Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.346
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Boli ga uvo uzeće 3x više nego da trenira PL klub. Neku ponudu za stabilan klub iz liga 5ce vrv nije imao. Ovako em dobra lova em sigurno sme da merka druge ponude win-win za njega ako je istina.
I suštinski završio svoju karijeru.
Ja razumem da su naši treneri dosta lošiji po znanju od konkurencije, ali bar on i Veljko Paunović su imali neko znanje da probaju da se izvuku iz te bule domaćih trenera a ne da odmah krenu za kintom.
 

Sascha

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.063
Reaction score
699
Локација
na pocetku kraja
Sve sto ste napisali je ok, ali ovo je za nas dobra informacija.... :
Taman da i njemu za dve godine ozivimo karijeru.
Gde pise da povratnik mora biti fudbaler ?
Ozivecemo mi i trenera...
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.300
Reaction score
15.353
Локација
U pizdi materini

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Ono... uređena država, dobra infrastruktura, da im pomogne na međunarodnoj sceni...

Isto k'o Marko Nikolić. Sportski motivi, isključivo

C, trebao je da se vrati u Partizan, da mu Vucelic i Vazura daju ugovor zivota, i u Srbiju, da ga pickousti saceka sa cvecem na aerodromu...

Lako je tudjim kurcem gloginje mlatiti...
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Koliko stvari,na koje trener uopste ne moze da utice treba da "legne" da bi imao uspjeha u bilo kojoj sredini i bilo kojem mandatu.
Neka ne cudi mnogo Jokanov izbor,volio bih ja da upoznam sve ljude odavde koji bi odbili katarsku ii uae lovu
Da im stisnem ruku i cestitam.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Naravno da se ne radi, ali ko smo mi da osudjujemo coveka?

Coveka koji nam je dosta toga dao, i ubedjen sam da iskreno voli Partizan... a odavde je oteran kao ker...
 

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.385
Reaction score
3.207
Локација
Tamo gde su Grobari
Šta će Legenda kada ga svaki put izjebu. Em je uveo Wolverhampton, em Fulham (prvo ih spasio ispadanja u 3. ligu). Kako reče kolega: Lako je tudjim kurcem gloginje mlatiti...
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.346
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Naravno da se ne radi, ali ko smo mi da osudjujemo coveka?

Coveka koji nam je dosta toga dao, i ubedjen sam da iskreno voli Partizan... a odavde je oteran kao ker...
Ne osudjujem ga ni najmanje, samo isto kao i za Paunovića voleo bih da imamo nekog partizanovca dobrog trenera u ligama petice ili gde već i smatram da je Jokan to mogao da bude, ali očigledno to se neće skoro desiti, manjak znanja, strpljenja ili čega već...
Za Stanojevića sam recimo znao da od njegove ozbiljne karijere nema ništa ali od Jokana sam očekivao više.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.267
Reaction score
18.297
Локација
Kej Republika
Šteta za Jokana, uzeće kintu ali je zatvorio vrata ligama petice. Daj Bože da grešim ali Katar jebeni.
Tipovao sam da ima potencijal Celzi da vodi kroz koju godinu. Al' kinta je kinta...teško za odoleti.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Nije, jer je Slaven Bilic vodio prosle sezone Al-Itihad a sada je dobio posao u WBA. Sledece sezone ako Stoke ili Svonzi se ne plasiraju u Premijer Ligu, zvace Jokana 100%
 
Top