Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
sta je problem sa bradicom? treba do zadnjeg dinara da ih tuzi. da je srece sad da ih blokira i izbaci nas iz evrope da se ne brukamo sa triom ostojic-stankovic-aksentijevic.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Pazite koji broj Miljko izabrao :D. Car :D
dw5h0z.jpg
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.928
Локација
Žrnov
@Lothar,
ne sporim ni jednog momenta pravni osnov... samo mi muka kad neko Stanojevića i Vermezovića stavi u istu rečenicu, između njih sastavni umesto rastavnog veznika :wink:

Ali dobro, to je već moj problem....
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Siti mi nimalo nije simpatican, ali ce se redovno pratiti od danas, neka je sa srecom Joveti, nek bude u najmanju ruku najbolji strelac ekipe, skromno :D
 

milos87

Grobar
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
775
Reaction score
13
...

Da je bilo srece sedeli bi on i Matija jedan do drugoga u nasoj svlacionici.

Nisam voleo MC nikada,ali Junajted mi je nekako najmanje simpaticna ekipa iz Engleske,te je bilo situacija kad sam za njih navijao,na odredjenim utakmicama.
Sada se situacija menja. Joveta je ipak veoma drag fudbaler.

Bice fantasticno ako se sastanu sa Benfikom .
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Jebote gledam ove slike i plačem skoro. Još MAJSTOR seo pored Nastasićevog dresa ne znam ostao sam bez reči steglo mi se grlo skroz. Jebem mater svakom milion puta ko je doveo da smo ovako jadni umesto da gledamo ova dva momka zajedno...
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.497
Reaction score
1.219
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Jedva cekam da ih zajedno vidim na terenu:

Јоветић: Опет ћу играти са великим пријатељем Настасићем

19 јул, 2013
Црногорски играч Стеван Јоветић рекао је италијанским медијима да ће остати навијач Фиорентине до краја живота, иако је клуб потврдио да га је продао Манчестер ситију:
(ФОТО: caughtoffside.com)
– Фиренца ће остати у мом срцу, то место је лепо и био сам срећан у сваком смислу, посебно што се тиче навијача који су ме волели. Уживао сам годинама у Фиорентинином дресу. Дошао сам овде као клинац, а одлазим као човек и фудбалер. Хвала свима, увек ћу бити навијач Фиорентине.
Британски медији нагађају да ће енглески клуб Фиорентини платити 30 милиона евра.
– Веома сам срећан што ћу прећи у Сити, верујте ми. То је важан клуб који игра у Премијер лиги. Имао сам и жељу да освојим нешто. Такође, играћу са мојим великим пријатељем Матијом Настасићем – рекао је некадашњи капитен Партизана.
Јоветић је за Фиорентину одиграо 135 утакмица и дао 40 голова.

Zurnal
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.628
Najvise bh voleo kad bi mogao da iskljucim u glavu opciju za pracenje nasih bivsih igraca. Kad god se pojavi neka vest u vezi toga da je zaboravim i to je to...kakve smo mi igrace proDALI da bi se lopurde sladile :pop
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.497
Reaction score
1.219
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Izdvajam iz Jovetinog intervjua iz Novosti:

PARTIZAN UVEK U SRCU NAVIJAČI Partizana su danima prenosili vašu nedavnu izjavu engleskim medijima da vaša ljubav pripada crno belima.
- Normalno što je tako, proveo sam u Partizanu pet godina, iz mlađih kategorija došao do prvog tima, osvojio duplu krunu, imao lep odnos s navijačima. Pratim sve vesti iz Humske, o utakmicama da ne pričamo. Kad je revanš sa Širakom, u utorak ili sredu - uzvratio je pitanjem Stevan Jovetić.

Bravo Joveta!!!
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Naš bivši maestralni desni bek Ivan Stevanović ZAVRŠIO KARIJERU!!! :eek:
Kakvo olakšanje za mene! Mogao je nekom pasti na pamet...
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.407
Reaction score
196
Локација
Цен.Балк.Реп
Маркец опет решета .. :clap

Benfica 2 - 1 Nice
11' Lazar Markovic 1 - 0

стварно је поправио реализацију од када је отишао из Партизана ...
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Nije mu gol toliko umece golgetersko koliko je decko brz i koliko zelje ima, opasan ce biti, ali dok ne pocne da daje golove na velikim utakmicama on je za mene i dalje samo nebruseni dijamant.
 
Top