Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.972
Reaction score
25.967
Локација
ante portas

Zdjelareeee :respect

 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.628
данас

30.мај

Нека га продају за 25 рецимо.
Прво се помињало 40% од продаје - нама би ишло 10 милиона + 9 колико смо укупно добили = 19 милиона
Па је онда испало да је то 40% али кад се одузме оно што су већ дали за њега - 7,8 милиона + 9 милиона = око 16,8 милиона
Затим се писало да шпанци могу да откупе 30% за 3 милиона. Уласком Алмерије у Примеру смо добили 3 милиона и свеједно остали без 30% па се поставља питање ко је ту кога зајебао јер сад можемо максимално да добијемо још 2,5 милиона од њега што би укупно било = 11,5 милиона
Од 19 милиона на 16,8 милиона и онда на коначних 11,5.....с тим што ако га продају за 30 оних 19 се претвара у 21 милион, а ових 11,5 у свега 12 милиона.
А стварност је можда другачија од свега овога јер праве детаље овог трансфера вероватно никад нећемо сазнати.
Да трагедија буде већа чињеница је да нама ни 20 милиона не би помогло јер ни један клуб у модерном фудбалу не може да опстане без прихода од спонзора који су главни. Зато сам развио један једноставан механизам да препознам ко жели добро овом клубу, а ко не - чим крену да употребљавају реченицу "живимо од трансфера" одмах знам колико је сати и какве су им намере.....
 
Последња измена:

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.686
Reaction score
22.568
Локација
Beograd
Ček, ček, do sada oko 9 miliona, ako im i dalje važi klauzula da mogu da otkupe 30% za tri miliona, a transfer ili prodaja u Viljareal bude 25 miliona, 10% koje nama ostaju od te cifre je 2,5, plus ona tri ako prodaju prava, ukupna cifra je oko 14,5 miliona. Kako dođe do tih 11, nemam pojma, ali da je posao za Partizan na papiru, odličan, iskreno, jeste. E sad, koliko od toga naš klub uopšte vidi je drugi par cipela...
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.628
Па фора је у томе што се последњих месеци пише да нам иде 10% од трансфера након што је Америја ушла у Примеру, а ту продају права на оних 30% више нико не помиње. Не могу да нађем ту вест али негде сам још раније поричитао да се то аутоматски активира ако Алмерија уђе у Примеру - добијамо 3 милиона али остајемо без 30% од наредне продаје и уместо 40% добијамо 10%, а да нису ушли у Примеру остало би нам 40% од наредне продаје али ваљда само кад се одбије оно што су нам већ дали......луда кућа


- Od bogate prodaje Sadika korist bi imao i Partizan, kome pripada 10% od narednog transfera.


- Partizan sa nestrpljenjem očekuje rasplet transfer sage oko Umara Sadika jer crno-belima sledi 10% od naredne prodaje ovog napadača.
 
Последња измена:

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.502
Reaction score
29.238
Локација
Novi Sad
Tu informaciju ima samo debeli smradov gmazura i to je cak pod mozda, jer me ne bi cudilo da ni on ne zna sta, kako, koliko.... lopovsko-lazovska ekipa ne zna vise sta prica, za koje novine.. jos ce da izadje i da kaze da je imao neki usmeni dogovor ali eto Almerija nas ispalila....
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Ponovo u Jermeniji: Miljković pred potpisom za Pjunik

Doskorašnji desni bek Partizana Aleksandar Miljković je pred potpisom za Pjunik, realizacija se očekuje u narednih nekoliko dana, javljaju jermenski mediji.

1659946401574_miljko.jpg
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Neko je skoro pomenuo Isailovića... inače moj prvi derbi uživo 1998 i gol Ise glavom ciganima ali nažalost poraz (1:2).
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Желео сам да останем у Партизану, али нису ми дали

- Криво ми је што нисам дуже остао у Партизану, период у Хумској ми је најлепши у каријери. Желео сам да останем дуже, али нисмо се ми играчи много питали. Стигла је понуда из иностранства и морао сам да одем, иако сам желео да останем у Хумској.



1-11.jpg


 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Stvarno je slepac. Da nije bilo udesa igrao bi još u Italiji..
 
Top