Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала
Tacno mi nije jasan Jovetic, pa kako nema zelju da igra u zemlji Srbiji cije je predsjednik AV, u klubu na cijem je čelu Vucelic, u klubu gdje je neki kurac Iliev, i jos veca kurcina Vazura.
A pri tome igras i treniras sa Miljkovicem, Brezancicem, Lolom Smiljanicem.
Stvarno mi nista vise nije jasno.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
A pri tome igras i treniras sa Miljkovicem, Brezancicem, Lolom Smiljanicem.
On kao Stevan Jovetić sigurno može svoj transfer usloviti određenim pojačanjima. Doćiću u Partizan ako dovedete golmana, štopera, desnog beka, veznog i desno krilo. Ne želim da dođem u ekipu koja nema ambiciju da osvoji sve. Imate 2 nedelje da dovedete te igrače i imate moj potpis.

Ja da sam na njegovom mestu bih to uradio. Došao bi u punoj snazi i mogao bi pomoći klubu da vrati titulu posle 4 sušne godine. Zaradio je vala dosta, a ni kod nas ne bi imao crkavicu.
Postao bi legenda kluba, miljenik kod navijača.

Jovetić bi bio naš Messi.

Niko nikad u našem fudbalskom klubu posle takve karijere nije uradio nešto slično.

Nije sve u novcima.
 

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
Hipotetički, razgovor Jovetića i vazure

vazura: Alo Stefane, razmišljam nešto, pri kraju si karijere, nemaš gde. Vrati se u Partizan, napravio sam ti kombinaciju da se utalimo obojica. Pazi sad, vratim te na fudbalsku mapu, delimo tvoju platu lapo lapo, tvoj deo leže malo kasnije, čekamo pare od Asana, sigurica priča

Jovetić: Zovem se Stevan
vazura: Ma dobro, Stefan Stevan isti kurac
Jovetić: Imam ponude iz top evropskih liga
vazura: :zgranut: Ali Jojić je pristao na moje uslove, ti očigledno ne osećaš klub kao što bi trebalo
Jovetić: Što me ovo pozva mili Bože

Matke: :besan na ceo forum: Ne mogu da verujem da je odbio vazuru, a nije ni tražio pojačanja! A treba nam golman, desni štoper, desni bek, desno krilo
Matke- opet: Treba nam golman, desni štoper, desni bek, desno krilo
Matke- prebrojava na prste leve ruke: Golman, desni štoper, desni bek, desno krilo

:D
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Možeš ti da karikariš koliko hoćeš, da je jedan Željko Obradović razmišljao tako, danas ne bi bio trener Partizana, već nekog Makabija za 3 puta veće pare.

I nije ovde toliki akcenat na Joveti koliko na tome da se vraćaju kod nas kad više nemaju gde.
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Vara se svako ko misli da Jovetic osjeca Partizan jače nego neku Fiorentinu. Momak od kako je otišao prije 12-13 godina, nije došao na stadion da pogleda jednu Partizanovu utakmicu.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Стојке, хвала и срећно!

STOJKOVIC-VL-OPROSTAJ-17966-NASLOVNA.jpg


Дошао је и тај дан. Причало се, шушкало, говоркало, али док потпис није дефинитивно стављен на папир и нису обављени сви лекарски прегледи, нико није желео да дефинитивно призна да нас напушта један од нас! Момак без длаке на језику, вођа на терену, друг, пријатељ, голман репрезентације Србије, који је први пут за Партизан бранио од 2010. до 2014. године, а потом од 2017. до данас-Владимир Стојковић.

За црно-беле одиграо је 285 утакмица, освојио три титуле шампиона Србије и три Купа Србије. За репрезентацију Србије је бранио на 84 утакмице.

После јутарњег тренинга, у ресторану СЦ Партизан-Телеоптик уприличен је коктел за медије током којег су се присутнима обратили шеф стручног штаба Александар Станојевић и Немања Јовшић тренер голмана. Дрес са потписима играча, Стојковићу је уручио Ивица Краљ, а лопту, као и торту са симболично приказаним зеленим тереном и голманском рукавицом, саиграчи Лазар Марковић, Милан Смиљанић и Саша Здјелар. Стојковић на крају није могао да сакрије сузе.

Владимир Стојковић ће каријеру наставити у клубу Ал Феиха који предводи Вук Рашовић, некадашњи тренер црно-белих, са помоћником Љубишом Ранковићем. Уговор је потписан на годину дана.
Његови саиграчи су за њега имали и поруке:



(sajt FK Partizan)
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Cestitao bih nasem bivsem igracu Georgijevicu prolaz sa Velezom protiv ciganskog klarka kenta koji nije imao sad iz sebe Novaka Simovica i ostalu bagru da ga poguraju. Iako je Georgijevic promasio u penal ruletu ipak su prosli dalje.
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.458
Reaction score
5.792
Локација
beograd
Necu ovde da komentarisem smrdljice od tuđih trenera. Pridružujem se cestitkam za prolaz Georgijevicu, takodje i Savi Milosevicu, izbacio je Birkatriu posle penala.
Izvinjavam se ako sam pogrešio naziv kluba.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.697
Reaction score
23.096
Локација
Академија
Нека ме неко подсети кад је Стојковић последњи пут одбранио пенал, баш ме занима.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Kiza Milinkovic novi trener banjaluckog Borca. On je bio njihov trener i sezone 2017/18 ali se tada nije bas proslavio pa se zadrzao samo tri meseca.
 
Top