Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

bolex

Početnik
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
129
Sezonu odigrao kod nas.. Stekao ime u Holandiji, tamo bio i kapiten.. Nek mu je srecno..

ctpaxota

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
279
Interesantan intervju našeg bivšeg igrača Batrovića:

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.361
Локација
Ndžamena
Interesantan intervju našeg bivšeg igrača Batrovića:

...a Vermez čita o debaklu protiv Rome i neverue :)

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.726
Локација
Академија
Срећно ћелавом. Ако се сретнемо кадгод у квалификацијама, желим му да га избацимо у исто као Видеотон ономад.

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.726
Локација
Академија
Нисам му још опростио онај одлазак после дупле круне. Ми смо навикнути да нам управа отера доброг тренера а он је збрисао "у мирнију и уређенију лигу'". Испоставило се да он најбоље функциинише у лиги каква је наша. Надам се његовом повратку па да опет воза роме у дербијима као што је знао.

• Like
Reactions: BaX

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.726
Локација
Академија
Нисам сигуран. Колико се сећам говорио је о квалификацијама за ЛШ, припремама а онда му је Орбан дао донвитовску понуду коју није могао да одбије. Да се разумемо, не браним управу уопште, али ја сам имао утисак да је одлука о одласку била лично његова.

BaX

Početnik
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
121
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Možda će se razlog nekada saznati, da li je lično njegova odluka ili mu je jednostavno predočeno da mora da ode.
U svakom slučaju, OGROMNO mu hvala na tituli, za koju je ranije dogovoreno da mora završiti na ciganskoj adresi.
Uradio je čovek nemoguće. Meni lično, ubedljivo najdraža titula.
Ostaće mi uvek u sećanju Đurđevdan kod drugara te godine, Voždovac puni li puni ganfere na krovu dok ja od sreće samo dolivam žestine u čašu :D
Kasnije smo mi rešili Radnički, ostalo je istorija, zato bi oprostio Marku štošta, a kamoli što je brzo otišao (+vrlo moguće zato što je morao).

Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
316
Локација
Beograd
Jeste kasno, ali ja ovog čoveka toliko volim da je to neopisivo. Obe ruke u vatru dajem da bi kao Drogba u Čelziju one zadnje sezone ili Del Pjero na kraju karijere u Juventusu bio takav džoker sa klupe i takav x-factor da ne bismo morali da se brinemo. Sigurno 5-10 golova može da strpa bez problema. Ako hoće da se vrati, angažujte ga. Garantujem da bismo višestruko profitirali.