Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.892
Reaction score
13.750
У времену кад су трансфери били права реткост распродао се и разбезао цео дрим-тим пред финале КЕШ-а...шта тек очекивати данас осим онога што гледамо годинама - тоталну распродају по акцијским ценама.....
Не само да је трагедија што смо продали Влаховића за флашу вина него је трагедија што смо га уопште продали у тим годинама.
Ко нас клео није дангубио
О овом клубу дефинитивно треба направити филм по узору на "Проклети Јунајтед" али са далеко већом драматургијом
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.167
Reaction score
4.368

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Ne vidi se ništa. Neka greška.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.892
Reaction score
13.750

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.892
Reaction score
13.750
Да смо у продаји Влаховића укључили 10% од наредне продаје сад би чекали 9.100.000 (10% + тренинг компензација 3%) а да смо укључили 20% сад би чекали 16.100.000. Добро да им нисмо и тренинг компензацију продали.....
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.892
Reaction score
13.750
Одг ћу овде пошто је ипак више за ову тему....
Ideja je odlična ako taj klinac iz velikog kluba daje odmah instant kvalitet. Znam da je Sadik ovde igrač koji ne sme da se dira ali ja bih uvek pre Sadika birao Rikarda za Partizan. Mi smo Sadika trpeli, učio se na nama i eksplodirao je negde drugde. Prvi smo sada jer imamo Rikarda i njegovih 18 golova.
Не бих се сложио да смо Садика трпели дуго......у првој сезони је имао 12 голова и 14 асистенција у 24 лигашких мечева. Дакле од наших 69 голова у лиги те прве сезоне он је код 26 голова учествовао - мало више од трећине! А то сигурно нису једини голови за које има заслуге. Један од ретких нападача у нашој историји са толиким бројем асистенција, много чудан фудбалски стил, непоновљив. Показао је он одмах колико вреди него ми као навијачи то нисмо одмах видели јер смо били преокупирани тадашњим киксевима у лиги и његовом чудном конституцијом. Нисмо морали да га продамо одмах друге сезоне, могао је да експлодира овде па да још више зарадимо на њему али то је већ шира тема....
 
Последња измена:

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Pa kiksirali smo jer smo imali špica koji nije gol igrač i zbog toga što krila (Asano i Stevanović) nisu gol igrači. Sadik, Stevanović i Asano su zajedno u superligi postigli 23 gola za celu sezonu. Rikardo će sam imati više golova na kraju sezone nego njih 3 zajedno, već sada je došao do 18 golova, a gde su ostali? Menig 7, Natko 6. 31 gol su postigli, a tek je polusezona. A ekipno postigli 57...

Koliko je selekcija bila loša za ligu, toliko je bila dobra za Evropu.

Meni se ne dopada ni ova današnja, ni tadašnja selekcija.

Ja sam za instant strance. Bolje platiti 4 od po 600 hiljada, nego imati 10 igrača od po 300 gde su svi prosek i gde niko ne odskače. Dovoljno je što imamo naše klince i povratnike i što njih moramo trpeti, sad još strance da trpimo. Da se ukine ovo menadžersko pravilo o igranju bonusa, da se ograničenje poveća na 5 stranaca i neograničeno na klupi. Pa da igramo fudbal.
 
Последња измена:

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.573
Reaction score
29.755
Локација
Novi Sad
Sta kaze to na kraju, nesto "ino lafine" ili tako nesto??

Ps. Upravo jebem ti mater vidi kako se pravi promo video za novog igraca a ne slikama po kafeterijama. Pu
 
Top