Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dule Vujošević

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.695
Reaction score
22.642
Локација
Beograd
Dule gost kod Kesića u 24 minuta.
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Čudno, čini mi se da sam gledao neku emisiju gde je rekao da sigurno neće biti nosilac. Bez cenzure ili tako nešto.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.750
Reaction score
6.268
Mislim da će prihvatiti. Voli Dule da bude u centru dešavanja. Da ga ljudi pitaju za mišljenje i da ima neku ,,moć”. Kakva nam sve nepismena govna kroje sudbinu i treba da se pojavljuje sto vise. Mislim da mogu da prodju cenzus, a tu dosta zavisi i od kampanje. A vrlo je moguće sa će bas oni u Bgu biti tas na vagi. Tu su bar slični po snazi i pozicija i opozicija.
Vidim da se i oni zalazu da se odbaci fra-nem plan. To ljudi vole da čuju . Vise naginju na desno. Nije nemoguce da ostvare bolji rez.nego prošle godine.
 

zoig

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
295
Reaction score
2.644
Локација
Beograd
Koliko god da poštujem ( i volim) Duleta totalno mi je odbojan njegov politički angažman i stav
Vjerovatno ćeš bojkotovati izbore jer niko ne valja? A onda ćeš da dođeš i kukaš kako vlast uništava Partizan?
Meni je svašta nešto odbojno, ali kad se u ovakvoj situaciji u zemlji Srbiji Dule pojavi na nekoj listi, Dule koji je dao zdravlje za Partizan, onda ne da nemam dilemu, nego mi je žao što ne mogu da izađem ko ludak na ulicu i vičem Dule šampion.
Sa druge strane su vučići, vesići, martinovići, đuke i pinkovi, ali ne Duletov politički angažman se nekom ne dopada. Zato što vrijeđa nečiji istančan ukus za politiku, dok pola likova glasa zato što im je neko na tvu rekao da smo balkanski tigar i da žive bolje nego ikad.
Kad je Dule na nekoj listi onda znam da oni nisu prodati vlastima. Za trenutnu situaciju to je dovoljno. Jednostavno, Dule filtrira...
 

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.023
Reaction score
7.664
Dule je dokazano čovek sa najvećim integritetom među Srbljem..ako on nekome daje podršku, onda je ta opcija sigurno protiv Firera i za mene najprihvatljivija.

Svako ko pod bilo kojim izgovorom ne izadje na izbore, neka sam sebi zalepi šamarčinu kada god mu sine kako živi loše.

Oni koji glasaju za firera nisu ljudi no stoka.
Toliko o tome.
 

Hellknight

Početnik
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
21
Reaction score
60
Локација
Beograd
Vjerovatno ćeš bojkotovati izbore jer niko ne valja? A onda ćeš da dođeš i kukaš kako vlast uništava Partizan?
Meni je svašta nešto odbojno, ali kad se u ovakvoj situaciji u zemlji Srbiji Dule pojavi na nekoj listi, Dule koji je dao zdravlje za Partizan, onda ne da nemam dilemu, nego mi je žao što ne mogu da izađem ko ludak na ulicu i vičem Dule šampion.
Sa druge strane su vučići, vesići, martinovići, đuke i pinkovi, ali ne Duletov politički angažman se nekom ne dopada. Zato što vrijeđa nečiji istančan ukus za politiku, dok pola likova glasa zato što im je neko na tvu rekao da smo balkanski tigar i da žive bolje nego ikad.
Kad je Dule na nekoj listi onda znam da oni nisu prodati vlastima. Za trenutnu situaciju to je dovoljno. Jednostavno, Dule filtrira...
Apsolutno sve receno
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.158
Reaction score
3.675
Koliko god da poštujem ( i volim) Duleta totalno mi je odbojan njegov politički angažman i stav
U politici je vaznije da covjek ima integritet nego da bude fleksibilan. I to je ono sto je najvise potrebno nasoj politickoj sceni.
A General je olicenje dosljednosti.

Zbog njegove dosljednosti i inteligencije KKCZ je pravno ubijena svaki cigan je morao navijati za lazni klub. Jbt, kao da im je rekao, e ae sad' da lajete jer imamo novi klub crvena zvezda azil za pse Beograd.
 
Top