Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dule Vujošević

Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
802
Reaction score
406
Локација
Zemun

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.713
Локација
Beograd
Očigledno je da se dosta nas slaže po pitanju ovog protesta. Ja npr. neću ići zato što sam pristalica bilo koje političke opcije iz tog saveza. Niti sam pristalica Duletove politike ili idem tamo samo zbog njega.

Idem samo zato što je protest uperen protiv usničetine, nema drugog razloga.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.348
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Saglasan sam sa vama, zato sam i napisao da nije vezano za ovaj slučaj, problem je što određene osobe tipa Karanovicka i slični mogu samo štetu da naprave - odnosno korist vučiću, ali da ne produbljujem raspravu...
Kao sto rekoh za crnog djavola protiv psihopate, ali to treba raditi s umerenim ljudima ne s ovim sa margina koji više rasteraju nego sto donesu.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.007
Pa cekaj, sa necastivim mozes, a trazis umerene....

kad dodje do DZ, nema izbora, s kim god je potrebno...
 

SlobaGrobar

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2009
Порука
752
Reaction score
517
Локација
Beograd
Napljuva DJV jutros Duleta. Najviše od svih je pominjao njega pa tek onda neke političare. :pop
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.007
A ne, nego ce takva nakaza da hvali Duleta
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.863
Reaction score
9.901
verovatno Dragan J Vucicevic. kad bi on hvalio Duleta, ja bih se zabrinuo.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.437
Reaction score
40.883
Локација
Žrnov
pretpostavila sam, ali nisam mogla da verujem da iko, kome nije posao npr. da prati medije, a ima više od dva grama mozga čita bilo šta to ta spodoba piše :eek:

ok je saslušati/pročitati različito mišljenje, ali ako nešto pouzdano znaš da je govno, ne vidim razlog da ga iznova mirišeš.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.157
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo

SlobaGrobar

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2009
Порука
752
Reaction score
517
Локација
Beograd
pretpostavila sam, ali nisam mogla da verujem da iko, kome nije posao npr. da prati medije, a ima više od dva grama mozga čita bilo šta to ta spodoba piše :eek:

ok je saslušati/pročitati različito mišljenje, ali ako nešto pouzdano znaš da je govno, ne vidim razlog da ga iznova mirišeš.

Ne treba ni okretati skroz glavu. Mi je okrećemo pa se posle čudimo kako narod upija određene informacije, novine dotičnog se prve rasprodaju i slično. Moraš da znaš sa čim imaš problema.

To je isto ko što dosta nas ovde ne može da smisli cigane ali ipak gleda njihove utakmice (u kontinuitetu ili povremeno ili se zanima za njihove utakmice, niko nije skroz isključen iz njihovih dešavanja ili možda 1 u 100).
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.437
Reaction score
40.883
Локација
Žrnov
Duško Vujošević objasnio zašto nije govorio na protestu
Iako je bilo predviđeno, učesnicima protesta "Stop krvavim košuljama" nisu se obratili glumica Mirjana Karanović i košarkaški trener Duško Vujošević, koji u telefonskoj izjavi za N1 objašnjava zašto je odlučio da se ne pojavi za govornicom.

"Čim smo seli tamo počela je priča da od policije imaju informacije da će biti ubačene dve grupe. Jedna su neki navijači, druga, ne znam sad, nešto vezana za Kosovo i da je posebna agresija okrenuta prema meni i Mirjani. Ja sam insistirao da pričam, jer sam i došao da pričam upravo što se dešavaju takve situacije. Znači, pod jedan, da li su to lažne vesti ili tačne, verovatno su i tačne, ali policija ako ima takve informacije treba da sprečava i da obezbeđuje red na tim skupovima, a ne da signalizira i na taj način onemogućava da se nastupi. Ja sam pet, šest puta insistirao da pričam, baš zbog takve situacije, i zbog takvih situacija koje se ovde često dešavaju, međutim, organizator skupa, Stefan Pavlović, je doneo odluku da ne želi da taj prvi skup protekne u nekoj tuči, svađi, krvavih košulja i glava, nego da prođe mirno. Mi nismo ljudi koji izazivaju nered, ni po čemu, imamo svoje kritičko mišljenje o stvarima koje se dešavaju u našem društvu. Nismo bili u prilici da ga iznesemo, nije nam dozvoljeno, to je još jedan od pokazatelja u kakvom je stanju danas društvo", ispričao je Vujošević za N1.
 
Top