Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

Marinac

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.086
Reaction score
15
Sporting sporting :D , ja i lose izrazavanje, U susitni kaze da je rupa ali da ga dosta dobro pokrivaju saigraci.
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
pa kako se pokaza Miljko? Jebo majku ironije, sad ce mo plakati za Miljkom.. hahaha e Partizane na sta si spao.
 
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
999
Reaction score
489
Локација
U igri
Simon Vukčević novo pojačanje Vojvodine!



Iskusni vezista najkasnije do sutra potpisaće ugovor sa Novosađanima.


Nekadašnji fudbaler Partizana Simon Vukčević novo je pojačanje Vojvodine! Kako piše žurnal.rs, 27-godišnji vezista postigao je dogovor sa čelnicima novosadskog kluba, a paraf na ugovor trebalo bi da stavi najkasnije do petka.
Da podsetimo, crnogorski reprezentativac poslednjih nedelja dovođen je u vezu i sa Partizanom, ali očigledno da su u Vojvodini bili brži i konkretniji.
Inače, Vukčević u Novi Sad dolazi kao slobodan igrač. On je igračku afirmaciju stekao kroz tri godine provedene u crno-belom dresu, a kasnije je igrao za ruski Saturn, Sporting iz Lisabona, Blekburn... Od 2007. član je reprezentacije Crne Gore, za koju je do sada upisao 42 nastupa i postigao dva gola.
Vojvodina večeras igra revanš meč trećeg kola kvalifikacija za Ligu Evrope protiv Burse. Ukoliko uspeju da eliminišu Turke, Novosađani će za završnu plej-of rundu moći da registruju i najnovije pojačanje.
Očekuje se da uskoro na Karađorđe zvanično stigne i Stefan Babović.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Danas je rodjendan nasem mozda najboljem bivsem golgeteru zadnjih XX godina,... CLEO!!! CESTITAM na 28. rodjusu legeno!
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
Viktor Trenevski: Podgorički šmek pali na "deželi"
http://www.vijesti.me/sport/podgoricki-smek-pali-dezeli-clanak-143715

Partizan je jedan
"Zadovojan sam i igračkom karijerom, koja je i osnov mojeg sadašnjeg dobrog rada. Najljepše trenutke sam proveo u Budućnosti, koji je moj klub i navijam za "plave". Moja duša je, međutim - Partizan. To je jedinstven klub, a mi smo bili generacija koja je dominirala u zemlji. Ipak, sankcije su učinile da ne izađemo vani i napravimo ono što smo trebali, jer su tada prvotimci bili i Savo Milošević, Saša Ćurčić, Dragan Ćirić, Ivica Kralj... Teško mi je pala i povreda koljena, jer sam tokom mjesec rada sa Pereirom u Fluminenseu pokazao da sam spreman da igram za taj veliki brazilski klub, ali je pregled magnetnom rezonancom učinio da ne dobijem ugovor", rekao je Trenevski.
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Миљковић: Брага је спремна за напад на Порто и Бенфику

Порто и Бенфика су кандидати за титулу. Лично, навијаћу за моје другаре који играју у тиму из Лисабона, али чини се да је Порто и даље у предности. Порто је Монаку за велики новац продао Мутиња и Хамеса Родригеза, што их је сигурно ослабило, а довели су неколико Јужноамериканаца – прича Миљковић.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Prvo kolo prvenstva Portugala, Miljko ni na klupi. Naravno Braga dobila...
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
ima povredu neku,nece igrati mesec- mesec ipo
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.078
Reaction score
8.409
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Pih bre...a imao je tkav potencijal. Sad ce da izgubi mesto u timu i nikako nece moci da se nametne i tako....eto nama njega jula 2014. nasmejanog, sa salom moja kuca kako najavljuje pohod na grupnu fazu LS ili LE
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
jedno pitanje za upucene,zasto lazar markovic nije ni na klupi benfike ? povreda ili..
 

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.322
Reaction score
2.550
Локација
Humska 1
Ivanov dao gol za Bazel za prolaz u kupu u produzecima
 
Top