Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dres Partizana - nekada i sada

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

banche1986

Grobar
Учлањен(а)
13.06.2010
Порука
535
Reaction score
13
Večeras smo izašli u šestoj ? garnituri ove sezone? Ova prva varijanta do sad nije imala pruge na leđima. Splendid!
Po Uefa pravilima ,dres mora da izgleda isto sa prednje i zadnje strane.
Bez ovih pruga pozadi, ne bi mogao da se koristi u grupnoj fazi.
Ono iz prosle sezone ,po njihovim pravilima nisu pruge ,pa je moglo da prodje .
 

Прилози

  • Screenshot_20220916-092937_OneDrive.jpg
    Screenshot_20220916-092937_OneDrive.jpg
    441,3 KB · Прегледа: 41

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.210
Reaction score
7.026
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Nadam se da će se uskoro FK stabilizovati bar malo, da će nas uskoro dočekati neka iole normalnija uprava, što i nije toliko teško pored ovih (još uvek) aktuelnih govana.
Voleo bih da, kada stvari oko kluba postanu koliko toliko normalne - da se obavezno (ponovo) ubace i bordo-plavi dresovi, makar kao 3. garnitura.
Ne znam za vas, ali moja duša vapi za njima, podsećaju me na sva ona lepa dešavanja u Newcastlu, evropi itd.
Podsećaju me da nikada ne zaboravim na rekordnu pobedu od 7-1, protiv samoprozvanog - velikosrbskog kluba, ostvarenu upravo u tim bojama na dresu.
Pored crno belih (naravno), dresovi u tim bojama, takođe su deo ogromne istorije Partizana, i kao takvi moraju da postoje i danas, opet kažem, makar kao neka rezervna ili treća varijanta.
Imam i predlog, ko ih sledeći put ukine - kamenovanje ispred stadiona.
Jbg, upravo sam po milioniti put gledao neke starije klipove i izveštaje sa utakmica, pa me to navelo razmišljanju o prethodno napisanom.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.911
Reaction score
21.607

Gordan PFC
 

PFCIznadSvih

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
43
Reaction score
9
Je li samo meni djeluje da kroj ovog novog dresa nije u redu? Ispod pazuha je mnogo širi nego u ramenima, i izgleda kao da nosim vreću krompira.
 

part

A_Grobar
Учлањен(а)
24.10.2019
Порука
275
Reaction score
1.759
Локација
Beograd
Vidim ja da se mnogi slade kako će nakon Ajmo Milane Galiću i Ajmo Milivoje da vičemo narednih 50 godina Ajmo Milvole... i Mitrogole i rešena stvar u vezi FK Partizan?!

Treba naći neku novu reč kao MI i dovesti skladne fudbalere,..napraviti dresove za Partizanov comeback u LŠ.
Najmanje tema gde treba da smo poput gurbeta išta.
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.588
Reaction score
13.546
Локација
Yaoundé
Veterani su pre nekoliko dana odigrali meč sa ekipom Vojske Srbije. Pogledajte dresove u kojima su igrali!

AU9P2946.jpg

IMG_6966.jpg



Sad još samo da se to nađe i u prodaji i da bude XXL i XXXL veličina...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.732
Reaction score
29.529
Локација
Beograd
Veterani su pre nekoliko dana odigrali meč sa ekipom Vojske Srbije. Pogledajte dresove u kojima su igrali!
Dresovi su prelepi, ali interesuje me i ko je bio jači - Jugoslovenska armija ili Vojska Srbije? :D
Na snimku se vidi gol ovih drugih, pa su možda pobedili, ali ako nisu, sad nije politički korektno da se objavi da su pobedili ovi prvi...
A možda je bilo i nerešeno? :icon-rolleyes:
Mala šala (u kojoj uvek ima pola istine), ali zaista lepa ideja da se oda počast slavnoj prošlosti - bar kroz dresove veteranskog tima - šteta samo što u prvom timu nemaju sluha za neke slične ideje, pa da nam rezervni (treći) dres uvek bude nešto slično!
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.588
Reaction score
13.546
Локација
Yaoundé
Ako je suditi po snimku, izgleda da je bilo 1:0 za VS. Mada, u takvim utakmicama uvek je najbitnije dočekati bez povreda treće poluvreme :D Ili što bi rekao jedan moj drugar kad se ovako matori dogovaramo za basket: "Igramo po modifikovanim pravilima. Ko potrči - faul!" :buhaha
 

ctpaxota

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
403
Reaction score
536
Opet smo igrali u nekim random, ovaj put belim dresovima.
Prva garnitura nam je crno bela na pruge, druga crna, a treća ona navijačka sivo crna. Ovo što smo večeras nosili je već 7 različita garnitura ove sezone ako se ne varam.
Protiv onih Kiprana smo isto imali bele dresove kući, ali su bili drugačiji od ovih večeras.
 

Nikola9875

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
364
Reaction score
1.553
Локација
Novi Sad
Ni jedan od naša 3 ovosezonska dresa ne zadovoljava uefa propise (koji se ne odnose na kvalifikacije izgleda), a po kom i prednja i zadnja strana dresa moraju da budu identične…zbog toga su se na utakmicama kod kuće, na ledjnu stranu dodavale dodatne crne pruge, a na gostujućim se koriste prošlosezonske garniture.
Nakon toliko vremena, konačno imamo pristojne rezervne garniture, ali namenje očigledno samo za livade, a na “veliku scenu” se ponovo izlazi u skroz jednobojnim majicama za fizičko i sahrane….
U bilo kom ozbiljnijem klubu ovo bi bilo skandalozno, al u ovom našem, pored svih većih javašluka i svinjarija, ovo mu dođe kao “limunadica”…da budemo srećni što ne igramo u onoj famoznoj 3sezonskoj garnituri
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Da ova uprava zaista osluškuje želje navijača, rezervni dresovi bili bi zeleno-crveno-žuti.
 
Top