Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dule Vujošević

Тесла.Ки

Партизановац
Учлањен(а)
11.12.2007
Порука
1.631
Reaction score
64
Локација
Novi Sad
Ја сам мислио да неће радити линк због тих ознака на крају па зато нисам поставио...
Видео сам то "преузми", али кад кликнеш на то он пусти снимак... Сад сам провалио да треба Save Link As...:wink:

едит:
Сад сам одгледао емисију, стварно супер одрађено, свака част и водитељу на припреми емисије и на њеном вођењу...
Дулетов шмекерски осмех, када је причао о навијачима, играчима и свему што га окружује ми даје онако велику наду да ће се стварно наставити дело које пише под називом "И богати плачу"...:respect
Надам се да нам је и овај водитељ на неки начин донео срећу пред Париз када је рекао да смо у Истамбулу освојили ПРВУ титулу, што значи да је рад и за другу...:D
 
Последња измена:

dace90

Početnik
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
176
Reaction score
2
Локација
Ne mogu da se setim
Najbojle je kad je Dule rekao da je ono sto se desilo u istanbulu najveci uspeh srpske kosarke ZA SADA i onda smekerski osmeh
 

Danijel

Grobar
Учлањен(а)
29.04.2008
Порука
379
Reaction score
6
Локација
Malo tamo malo vamo
Dule je sve objasnio u emisiji....Moze se zakljuciti da je mnogo nacitan covek izuzetno pametan sto nisam ni sumnjao, ali onako u nekom sjajnom stilu je odgovarao na pitanja...A da je fantastican motivator to stoji, mene je motivisao kao obicnog coveka sto sam gledao emisiju sat vremena, a kamo li igrache za PARIZ koji su non stop s njim :)
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.925
Reaction score
1.980
Локација
Kikinda
Dule hvala ti sto postojis...!!! Ovu emisiju svaki grobar treba da ima u arhivi
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Emisija sinoc je bila vrhunska, svaka cast voditelja:clap, sva pitanja su mi bile na mestu, video se da je covek dosta upucen. Dule:respect:respect:respect
P.S. Nisam znao da Dule ima duplikat kljuceve od stanova igraca!?:D
 

Trile

Grobar
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
374
Reaction score
2
Najbolji deo je kad kaze da se boji da bi eventualno(!) neki poraz poremteio ekipu
Mozda nije tako misli al je ispalo da je siguran u trijumf
 

4. октобар

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2009
Порука
1.603
Reaction score
113
Није што је наш, али синоћ сам стварно уживао у Дулетовом излагању.
Ретко паметна и промишљена јавна личност.
Ако се ико случајно питао у чему је Дулетова тајна синоћ је могао да је сазна.
И како је сам мајстор рекао - Кошарка је мисаона игра, и човек мора
да користи мозак да би могао да се бави спортом и игра кошарку.
 

БоКиЛе ПФК

Grobarčina
Учлањен(а)
02.11.2008
Порука
1.196
Reaction score
10
Локација
U vozu
И још нешто што ево нико није поменуо, фала курцу да су му рекли право име и на дневнику и у емисији и наравно да похвалим уредника за добар рад.
 

zole

Početnik
Учлањен(а)
03.04.2010
Порука
23
Reaction score
52
Za kljuceve sam jos ranije cuo, a takodje sam cuo da je Tepic pricao kako se probudio u 3 sata nocu i ustao da pije vodu (ili tako nesto) a Dule sedi i cita knjigu...Pozdrav svima
 

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
911
Reaction score
497
Zato sto je ziveo sa Duletom, a i mislim da je isti slucaj bio i sa Tripkovicem.
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
ziveo sa Duletom ? to nisam znao,ako je istina
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
Duletov odgovor na pitanje o Rigasu i onom komentaru : "rigas je pokusao da izvrsi pritisak na sudije,a mene moze samo da pritisne" ... pa pauza ..."znate kako ide ona stara italijanska izreka : ne treba propustiti priliku da se cuti " :buhaha:buhaha:buhaha
 

grobarstvo

Guest
Sta vise reci o kosarkaskom magu a da nije receno?Samo se plasim reakcije grobara ako bude odlazio iz Partizana.To ne smemo nikako da dozvolimo.:respect
 

Zlatko

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2009
Порука
221
Reaction score
0
Локација
Pirot
zajebite bre te price pred bitne meceve, kad se zvrsi sezona pa pricajte o duletovom odlasku koliko hocete!!!!!!!!
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
dule ostaje i sledeće godine u partizanu!dule je i sam rekao da ako jednog dana bude odlazio da će se to znati mnooogo pre kraja sezone da bi klub mogao da reaguje.
e sad nešto drugo,čudi me da je dule propustio šansu da oplete po sudijama jer su nas drastično oštetile u obe utakmice.možda dule planira da sledeć god osvoji EL pa da im se onda najebe keve svima i to onako pobednički:D
 

nenadblues

Početnik
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
107
Reaction score
0
Локација
Beograd
Ministar rada

00027107.jpg
Apsolutni sam protivnik gubitničke teorije o moralnim pobednicima, ali svako pravilo, kako mudri kažu, ima izuzetak. Barselona je (opet apsolutno) zasluženo osvojila Evroligu, ali mnogo više razloga za udaranje u grudi i trčanje počasnog kruga posle radnog vikenda u francuskoj prestonici imaju košarkaši Partizana.

Osvajanje četvrtog mesta u ovogodišnjoj Evroligi ravan je, hipotetički gledano, plasmanu Katalonaca u veliko NBA finale. Zato su razumljive suze crno-belih posle šok poraza od Olimpijakosa, jer su papirni autsajderi mogli da preskoče još jednu prepreku na lestvici nedodirljivih. Šteta, borili su se Božić i društvo kao lavovi, ma borili se kao da ih sa klupe predvodi Duško Vujošević.

Eeee, tu smo, ali ću se za trenutak opet malo udaljiti od teme... Svako širenje priče i dodvoravanje Partizana bilo bi u ovom trenutku nepotrebno, rekao bih, degutantno. Tu privilegiju ostavljam onima koji će, kao pred polazak crno-belih u Pariz, neko vreme neprestano graktati, a onda će se vratiti svom senzacionalizmu (dobar deo medija) ili ogovaranju i spletkarenju (vajni košarkaški (ne)radnici). A, ovoga puta uspeh srpskog šampiona ne smeju da prekriju snegovi, ruzmarin i šaš, kao ni zakucavanje košarkaša kengura Džoša Čildersa. Valjda su toga svesni oni koji čuvaju ključeve od modernih vrata raja, potencijalni sponzori i političari pozeri.

Vraćam se treneru Partizana. Sa njim je u podeljenoj Srbiji ista pesma kao u Balaševićevim stihovima: „jedni ga hvale, drugi žale, treći kažu, e moj brale...". Ali, za razliku od Bože Zvanog Pub, Vujošević na talon izbacuje jedano štih. Zove se kratko, mnogima nejasno: KVALITETAN RAD.

Pošto nas je igra prirode i sudbine spustila padobranom u zemlju na brdovitom Balkanu, navikli smo se da živimo sa krizom, vernim drugarom. Nemaština nam u suštini dođe nešto kao agregatno stanje. Ali, i u takvoj sredini Duško Vujošević je pokazao koliko su moćne alatke ZNANJE I MARLJIVOST. Ko je želeo, mogao je gledajući fanatizam trenera Partizana i njegovih kamikaza da donese neke poučne zaključke. Prvi i osnovni glasi: Konstanim usavršavanjem i odricanjem možemo da se nosimo sa Evropom. Zavrnimo rukave i strasno se posvetimo poslu koji radimo.

Znam, lako je tako nešto reći. Znam i da su na tom putu prepreke brojne. U sportu su, na primer, sudije često magnet kojim velike ribe privlače male u nameri da ih smažu. Za užinu, ručak, svejedno. Zakon prirode je surov, kao indigom preslikan u neravnpravnoj borbi za opstanak u okeanu ili u moru. Ali, i u lokalnoj reci. Negde ste krupna, negde samo sitna riba. Takvom poretku se, dabome, treba suprotstaviti odlučno, snagom znanja i istine. Argumentima! Nadam se da ovi redovi nikome ne škode. A, ako ne škode, znači da koriste!

Siguran sam, posle junačke Partizanove bitke u Parizu da Ministar rada nije zadovoljio svoje apetite drugim pojavljivanjem na kraljevskom balu. Njegov cilj je sigurno neki naredni, završni ples za romantični odlazak u noć. Suze jesu OK, a tek radosnice...


(ciganjski sportal ) ali dobar tekst ovog novinara


00000023.jpg
Nenad Radojević

novinar
 
Top