Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

Sarma

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.021
Reaction score
170
Локација
Vienna
Enslaved opet briljira u disciplini "Kako upotrebiti najmanje reci o ciganima, a postici najbolji rezultat". :)
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.445
Reaction score
12.014
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Jok. Od Mihajlovića će biti igrač, Džigi je kurčina matora. Stariji je celu godinu.

Samo me Dvoglavi podržavao.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.023
Reaction score
3.232
Локација
GG 1978
@LazarP +1

Uvek sam gotivio Dzigija i tvrdio da ima veci talenat i zna vise fudbala od mnogih u tadasnjoj ekipi , cak i od Lazara Markovica,koji je iskreno dao vise Partizanu igracki..

Mislim da gram sreće nije imao u mnogim situacijama kad mu je karijera u PFC mogla ići brže i kvalitetnije na bolje i da ostavi veći trag u klubu..
 
Последња измена од уредника:

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Ko je gledao Dzigija na debiju i uopste, jasno je mogao da vidi da ima neosporan talenat. Njegov najveci problem, pored samog sebe, je zapravo bio nacin na koji je tretiran u Partizanu. Uvek uz protekciju i uvek uz velika ocekivanja. Pazi, tebi jedan Sale Ilic bude cimer ali ni to ne pomogne... Iskreno, ostao je duzan Partizanu bez ikakve dileme.

Kako god, od mene je imao respekt nakon onih suza i zbog toga sto iskreno voli klub. I pored cinjenice da je imao ugovor u Italiji, u prethodnoj polusezoni i na pocetku ove, Dzigi je odgledao vise utakmica na JNA od vecine ljudi sa ovog foruma.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.299
Reaction score
18.605
Локација
Kej Republika
Gospodin Aleksandar Sale Stanojevic zavrsio trenersku misuju u Kini.
Ajde Sale zabodi neki ugovor u Evropi.
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Covek koji je uspeo da ponisti jednu ogromnu cigansku kradju,i donese nam veliko slavlje,preuzeo ekipu Osasune kao prvi trener.
Proslo je 23 godine,ali osecaj ludila koji je nastao tada na Grobarskom Jugu,necu nikada zaboraviti.
Petar Vasiljevic.
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.229
Reaction score
4.051
Локација
Uvek uz Partizan
Petar Vasiljević jedan od mojih idola, kako je pogodio u tom polufinalu kupa, kupio me za sva vremena. Neka mu je sa srećom navijaću za njega.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
15936715_751275538354036_243221151491308661_o.jpg


Srecno Jo-jo
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.959
Reaction score
27.114
Petar Vasiljević jedan od mojih idola, kako je pogodio u tom polufinalu kupa, kupio me za sva vremena. Neka mu je sa srećom navijaću za njega.

Kidnuo za Beograd, a nikome se nisam javio. Bilo hladno u pm, plus kisa, ali derbi jbt, to se ne propusta. Kod cigana organski nisam podnosio Iliju Ivica, Ramba Petkovica, suntavog Adzica...Ziva na klupi...Jedino mi Miloje kod njih bio gotivan lik, i nikad nisam ucestvovao u stalnom skandiranju Juga: Usro si se Miloje. Elem, na centru Sava jebeni Cokanica, koji je bio standardan u vecitim derbijima, a ovaj mu je bio poslednji, s pravom. Penal za cigane je u rangu Mazicevih vratolomija. Nakon toga penal za nas, kao kompenzacija. U tom momentu sutira Savo, kojem je na pocetku seone, bas na JNA i bas na golu kod Juga, Simeunovic odbranio penal. Ipak ovog puta Savo postize gol, i ako nista drugo bio sam zadovoljan da ih bar pobedimo. A onda Vasiljevic, sut sa autokomande, nisam ni video kad je lopta usla u gol, ali totalni haos na tribini, ja sam se odsuljao kao da se sankam do kapije do atletske staze.
U povratku sam nahvatao bus, bio sam mokar, kaljav, ali srecan ko nikad. Dolazak kuci, i keva koja me ceka na ulaznim vratima, i pita sta mi se desilo, ja reko da sam se okliznuo kad sam izlazio iz busa. :D To vece, jos jedna radosna vest, zove zet i kaze da mi se rodjena sestra porodila, dobio sam sestricinu. Odlazak na cast isto vece...pivo, rakija, povracanje, prekid filma...sutradan u glavi sto ofanziva, zeludac u fazi odumiranja, i pokusaj da u glavi sacuvam sto vise secanja na jucerasnji dan:D
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.253
Reaction score
2.857
Srecno bilo Joveticu. Da ga krene konacno i zaobidju povrede.
 
Top