Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dule Vujošević

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.386
Reaction score
2.377
Локација
Novi Beograd
Šarenica, sada sam namotao da vratim.
On i Petar Božović gosti u jednom delu emisije. Malo je pričao o knjigama i pozorištu, malo o zdravlju i povratku na teren. Mada je rekao da njegovo zdravlje nije jedini razlog zašto nije na klupi.
Naravno da Šarenac nije smeo ništa da pita u vezi toga.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Ovo sto je sad uradio je nesto najpostenije sto je uradio otkad je zavrsio igracku karijeru.

Zelim mu Videoton kao vrh trenerske karijere.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.437
Reaction score
40.889
Локација
Žrnov

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.437
Reaction score
40.889
Локација
Žrnov
Igzektli. Baš on je najviše omanuo tamo gde je govorio da ne sme da se omane.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.300
Reaction score
15.353
Локација
U pizdi materini

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Eto razloga loših rezultata, debeli opet potura klipove.

Mene je sramota šta je nama predsednik kluba, sramota je da se tako nešto na bilo kakav način dovodi u vezu s Partizanom, a kamoli da bude na čelu institucije.

Jebi Dule glupog limara, a ono nek jebe budale, dao Bog, ima ih i previše.
 

Kentucky

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2018
Порука
233
Reaction score
1.379
Локација
Western filmova
Dule... Koliko mi je drago što je došao Andrea, toliko mi je još uvek teško, što nema tebe pored klupe na parketu da vodiš voljeni Partizan. Slušajući Andrea i njegovu prvu konferenciju, njegov prvi intervju, nekako u njemu vidim tebe. Hrabrost, mudrost, tu neopisivu mirnoću, a opet veliku energiju i želju za napredovanjem, glad za pobedama. Nadam se ipak, da će doći taj dan, kada i ti budeš pored terena opet u službi Partizana, makar na nekoj drugoj funkciji. Bilo bi lepo videti tebe i Andrea kako zajedno prenosite svoje znanje na igrače, kako se opet u KK-u čitaju knjige, ide u pozorišta i osvajaju titule. Bilo bi to.... Zaista neopisivo.
 

Kentucky

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2018
Порука
233
Reaction score
1.379
Локација
Western filmova
Ne znam, da li su zabranjene novine, praštajte ako jesu. U današnjem 'blicu' intervju sa Generalom. Priča o zdravstvenom stanju, ljubavi prema knjigama i slikama, dotako se malo i zlikovaca na vlasti, pohvalno govorio o Andrei, na kraju i o Partizanu.
 
Top