Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Pa to su naši krivi što nisu za 6 godina uspeli da ga preusmere da zavoli klub i postane naš navijač.

Koliko ima takvih primera da su naši igrali za njih i obrnuto ali onda već kad si izabrao onog za kog ne navijaš, ćutiš i ne pljuješ onog ko te je iškolovao i napravio. Ja znam jednog momka koji je bio kapiten u svim uzrastima kod njih, a naš je. Toga je bilo uvek i biće, i mogu razumeti kad nemaš ponudu voljenog kluba, pa odeš u rivalski jer ti je to jedini način da se izbaviš od nemaštine i izgradiš karijeru ali onda taj hleb ceniš i ćutiš. Ne busaš se u grudi.

Dečko je ispao glup i sam sebi je uterao i zatvorio vrata i kod nas i kod njih. Takođe zbog te izjave ne zaslužuje da se nađe na ovoj temi.

Kao fudbaleru mu želim sve najbolje, da nastavi u ovoj formi ali što dalje od nas.
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.569
Локација
Planeta Zemlja
Ako je njemu super i prija mu onda ok. Standardan je , igra, daje golove. Ali prerastao je Fulam , ne verujem da ga ni jedan klub iz liga petice nece...
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Hoće, ali neće niko da plati toliko obeštećenje (mislim da traže 20+ miliona) i veliku platu 4 miliona (tako nešto?).
 

LuizEverton

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2020
Порука
370
Reaction score
1.741
Локација
Novi Sad
Nadam se da ce Silva uvideti da je Mitar najkorisniji igrac Fulama i da ga nece castiti grejanjem klupe ako se po treci put vrate u PL kao sto je to cinio mentol pre njega
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.435
Reaction score
11.916
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Ako je njemu super i prija mu onda ok. Standardan je , igra, daje golove. Ali prerastao je Fulam , ne verujem da ga ni jedan klub iz liga petice nece...

Momak već ozbiljno vreme živi u Londonu, prima lepu platu, navijači ga obožavaju.
Nije baš da je kalibar za najboljih petnaestak, dvadesetak ekipa u Evropi.
Pravi izbor i odraz zrelosti, po meni.
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Momak već ozbiljno vreme živi u Londonu, prima lepu platu, navijači ga obožavaju.
Nije baš da je kalibar za najboljih petnaestak, dvadesetak ekipa u Evropi.
Pravi izbor i odraz zrelosti, po meni.
Bas tako.
Fudbal u klubu dozivljava kao posao.
Zivi u gradu u kom mu je lepo, voljen je igra, lova je dobra, a stresa malo.
Za reprezentaciju igra iz ljubavi i to mu se vraca.
Covek je izuzetno lepo zareo, nije slutilo.
 

Dubaz

Grobar
Учлањен(а)
18.05.2020
Порука
381
Reaction score
3.442
Локација
Kući.
Momak već ozbiljno vreme živi u Londonu, prima lepu platu, navijači ga obožavaju.
Nije baš da je kalibar za najboljih petnaestak, dvadesetak ekipa u Evropi.
Pravi izbor i odraz zrelosti, po meni.
Mislim da sam negde pročitao kako je kupio gajbu u Londonu i kako voli život tamo... Dobra kinta, vole ga tamo, zašto bi to kvario... Iskreno, mislim da će iz Fulama na JNA, da malo zavrće sijalice u najlepšem dresu...
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.459
Локација
.
Mislim da sam negde pročitao kako je kupio gajbu u Londonu i kako voli život tamo... Dobra kinta, vole ga tamo, zašto bi to kvario... Iskreno, mislim da će iz Fulama na JNA, da malo zavrće sijalice u najlepšem dresu...

Nadam se da će ostati dosledan i ispoštovati obećanje, da će se vratiti kad bude u godinama da može da pomogne klubu a ne samo da završi karijeru.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Mislim da sam negde pročitao kako je kupio gajbu u Londonu i kako voli život tamo... Dobra kinta, vole ga tamo, zašto bi to kvario... Iskreno, mislim da će iz Fulama na JNA, da malo zavrće sijalice u najlepšem dresu...
Bilo bi čudno da živi kao stanar u nekom stanu sa platom od 4 miliona evra godišnje :D.
Realno može da kupi 7 kuća i da menja dnevno gde će da spava.
 

Dzodzi

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2012
Порука
415
Reaction score
980
Svaka čast, njegov izbor, mada nekad treba težiti i nekom novom izazovu. Svaki čovjek generalno napreduje i razvija se kad izađe iz svoje zone komfora...tako i fudbaler, kad odeš u veći klub, to ti je prilika da još napreduješ i da igraš sa boljima od sebe. Ne bi bilo loše boriti se, ako ne za prvaka, onda bar za Evropu, igrati u prvoj a ne drugoj ligi. Ali ok, on je vjerovatno pobornik one "bolje prvi u selu nego zadnji u gradu". Iako sam siguran da ne bi bio zadnji....
 
Top