Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.628
Reaction score
8.462
Локација
Македонија
Jovetic postigao prvenac u dresu Sevilje protiv Real Madrid u 54 za vodstvo od 2-1. Na kraju zavrsilo se 3-3.
Samo tako nastavi Joveta.
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Lepo... Jedan od retkih igraca koji mi nije mrzak, a da je otisao iz Partizana...
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Jedini kompletan igrač i normalan čovek koji je izašao iz naše škole!
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Jedini iz naše škole koji i ima neku karijeru, a i stvarno dobar momak. :clap
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.074
Reaction score
8.380
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Ne bih rekao da je jedini, Nastasic takodje ima odlicnu karijeru do sada i veliku trzisnu vrednost. Ljajic se sredio i igra odlicno zadnje dve godine.
Isto tako i Stefan Savic... jeste da nije bio tu dugo kao Jovetic ali smo ga uzeli sa 17, 18 godina.
Mitrovic za sada dobro gura i ima bilans za respekt i mislim da ce i on napraviti dosta u nastavku karijere, samo da ubode sledeci klub koji mu lezi i u kome ce igrati.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Ludi Mitar je reko da ce igrati samo za Partizan i Njukasal :D
 

idio hroma

Izopačena Partizanština
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.838
Reaction score
608
Nazalost igra i za reprezentaciju Smrdije
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Ne igraju svi za Srbiju zato sto to vole nego zato sto im pomaze u karijeri koliko god da je reprezentacija sjebana. Mitar da nije igrao za Srbiju i postigao par vaznih golova on bi bio vec na pozajmici u 4. engleskoj ligi :D
 

idio hroma

Izopačena Partizanština
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.838
Reaction score
608
To si u pravu. Imamo toliko takvih primera da me je prosto sramota sto sam na to zaboravio.
Recimo Leo Mesi. Da onako ne briljira u Argentini, Barsa bi ga davno poslala u Kompostelu, ili recimo najbolji fudbaler Srbije posle Dzajke i Stanke, Vidara. Da se nije istakao svojim bravuroznim smecevima u kaznenom prostoru, maestralnim izvodjenjem penala i vise nego pozitivnim uticajem na atmosferu u repki, ser alex bi ga poslao u notts county.

Kakve bre repke, to treba ukinuti.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
jeste i to sto kazes. kod nas je ili ono prvo ili drugo. retko kada smo imali igrace koji su bili u klubovima vrh i da su istovremeno dali sve za drzavni tim bez obzira na sve...

iz razloga sto kod reprezentacije srbije igraju cesto igraci da bi se samo reklamirali i jeste ta reprezentacija u rangu konga, somalije,...
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.074
Reaction score
8.380
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
To si u pravu. Imamo toliko takvih primera da me je prosto sramota sto sam na to zaboravio.
Recimo Leo Mesi. Da onako ne briljira u Argentini, Barsa bi ga davno poslala u Kompostelu, ili recimo najbolji fudbaler Srbije posle Dzajke i Stanke, Vidara. Da se nije istakao svojim bravuroznim smecevima u kaznenom prostoru, maestralnim izvodjenjem penala i vise nego pozitivnim uticajem na atmosferu u repki, ser alex bi ga poslao u notts county.

Kakve bre repke, to treba ukinuti.

Sve to stoji ali prilikom transfera, mnogi menadzeri igraju na tu kartu da je njihov klijent clan reprezentacije. Postoje treneri koji ne zele pojacanja koja ne igraju za nacionalne selekcije, u Englesku i Skotsku ne mozes ni da predjes ako ne igras za reprezentaciju.
Sa tog aspekta, igracima je veoma bitno da budu deo nje, ne mora da igraju ali da su bar medju 20ak igraca koji se redovno pozivaju. Na osnovu toga mogu u pregovorima da imaju bolju startnu poziciju oko finansijskih zahteva.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Jedini kompletan igrač i normalan čovek koji je izašao iz naše škole!
Kada sam ga gledao na onom bivšem turniru kadeta ( koji je ugasio mutavi idiot), odmah sam provalio da će biti veliki igrač. I tada se sprdao sa igračima Reala, sećam se detalja kada ih je kod korner zastavice vozao, petorica nisu mogli da mu uzmu loptu, kao kada neki matorac dođe i sprda se sa klincima. :D

Mnogo mi je drago što je u Sevilji dobro počeo, posle onog sumornog intera, koji mu je verovatno i najveća greška u karijeri.
 

avax

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
3.417
Reaction score
10.510
Локација
okupirana Srbija
Eto ga nazad, samo da odnese tetki lek. Ko bi se normalan vratio u ovakav Partizan?
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Ja se nesto ne secam da je ikada svratio u klub za svo ovo vreme... Mozda gresim, al' nesto se ne secam ni da nas je negde pomenuo, dosao na neku utakmicu ili sl. Svejedno, kao sto rekoh, od svih vajnih igraca koji su nosili nas dres, a sad igraju negde preko - suzu jednu u oku nisam pustio ni kad im ide do jaja, niti kad ih nema nigde.
 
Top