Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

Dubaz

Grobar
Учлањен(а)
18.05.2020
Порука
381
Reaction score
3.442
Локација
Kući.
Bilo bi čudno da živi kao stanar u nekom stanu sa platom od 4 miliona evra godišnje :D.iyne
Realno može da kupi 7 kuća i da menja dnevno gde će da spava.
Iznenadio bi se (kao što sam i ja) koliko fudbalera živi u gajbama i stanovima koji su "klupski" i u koje se useljavaju druge zvezde kada oni odu. Sve su to vile i bruka gajbe, ali nisu u njihovom vlasništvu, nije ni logično da kupuju skupe gajbe, ako će da odu dalje. Baš zbog toga mislim da on neće daleko od Londona, kad je već pazario tamo nešto i skućio se. Da ne idemo u off, evo i danas ga zavukao, prelepo asistirao i promašio penal. Sve u njegovom stilu. :)
 

Nebitan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
432
Reaction score
1.922
Локација
Zvornik

Škuletić slobodan.

Ne znam za vas, al ja bih ga volio viditi kod nas iako pišu da uopšte nije opcija.
 

ctpaxota

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
403
Reaction score
536
Nemanja Mihajlović, iglicina prva bomba, vratio se u srpski fudbal i potpisao za Spartak:

 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
Nemanja Mihajlović, iglicina prva bomba, vratio se u srpski fudbal i potpisao za Spartak:

Za ovog momka mi je najzalije sto je propao.
Vracali smo i kurtu i murtu, tako da smo mogli i njemu da pruzimo sansu da ozivi karijeru.
 
Top