Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.275
Reaction score
18.345
Локација
Kej Republika
Radovicu izgleda Legija bas odgovara. Dva komada Realu u 7 dana. Samo sto tamo nije 10-ka kako nas je Ivica mastio. AL' dobro.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
nista cudno .. svaki igrac koji valja zadrzi se max 6 meseci kod nas.
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Ne ,nego igra sa 6%voljnog momenta kod nas.....
Govno
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Gol je dao slučajno, isto ko i Dnjepru, opalio je, pa ušla, predhodnih 99 šuteva je dunuo u pm.
Svakako nije vredan pomena takav čovek.
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Daleko mu lepa kuca. Sto volim kad pokazuje ono "L" rukom, pa to ti je... A onda se setim njegovog prvog intervijua kad je dosao kod nas i odem da bacim peglu...
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Ovde se vecina vas u fudbal rezume kao marica u onu stvar!

Poredite nas "klub", nase igrace, nasu ligu, nase njive sa ovim sto on ima u Poljskoj?

On nije ni prvi ni poslednji nas bivsi igrac koji u drugom i boljem klubu (po svemu gledajuci!) igra dosta bolje!
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Svakog ko vređa Miroslava Radovića treba da je sramota, to je dokaz koliko mi navijači nemamo pojma o fudbalu i koliko nema čovečnosti u nama. To što je Miroslav Radović doživeo u Partizanu za ovo kratko vreme i zbog čega je otišao, teško da bi doživeo i u najzabitijim mafijaškim pripizdinama po Južnoj Americi.

Onaj sajt navijači Partizana mi nikako nije simpatičan jer činjenice koje iznosi iznosi čisto da bi držao stranu drugoj opciji ali su bar detaljno izneli na koji način se nepodobni ,,ubeđuju" da napuste klub, a Mire je od prvog dana bio meta Vazure i ostalog ološa.
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Miroslav Radovic je otisao jer je njegova igra bila jedna velika kurcina. Takodje, Djurdjic koji je ovde osporavan je olicenje borbenosti za gospodina "ja sam legenda poljskog fudbala".
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
U Olimpiji igrao odlično, u Legiji igrao odlično, kod dunstera koji je ekipu uništio na pripremama odigrao slabije, biće da je do njega.
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.304
Reaction score
11.916
Локација
Tu, odmah iza tebe
U Olimpiji igrao odlicno? Jedva da je i igrao.

Da se ne lazemo, gol ga je usrao...Navas nije ocekivao da on moze dobacit do gola...
 

Iberzokna

Grobar
Учлањен(а)
12.03.2016
Порука
566
Reaction score
177
Po njegovom izgledu sudeći, zapita se čovek može li do lopte uopšte stići :D
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
U Olimpiji igrao odlicno? Jedva da je i igrao.

Da se ne lazemo, gol ga je usrao...Navas nije ocekivao da on moze dobacit do gola...

Kako to da je jedva i igrao, kad je sem dva meča u kojima je u jednom ušao sa klupe i u jednom igrao do pred kraj meča na svim ostalima igrao svih 90 minuta? A i ljudi koji su ga gledali skoro svakog vikenda imaju samo reči hvale za njegove partije.
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.304
Reaction score
11.916
Локација
Tu, odmah iza tebe
Pa kako je igrao videlo se po tome sto je dosao sa 10kg viska i dusom u nosu jos na predstavljanju.

No neka on i dalje pokazuje slovo L, nadam se da smo od njega videli sve sto se tice Partizana.
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Ne znam zaista da li mu je preceno i od strane koga, znam da je bio najgori igrac na terenu.
 
Top