Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.569
Reaction score
29.699
Локација
Novi Sad


Провео сам прелепе три и по године у клубу и сигурно ће то бити најлепши део моје фудбалске каријере, који ћу памтитити цели живот. Није ми било нимало лако да пресечем и напустим Партизан, јер кад кажемо да се овде осећамо као код куће, то је дословно тако.

:ziveli srecno brate
 

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.390
Reaction score
5.173
Локација
Beograd
Nije još, ali najverovatnije hoće.
zanimljiv podatak: juventus je poslednji put osvojio lš ‘96 golom jugovića, od tada samo porazi u finalima, eto sada im dolazi još jedan srpski fudbaler :)

A partizan će dobiti milion evra od ovog transfera, neka me neko ispravi Ako grešim, procitao sam da bismo dobili 2.5-3 miliona da je presao u neku drugu ligu, ali posto je ostao u italiji dobijamo samo 1.5% trening kompenzacije.
 

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.390
Reaction score
5.173
Локација
Beograd
Navijači Fiorentine su ogorčeni zbog transfera pa su okačili uvredljive poruke za Vlahovića (isto su uradili i kad je Bernadeski odlazio). Ovo je treći nosilac igre koji im prelazi u Juventus u poslednjih pet godina, posle Bernadeskija i Kijeze. Mozda bi im bilo lakše kad bi čuli za naš sličaj. Njihov klub je te igrače prodao za 40-70 miliona evra, dok mi gledamo svake godine kako nam najbolji igrači odlaze za neuporedivo manje svote... Mi čak ni ne kačimo transparente kad nas uprava usreći nekom prodajom.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Navijači Fiorentine su ogorčeni zbog transfera pa su okačili uvredljive poruke za Vlahovića (isto su uradili i kad je Bernadeski odlazio). Ovo je treći nosilac igre koji im prelazi u Juventus u poslednjih pet godina, posle Bernadeskija i Kijeze. Mozda bi im bilo lakše kad bi čuli za naš sličaj. Njihov klub je te igrače prodao za 40-70 miliona evra, dok mi gledamo svake godine kako nam najbolji igrači odlaze za neuporedivo manje svote... Mi čak ni ne kačimo transparente kad nas uprava usreći nekom prodajom.
Da ali prodaju klubu iz iste lige. Mi ne prodajemo (još uvek) najbolje igrače zvezdi.
 

Limun85

Početnik
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
198
Reaction score
293
Ako bude prodavan na svakih 6 meseci uzećemo lepe pare za njega. :D

Zajebali su sve uprave. Kada sam pomislio da ne može gore od predhodnih, uverili su me da može.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.132
Reaction score
14.727
Локација
Kipar

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.598
Reaction score
3.410
Локација
JNA
Nista nisu napisali sto ne valja, nego su ocenili tim Juventusa po linijama..los tekst, ali svakako mislim da je greska prelazak u Juventus..vreme ce pokazati, a i to je njegova zelja bila od pocetka..
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.438
Reaction score
11.950
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Ja, osim što "volim" Juventus, mislim da je napravio najbolji potez u trenutnoj podeli karata u evropskom (znači jedino bitnom) fudbalu.

Juve je u limbu, istorijski najveći klub u jednoj od tri "najfudbalskije" zemlje, finansijski najjači klub dok postoji Italija, može samo napred i uspešnije. Vlahović ima polusezonu u kojoj ne mora da bude Ronaldo (Zuba), dovoljno je da klub doguzelja do LŠ. Znači da je na njemu srazmerno manji pritisak nego da je došao u Juve da odmah osvoji LŠ, nema nikakvu konkurenciju za mesto u ekipi. Tijeri nije mogao/umeo, Dušan će, verujem, uspeti.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.509
Reaction score
23.382
Локација
U zemlji cigana i realnih debila

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Pa nije on ljut zbog Vlahovića nego zbog uprave Fiorentine. To kao da mi krivimo Sadika što ga uprava prodala. Nema logike.

Evo vidis:
"Pred kamerama smo pa moram da se uzdržavam da ne psujem. Ovo je kao dan žalosti u Firenci. Imao sam 15 godina kada je Roberto Bađo prodat Juventusu i išao sam na proteste na Pjaci Savonarola. Apsolutno sam besan. Zašto Fiorentina mora sve i uvek da proda Juventusu? Makar ih pošaljite u neke druge klubove", poručio je Renci na italijanskoj televiziji "La7".
 
Top