Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.758
Reaction score
19.328
Локација
Nickname
Pred Markom je stvarno velika karijera.
Već sad je trenerska klasa, da ne zamišljamo šta će biti za 20 godina. Samo da ne pojuri za parama i ode u UAE ili Kinu, u suprotnom stići će Jokana vrlo brzo.
A mlađi je od Saše Ilića.
Mi bismo bili najveći licemeri kad bismo navijali da čovek gubi u nizu svaku utakmicu i vrati se kod nas. Čak i ovo prvo ako se obistini, drugo nema šanse. Sami smo krivi što smo hronično zaražen klub.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.628
Ne treba da cudi ovaj rezultat Nikolic je ozbiljan trener koji nije dosao sam u Videoton vec je poveo ekipu saradnika sa sobom, a Videoton je ozbiljan klub sa ozbiljnom upravom u ozbiljnoj drzavi......one uslove koje nije imao ovde Nikolic ima tamo i nije to slucajno pominjao kao razlog odlaska. Jokan, Stanoje, Nikolic....tri coveka kojima nije omoguceno da ostave dublji trag u Partizanu jer eto ne smemo samo mi da budemo prvaci i ozbiljan konkurent u evropskim takmicenjima.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Kako to "jedino Partizan u regionu ima Katapult" kad evo ovi iz Videotona nose ispod dresova, vidi se iz aviona...
Mislim da je to čak Marko tražio da se nabavi, a Vazura ga otkačio.
Dzabe nama sve to kad nemamo trenera koji zna da koristi te informacije.
Verujem da ovaj nas coban ne zna ni kompjuter da upali.
 

ABCDE

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
528
Reaction score
107
146 derbi je u pitanju i cuvena reakcija Marka Nikolica u stilu nategnite ih samo jako i tvrdo, jbt ne mogu da nadjem u kom je to minutu derbija, moze mala pomox???
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.913
Reaction score
21.622
Osmeh nakon sto im je sviran drugi penal na toj utakmici govori sve
Untitled.png
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
90% Grobara:
2007 - 2017: "Igrali smo najlepsi fudbal sa Djukicem. Jedva cekam da se vrati." :)
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
Tačno je to da je 90% nas na forumu smatralo da je bolje rešenje tada bio dripac od Stolice,generalno u njegovom prvom mandatu kod nas jesmo igrali možda brži i bolji fudbal ali i slepcu je bilo jasno posle 2-3 meseca da su njegov prvi mandat izneli igrači u liku Žuke,Jovetića,Dijare koji je imao običaj da kaže "Oce bije Moreira,pridze i kaze mi se trudimo da ti stvorimo sansu ti neradi poso kako treba"
Imali smo uvek na terenu nekog ko je umeo da te popreko pogleda ako zabušavaš.Ovo je trenutno više ličilo na raspuštenu bandu bez vodje.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Samo listaj forum, koliko se ovde hvalio taj govnar.
Evo igrali smo najlepši fudbal. Nadam se da su svi srećni.
10 godina se pisalo kakav je on mag bio. Čak i dok smo osvajali sa Stanojem bilo je priče da nije to taj fudbal.
 
Top