Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

Beelmt

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
161
Reaction score
206
Локација
Beograd
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.075
Reaction score
14.315
Локација
Kipar

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.972
Reaction score
25.967
Локација
ante portas

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.458
Reaction score
5.792
Локација
beograd

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd

Kako volim ovog čoveka :navijac


ključna stvar, skoro sam pisao o Ajaksu

Identitet se stvara. To sa Ajaksom traje. Bio je i on u buli, čekao godinama na titulu, pa na uspeh u Evropi, ali je ostao veran opredeljenju. Ne može odjednom, ali mora istrajno. Najbolji primer je Salcburg. Uzeo ga ozbiljan privrednik, počeo pre 15 godina, ulagao, u početku se suočavao sa nezadovoljstvom navijača, menjao naziv kluba, dovodio stare i istrošene igrače da bi ga javnost prihvatila. Kad sam ja prešao iz Galate prosek godina Salcburga bio je 33. Danas je 21. Bile su i tad titule u Austriji, ali nije bilo uspeha u Evropi. Pogotovo nije bilo izlaznih transfera od kojih boli glava. To se zove strpljenje i sistemski rad. Gledaj gde su sad! Fabrika vrhunskih rezultata. A kod nas je ceo život hoćemo li ili ne proći u grupnu fazu... Ako uspemo sve ok, ako ne – ne valja ništa. E, pa nije“, upozorava Saša Ilić.
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Ovo bi bas bilo pisanje po navijacima partizana. Ne dozvoli Savo da te kupe dušmani.
Kakve to uopšte ima veze sa navijačima Partizana?
Sale Ilić je već neko vreme tamo, pa ne kažeš da piša po nama?

Savo je kao direktor mladjih kategorija doprineo da postanemo Evropski i svetski prvaci.
Treba da se radujemo da nam je on selektor , a ne ono govno Milojević.
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.458
Reaction score
5.792
Локација
beograd
Jel rekao da nece vise da radi u nasem fudbalu? Nemoj posle 3 meseca da menja misljenje...
I nisi u pravu, reprezentaciju treba da vodi govedo milojevic. Pa kad popusimo opet u kvalifikacijama, lepo ceo savez mrs u picku materinu, a ne da bude kao do sada. Stave partizanov kadar za trenera i u javnosti se stvori slika da savez nije ciganska mahala. I dok se mi lozimo kako cemo otići na SP ili EP, kurvetina otima titule, igra evropu...
Zato, MIloševiću, reci NE. To je tvoja obaveza prema Partizanu!
 
Top