Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dres Partizana - nekada i sada

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
možda bi bilo bolje kada bi ova nalepnci bila elipsastog oblika ,naravno i sam kvalitet nalepnice mora biti bolji.

Juventus-Tamoil-sponsorship.jpg
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Dres je ogavan. Ko da ga je Misko Raznatovic dizajnirao. Bas u skladu sa ljudima u klubu. A rezervni najobicnija bela krpetina. Neko se zajebavao sa nama.

Тако је то када ти техничког спонзора нађу у последњем могућем тренутку због раног почетка припрема, и то на "хоћете ли ви да их узмете". Наравно, опет људи ван клуба јуре спонзора, јер људи у клубу :banghead... Да не лајем превише. Уговор је на две године, много "тањи" од претходног, са Адидасом.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.258
Reaction score
33.968
Локација
vaginamandibularia
najbolja vest je da je samo dve godine. Zamisli 4 godine pastelnih kombinacija za gostovanja i psihodelicnih preliva iz crne u belu kao prvi dres. Cudo nam se i stucne ne prelivaju, mogli su i grb da preliju...
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.304
Reaction score
11.917
Локација
Tu, odmah iza tebe
Ja ne razumem kako nekom moze dres Partizana da bude ruzan, a siguran sam otkad forum postoji da niko nikad za neki dres nije rekao da je lep kad se tek pojavio. Uvek je bio lepsi onaj pre...

Meni je dres lep i drago mi je sto je malo drugacije.

Ove godine smo dobili default kombinaciju iz razloga sto je sponzor nadjen u minut do 12, kao sto neko gore rece.

MTS reklama mora onako da stoji jer tako pise u ugovoru, dok kod KK nije ovakva iza razloga sto je dres KK jednobojan.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Тако је то када ти техничког спонзора нађу у последњем могућем тренутку због раног почетка припрема, и то на "хоћете ли ви да их узмете". Наравно, опет људи ван клуба јуре спонзора, јер људи у клубу :banghead... Да не лајем превише. Уговор је на две године, много "тањи" од претходног, са Адидасом.

idi jbt.. gde tanji od onog sa adidasom koji je sam po sebi bio tanak :)

tacno smo trebali da zovemo under armor ili onaj nb ,mada realno ko da zove ? ovi naši u klubu znaju samo broj starlete i animir dama da okrenu :)
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ako na dresovima, koje prodaju, bude ta ružna reklama, ja ga neću kupiti. Inače dres mi se sviđa.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.025
Reaction score
26.103
Локација
ante portas
Još nešto u vezi dresova.
Sramno je što opet nema bordo plavog dresa .Treba im jebati kevu za to. Isto tako ako to neko opstruira treba ga uštrojiti.
 

Iberzokna

Grobar
Учлањен(а)
12.03.2016
Порука
566
Reaction score
177
Sve je još i dobro dok reklama ne požuti a pruge ispod nje počnu da se vide.

14440723648162.jpg
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Kada bi skinuli tu belu pozadinu bilo bi bolje 5 puta.
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Meni je dres jedan od najljepsih u zadnjih ko zna koliko godina...

Ne znam sta ljudi ocekuju onda, kada dodje klasican crno bijeli, onda kukaju kako je to smece kvalitet i poslali nam najgoru mogucu kolekciju... Kada je malo napredan onda opet ne valja jer nismo mi sabani ...

Reklama nas zeza ali sta je tu je .

Sjecam se one godine kad smo igrali protiv Totenhema, jedan lik iz Londona bio na proputovanju kroz moj grad i sjedimo u pabu i gledamo i on se odusevio nasim dresovima bez reklama, lik pomislio da smo mi borci protiv modernog fudbala a ne obicni nesrecnici sa smotanom upravom ...
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.196
Jebiga, svake godine se vodi ista rasprava. Po meni je to normalno, jer se ovde, pre svega, radi o pitanju ukusa. Skoro pa je nemoguće da svi budu zadovoljni izgledom dresa...čak i kada smo uglavnom saglasni oko dizajna, neki govore da bi više voleli da je obrnut raspored boja, da je dominantna crna ili obrnuto...jebiga, normalno je da se ne slažemo oko takvih stvari.

Meni je lično okej ideja da se napravi nešto drugačiji dres, ali mi se ne dopada izvedba. Naročito ove naše boje ne deluju skladno sa takvim dresom. Nekako mi je ovaj dizajn skladniji u drugim bojama...recimo, onaj nečiji plavo-beli meni izgleda lepo. Kad vidim ovaj naš dres, prvo što mi padne na pamet je Mika Hakinen u bolidu Meklaren Mercedesa. Drugo, ni šorcevi mi ne deluju skladno u kombinaciji sa ovim dresom..kao da nisu iz iste garniture.

No dobro, šta je tu je. Bez obzira što nisam oduševljen, podržavam promenu. Na kraju krajeva, što se mene tiče, cela ova priča oko dresova kod mene se svodi na neko dvonedeljno letnje loženje i svojevrstan uvod u sezonu. Prethodnih godina, neki dresovi su mi bili lepši, neki manje lepi. Ipak, svake godine, zajedno sa početkom sezone, počinjem i ja da jedem muda...razlozi su mnogobrojni, ali nikada to nije bilo zbog dresa. Uglavnom, ja ću još malo da se bavim time kako će da nalepe reklamu, a onda 14. mogu da istrče i u roze dresovima na tufne, tačno će da mi se jebe.
 

GolmanRade

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
839
Reaction score
508
Meni se svidjaju dresovi. Pogotovo u ovoj kombinaciji sa belim sorcevima jer nekako se preliva od crne na vrhu dresa kroz nase crno bele strafte do belog sorca. Cak mozemo i kombinovati i crne stucne uz ovakvu kombinaciju. @StrikeFront znas li mozda hoce li beli biti skroz beli ili ce i oni imati neku primesu crne boje?
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ps da me Vezura tuži što im smanjujemo kreditnu moć, prljamo ugled, šta li već...
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.258
Reaction score
33.968
Локација
vaginamandibularia
Kupice majcu u najku koju su nam uvalili za dres. Onda ce da da da mu izvezu grb, i izbecice smrdljivo nastampanog smrdljivog sponzora na dresu.
 
Top