Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dule Vujošević

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.282
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Sigurno je da će celokupan dug prema Dušku Vujoševiću biti izmirivan u skladu sa tim postupkom, kao što je izmirivan do sada. Ja Vujoševića ne gledam ništa drugačije nego ostale poverioce u klubu. Plaćaćemo ono što moramo, ali ne i ono što ne dugujemo
. Kao predsednik kluba sam dužan da plaćam neke stvari u skladu sa zakonom, a ne onako kako neko drugi očekuje, ili tako što će neko da me pritiska

To je zato što si debil, a i glup si kao k.

Teletabis

Jebo ti pas mater.

Ne dirajte mi post, valjda se pas ne bi uvredio.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.233
Reaction score
2.782
To izjavio onaj sto mu pocesmo tepati Ostoja? Taman da nas podsjeti sto je tu.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.754
Reaction score
19.309
Локација
Nickname
Nije da mu tepamo, ime mu je Ostoja.

Da mi je da doživim dan kad će Partizan imati normalne ljude u upravi nekog kluba. Ne moraju da budu previše sposobni, samo neka budu normalni i pošteni.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.233
Reaction score
2.782
Ma znam to. Nego cigane pisemo malim slovima ili smislimo neki nadimak, igrace ili funkcionere koji nisu nesto zavredili pisemo prezime, a one koje stvarno postujemo zovemo po imenu ili damo neki nadimak. Nikako ne moze zajedno Dule i Ostoja. U tom smislu mu "tepamo".
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.911
Reaction score
21.607
Dule od 23h kod Tegeltije

Edit: u pitanju je intervju, nije studio sa ukljucenjima i sl.
 
Последња измена:

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.314
Reaction score
37.397
Ma nisam mislio na njega, nego na ove "nezahvalne" što su se drznuli da pozdrave "uništitelja" srpske košarke. Jbg, ne znaju da čitaju excel tabele. :D
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.754
Reaction score
19.309
Локација
Nickname
Ma ne, grliće Čovketa, košarkaškog stručnjaka što doživljava nepravdu jer ga KSS ruši sistemski. :D
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.926
Reaction score
26.726
Generale, dobro pamtimo sve.
Hvala igracima koji su ispostovali svog kosarkaskog oca, i tako pokazali da jos uvek ima vitestva i lojalnosti.
Vratili su mi veru u ljude, i pokazali praktično jasnu razliku u odnosu na kojekakve soko stark sline, crvice i direktorcice...
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.757
Reaction score
55.311
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Dragana je s jedne strane tzv kondicioni čekić sprečio da bude jedan od najmoćnijih evropskih dvosmernih bekova jer se dosta njegove igre zasnivalo na fizikalijama, a trenirao je kao sumanut. On to vidi kao nešto normalno što se svima događa i zna ga je Partizanu zahvalan za svoju karijeru ( mada je objektivno do reprezentacije došao preko radničkog).
S druge strane imamo Krstića, koji u Partizan dolazi sa 17 godina, fizički na lošijem nivou od Pecarskog, DV od njega pravi jednog od najboljih centara evrope, ide u nba, tamo se povređuje jer svojim individualnim radom na kondiciji nije odgovorio na razliku između evropske i igre preko bare. Od tada non stop lamentira nad svojom sudbinom uzrokovanom "Duletovim treninzima" i plače za obeštećenjem koje je morao da plati od prvog ugovora ( a klub je mogao i veće pare da uzme da je otišao u neki evropski klub).
Prvi verovatno nikad neće postići karijeru Krstića.
Drugi nikad neće ni gram onoga što je za Partizan Dragan.
 
Top