Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.505
Reaction score
29.249
Локација
Novi Sad
Umare Sadiče, JNA ti kliče, srećan rodjendan uz podsetnik na lomljenje kicme ciganskom degeneriku, da ih lomis i dalje :ziveli
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Hahahah Čukarički prodaje našeg igrača za 1.9 miliona. Za iste pare smo mi prodali Vlahovića jebenoj Fiorentini. Naša uprava je amaterska čak i kada se uporedi sa Superligom. Koja je to tuga jebem ti sve.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.871
Reaction score
13.629
Најјефтинија школа фудбала на свету - ФК Партизан....навалите талијани, белгијанци, шпанци...акција траје до гашења клуба, још мало па нестало
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.738
Reaction score
29.564
Локација
Beograd
Јел има нешто посебно у хороскопу за нападаче а посебно за остале кад треба да се рађају?
Нешто се учестало у овим зимским месецима са рођенданима наших нападача...
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.630
Reaction score
8.788
Локација
"preko bare"
Tada kao i sada, Ivan Tomić nije želeo da priča o svojim mladim lavovima:
– Nemam razlog nikakav da se pojavljujem u medijima, da neko čita ono što bih ja rekao. Bilo pozitivno, ili negativno. Izvinjavam se što ne mogu da vam budem na usluzi, ali mislim da je ovako najbolje!

Често се исто питам, где је и шта ради геније. Има такав инстикт за играче да се смрзнеш, човек неограничене вредности. Видим да после нас никог није тренирао па га вероватно и не занима више тренерски посао. Можда је скроз изашао из фудбала јер имам осећај да му се смучио и да нпр не би могао да буде на месту Илиева у оваквом Партизану.
Neka njega što dalje od ovog Partizana kakav je sada. Pa dan se vrati u neka srećnija vremena.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.315
Reaction score
3.967
Локација
Kobasicarija "Venac".
andjus:"pogledajte kako mazic perfidno pusta vulicevica da vuce XYZ igraca zvezde..."
to nikad zaboraviti necu:angry-smiley-002:
gledam...boktejebo, kako je to uslo :respect
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Ja bio kod N ulaza, ljudi već krenuli napolje, a lik iznad ulaza počeo da galami ''Aaaaalo gdje ćete, pa evo gola!'', sekundu nakon toga Vulićević centrira i nastaje delirijum.
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd

Na ovom snimku Marko Nikolic se u opste ne raduje. Nit skace, nit se grli, nit dize ruke. Jednostavno pritisak i zelja su takavi da mu jos do glave ne dolazi ishod cele situacije. I onda neko takvu slicnu situaciju, u slucaju Stanojevica, tumaci kao nedostatak emocija ili razocaranje zbog Nathovog gola Zvezdi.... Ko god da je za tako nesto optuzio Stanoja javno, je ili glup ili bezobrazan.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Skretanje sa teme
Nemojte ljubim vas pridavati značaj onom poremećenom degeneriku koji naružuje Stanoja. (ŽP)Lik je opterećen toliko da navija da izgubimo da bi se posrao po Stanoju. Serem mu se u usta ja. Nebitan debil koji sebe naziva navijačem Partizana.
 
Top