Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.913
Reaction score
21.618
Leonardo nam je doneo duplu krunu.
Što se mene tiče, može da se valja po snegu i snima to za društvene mreže.
Što se tiče kukanja za platu - i treba.
Ne samo on, ne samo fudbaleri, sportisti, nego svi.
 

Micke

Grobar
Учлањен(а)
22.09.2019
Порука
266
Reaction score
790
Локација
Beograd
Ne postoji gora stvar od tog razmisljanja kod nas kako ne treba da se zalis i kukas za platu.
Zamisli sramota je da trazis pare koji ti pripadaju :pop
I sto se lojalnost dokazuje time da volontiras za klub. Dajte ljudi prestanimo se zajebavati.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.913
Reaction score
21.618
Nemam gazdu jer nisam ker, a od poslodavca se očekuje da isplati na vreme.
Kad krene masovno kukanje na tu temu možda i bude nešto, ovako se javi par budala u gomili pičkica i beskičmenjaka.
A ako je bojkot kada zatvoriš rupu sa 2 gola onda pozivam sve naše igrače na bojkot.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.068
Reaction score
8.369
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Cekaj, jel vi svi pravite ludi ili ste zaboravili?
Naravno da treba da se buni svako kome se duguje i kome se ne placa. On je covek kmecao kao uvredjena mlada, sto mu nisu podizali platu, trazio je nerealno visoka primanja!
I pouzdano znam, i pisao sam jos u to vreme, da mu je iz kluba bilo ponudjeno mnogo vise nego sto je tada imao, i cifra je bila vrlo visoka za nase standarde, i on je bio pristao, pa se popismanio kad su mu se javili arapi, i krenuo da ucenjuje klub i trazi vise i vise.... Isto tako, i kad mu je bilo placano na vreme, redovnije nego ostalima, on se bunio i trazio reviziju primanja.

Nemam gazdu jer nisam ker, a od poslodavca se očekuje da isplati na vreme.
Kad krene masovno kukanje na tu temu možda i bude nešto, ovako se javi par budala u gomili pičkica i beskičmenjaka.
A ako je bojkot kada zatvoriš rupu sa 2 gola onda pozivam sve naše igrače na bojkot.

Vrlo si ruzno izokrenuo ono sto sam rekao. Da, bas sam rekao da je smradina sto je dao ciganima dva gola u rupi, i da bas je to taj bojkot na koji sam mislio! :clap
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
i Everton je odbio da igra (po naredjenju supruge) 3 utakmice dok mu je kasnila plata.. nista cudno.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.972
Reaction score
25.967
Локација
ante portas


Srećno Veljko !!!
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Drago mi je zbog Paunovića, odlična liga! Puno sreće kao i Iviću.

P.S.
Vest da je Stanojević bio kandidat za klupu nije istinita. Brzo je u britanskim medijima demantovano i greška je ispravljena. Novinar je pomešao imena jer je Stanojević radio u Pekingu kod istog vlasnika pa je mislio na njega da dolazi. Mislim čak da ima i izjava tog novinara, no nebitno.
Valjda će se i on negde normalno skrasiti.
 

taribowestt

Početnik
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
85
Reaction score
122
Локација
Beograd
Da su se nasi debili iz Uprave izborili za veci broj stranaca onda bi i imalo smisla da ukoliko se proda Stevanovic da vratimo Leonarda za neke vece pare. Ovako bismo samo jos veci problem napravili oko stranaca.
 

Tarantino

Početnik
Учлањен(а)
23.10.2019
Порука
118
Reaction score
336
Локација
Stara Pazova
Leonardo je suvi kvaliteti i da ima iole sredjenu glavu bio bi glavni igrac neke Valensije ili Totenhema ili slicno,sad zamisljam njega sa Nathom i Sumom,pa perje bi letilo,I na terenu a bogami i kod nas u svlacionici
 

taribowestt

Početnik
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
85
Reaction score
122
Локација
Beograd
Leonardo je suvi kvaliteti i da ima iole sredjenu glavu bio bi glavni igrac neke Valensije ili Totenhema ili slicno,sad zamisljam njega sa Nathom i Sumom,pa perje bi letilo,I na terenu a bogami i kod nas u svlacionici
Bi ali i i ne bi brate. Dzaba sve kad nemas bekove, kad nemas jos jednog pouzdanog stopera, dzaba kad imas golmana koji ima 100 godina a drugi golman kad vidi loptu prestravi se, dok Stevanovic koji treba da brani nije ni u planu. Dzaba dobar napad kad ce odbrana jednim kiksom da te sasece. Fali tu jos jedan zadnji vezni, Scekic dosta sporo prenosi loptu. Po meni je napad nama sasa super za jsl i za prosek u Evropi, odbrana je nikad slabija, uprava ima sada vreme da dobro razmisli sta i kako.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Titule smo osvajali uvek kada smo imali jaku odbranu. Pogledajte poslednju liniju 2003 i 2010 kada smo ušli u LŠ. Džaba nama najjači napad ako nemamo pouzdane štopere i bekove..
 
Top