Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Kada se rodimo placemo...jer smo na veliku pozornicu budala stupili---

Williem ne drugi vec Sekspir

Kada se rodimo i ukapiramo Sekspirove reci ostaje nam da budemo prvi medju jednakima...

Mitar....

cuxone...

Jeste Burton i meni bio gotivac,ali sam ga zamrzeo kada je bio jedan od glavnih izvodjaca radova na temu prodajemo titulu arapima
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.253
Reaction score
2.857
Ma Mitrovic je klasa. Ne mogu vjerovati koliko je jak u duelu. Kad se onako nosi sa stoperima i uopste igracima u Engleskoj, onda ce ostale da jede. I ne znam zasto je on juce dobio zuti kad je njemu lik uklizao i onda se nadneo nad njega i poceo da ga proziva nakon cega je Mitar ustao i usao u verbalni, ne i fizicki duel, i cak je onaj sto je pritrcao odgrnuo Mitra a opet samo on dobio zuti. Malo se i izivljavaju nad njim, ali mora da pazi posto iskoristavaju to sto lako plane.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.956
Reaction score
7.979
Treba da se pokrijem preko usi i da cutim jedno vreme na forumu. Ja sam bio prvo za da dodje, pa posle da ode. Nisam bas govorio kao ostali, trener sa onakvim ovakvim pogledom, mislio sam da ce promena trenera nesto doneti.
Ali realno imao je najgori tim u istoriji Partizana za tu polusezonu.

Bravo Rasovicu, svaka cast!:respect
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Bravo Vuče, bravo Džine !! Samo napred :clap
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.900
Reaction score
13.776
Nikolic, Stanoje, Rasovic....1000 mogucnosti sistema niotkuda....
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Mitar prvi start za Njukasl i to ni manje ni vise nego na Old Trafordu, 1:45 pocinje, nije tesko naci linkove za Premijer ligu ako neko zeli da gleda.

Ajde majstore objasni im.......
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.516
Reaction score
5.168
Odgledah Mitra danas. Njukasl dosta defanzivan, ali uprkos tome Mitar medju 2-3 najbolja igraca.
Ocigledno jos uvijek nije sasvim fizicki spreman, pa u prvom poluvremenu skoro da nije imao defanzivne zadatke. Vec od starta drugog dijela je vrsio sjajan presing, vracao se, oduzimao lopte...Vidjelo se da je plan da istrci koliko moze, pa da izadje. Izdrzao je skoro do kraja meca.
Sto se napada tice, bio je usamljen skoro citavo vrijeme, ali je dobio mnostvo vazdusnih duela, uglavnom sa Smolingom, odlicno cuvao loptu u toj prvoj fazi napada i bio konstantna prijetnja kod centarsuteva i prekida.
Imao jedan fenomenalan sut glavom sa 12-13 metara, Romero nije imao nikakve sanse, ali pogodio precku.

Sve u svemu, odlicna partija. Za 15-ak dana ce biti sasvim spreman i nema sanse da ga bilo ko izbaci iz prvih 11.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.900
Reaction score
13.776
Ne znam da li je mogao da nadje bolju sredinu od te za napredak...forsiraju ga, standardan je i cim se malo fizicki spremi za maksimum svih 90 min haos ce da pravi....a za par meseci, kad ga potpuno obrade fizicki, ima da bude jak ko crna zemlja, a i brzi !! Osecam da ce da eksplodira u premijer ligi....pravi je tip napadaca za taj fudbal, apsolutno savrsen za ostrvski fudbal.

Evo tog trenutka kad je Old Traford zadrhtao posle pokusaja partizanove bebe :šal https://www.youtube.com/watch?v=eulST6nKgNY
Koliko mi je drago sto ce da pokida tamo toliko me dusa boli sto nemamo uslova da duze zadrzimo takve igrace...sad neki tamo jbn Njukasl da ubira plodove :puke valjda im tako vracamo karmicki dug.. :D mamicu im bogatu....
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.516
Reaction score
5.168
Da, samo ostaje zal sto nije otisao u neku malo ofanzivniju ekipu. Definitivno ima kvalitet za premier ligu, ali tesko ce se ovde nadavati golova. Ali nema veze, ako u ovakvom Njukaslu dadne 10 golova, moci ce da bira sledecu destinaciju.
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Sta je sa Lazarom Markovicem? Danas Arsenal - Liverpul, ja ga ne vidim u protokolu uopste, ni na klupi?
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.256
Reaction score
3.275
Локација
Beograd
Jokanovic uveo Makabi u Ligu sampiona.

Svaka cast,izbaciti Bazel koji ima preko 50 koeficijent,skoro da je nemoguce i svi klubovi su ih se plasili i molili Boga da ih ne izvuku.

Svaka cast Jokane,presrecan sam zbog tebe.

Eh,mozda smo i mi,mogli k'o i svi...biti prosecan a srecan klub.

Nadam se da je u nekom paralelnom univerzumu Jokanovic jos na nasoj klupi...
 
Top