Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

Amadeus

Grobar
Учлањен(а)
20.07.2021
Порука
655
Reaction score
1.540
Локација
Jug
Baš sam tražio tazlog par meseci da kupim Juveov dres. Hvala Duki.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.560
Reaction score
29.594
Локација
Novi Sad

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.778
Reaction score
22.937
Локација
Beograd
Ne želim da branim upravu(ne daj me Bože), ali mislim da Blicz sere kao onomad sa Kolinom...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.801
Reaction score
29.762
Локација
Beograd

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.732
Влаховић, Халанд и Мбапе......топ 3 нападача планете у наредних 10 година. Јбт шта смо ми поклонили Фиорентини......мозак још не може да прихвати ту чињеницу
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.163
Reaction score
14.490
Локација
Brdo Banovo
Влаховић, Халанд и Мбапе......топ 3 нападача планете у наредних 10 година. Јбт шта смо ми поклонили Фиорентини......мозак још не може да прихвати ту чињеницу

Nista mi tu nismo poklonili, to je naprosto tako, Fiorentina vec pecala kod nas, pokusavali da ubodu , bili strpljivi. Sa nama i sa njim, isplatilo se.

Isto tako je mogao da bude drugi Saponjic, neki drugi Scepovic.
Njima milionce za kockanje, nasim smradovima PREMIJA- kokosari.

Momku svaka cast, ubica. Juventus je jeo i vece, videcemo.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
815
Reaction score
4.305
Локација
Beograd
Nista mi tu nismo poklonili, to je naprosto tako, Fiorentina vec pecala kod nas, pokusavali da ubodu , bili strpljivi. Sa nama i sa njim, isplatilo se.

Isto tako je mogao da bude drugi Saponjic, neki drugi Scepovic.
Njima milionce za kockanje, nasim smradovima PREMIJA- kokosari.

Momku svaka cast, ubica. Juventus je jeo i vece, videcemo.

Sve je to u redu, ali je Vlahovic bio mnogo veci talenat i od Saponjica i od Scepovica, i to nije neka naknadna pamet nego je stvarno najavljivan kao svetsko cudo pre nego sto je uopste debitovao, a debitovao je prakticno cim je napunio 16 godina. Nije napunio ni 17, a mi smo vec dogovorili prodaju i vise nije ni igrao za nas. U takvoj situaciji to jeste poklon, jer smo i za tog Saponjica koji nije nista napravio, uzeli vise novca. Prodati takvog talenta tako rano, a da nije stigla ponuda od 6-7 miliona je skandal, a o tome sto nisu stavili procente od narednog transfera da i ne govorim.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Ne znam gde je prikladno ali samo da podelim koliko nas je dodatno izbrendirao Duca. Na svakom kontinentu se piše odakle top špicevi dolaze. A tek će se čuti za Milovanovića.

Upravo, Ivice, muda mi se napasete. Usrali ste nam klub od kad ste nas zajahali. Mamicu vam jebem. Umesto da budemo Ajax 2 mi smo osrednji evropski klub.

 
Top