Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Ili nije tačan ,, spisak,, ?
Kome više veruješ, slici ili rečima? :D
Na toj slici koju pominješ su ,,mladići,, koji su sinoć u ,, Pinkiju,, igrali ,,fucu,, u Partizanovom dresu.
I to je to.
Da li je još neko bio i pored terena...e to već ne znam...
Nisam gledao video- snimak pa da uporedim ,,utiske,,...
Pa Gorane stavio sam znak pitanja. Dakle pitam ove koji su bili da li je kompletna slika ili netačan spisak.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.749
Reaction score
29.597
Локација
Beograd
Ti si pit'o ja odgovorio...
Ali možda ni odgovor nije kompletan... videh ove na terenu... a da li je još neko i ko sve prisustvovao van terena... ja ne znam, možda neko zna... Video sam (i fotografisao) Bilju, Tumbu i Vermeza pored terena...
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.627
Reaction score
8.455
Локација
Македонија
Pa Gorane stavio sam znak pitanja. Dakle pitam ove koji su bili da li je kompletna slika ili netačan spisak.

Po ono sto sam na kratko video na Tv rekao bi da je slika kompletna, a da je spisak netacan.
Onako na brzinu od spiska Babinjo nije bio tamo Petric i Batica Mirkovic isto nisu bili. A djani vucic nije bio pozvan ali je sam dosao.
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
U kakvu zver je izrastao Dušan. To je ta klasa Lewandovskog. Ne vjerujem da će ga Fiorentina dati ispod 80 miliona, ako ne i cijelih 100.
Vazura se nada da će dobiti bar 5%. Ali, samo ako promijeni ligu, ukoliko ostane u Italiji (Juventus) nema % za Partizan.
 

In_hero!

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
547
Reaction score
1.003
Nas....
Mnogo malo je bio nas.
Jebem tI zivot i drzavu i upravu.

Ne mogu da se setim da sam se radovao njegovom golu u crno belom dresu.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.083
Reaction score
15.791
Локација
Храм фудбала
Свака част управи што су га се отарасили на вријеме.

Замисли да је почео овако нешто у Партизану показивати, па сваки викенд мораш слати извињење предсједнику државе.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.639
Бивши играчи који су без клуба или им истиче уговор на лето 2022-е:

 
Top