekajte sad nista ne kontam jel dolazi Babun u cergu, nista mi nije jasno?

Rekao je da bi igrao za dzabe i to je lepo ali recite vi meni jel oni njega uzimaju pa da otvaram pivo 'ladno sad:D
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.947
Локација
Žrnov
Sestru, sestru :D

Daj bre opustite se... ovo je sve dobro što izlazi na videlo, bar neće moći da se vrati kod nas, a ja sam se toga najviše plašila .....
 

nikola1970

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
999
Reaction score
2.060
Локација
BGD
JEBEM TI FAMILIJU MALU ONU SMRDLJIVU, CRKO DABOGDA PIČKO PRODANA!!!

Auuu ja ne mogu da verujem kakav je to smrad, a gajio sam nadu da sve ovo nije istina.

E sada si se zajebao pičko kosata za ceo život!
 
Top