Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Dule Vujošević

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Ajde pre nego sto pocnete da kenjate, pogledajte da li su banovani. Sto je najgore, nisu cigani.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Вујошевић је направио срања до те мере да ће још доста болесне деце скончати у недостатку средстава за лечење која одоше на анулирање свега што је остало иза њега.
Кад су га отерали није било речи о томе да ће клуб због тога испаштати. Напротив, речено је да ће после две године бити далеко боље. Ево, прошло две године, стрпљиво је сачекао.
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Alo banovani su. Razumes sad?
Ili zelis da ih spalim na lomaci?
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.749
Ja sam poruku ostavio tri minuta pre nego sto si ga banovao, pre toga sam GLE CUDA, proverio da li je banovan. Razumes ti sad?

Spaljivanje na lomaci? Ajde covece bre...
 

ICBM

Banned
Учлањен(а)
08.06.2017
Порука
100
Reaction score
2
Jorgi, izvini. Verbalno cemo da se osvetimo ciganima.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.749
Reaction score
6.268
Ko za nas navija nije ni cudo sto nam je tribina u takvom stanju. Da neko vredja Duleta i Stanoja:buhaha:buhaha

Lepo rece neko gore ne vredi spustati se na taj nivo. Ignore i to je to.
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Vaistinu Gargi.
Apoteke zatvorene, totalno sam cao :D
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Kenjam?:prekrsti

Likovi, jos Partizanovci, cuj, israse se po Vujosevicu i Stanojevicu, a ispade da ja kenjam?
Brate...

Realno je i prirodno da ima ljudi koji su Partizanovci a misle da je Dule unistio klub. Cak par njih i poznajem.Ne mozemo svi misliti isto jer svako gleda stvari na svoj nacin. Sto se tice ove dvojice prvi koji je pisao zacudio sam se iskreno( ali ne sto pljuje Duleta nego nacin na koji to radi plus vredjanje clanova) jer ima prilican broj postova i dobru reputaciju, e sad sto je mozda rekao ono sto misli onako kako ne bi trebalo ovde na forumu u smislu da je kritika dozvoljena ali vredjanje ne jbg. Za drugog sam pomislio da je ciganstura, prvi post pa pljuvanje po Duletu (mada delim misljenje sa njim za ZOC-a u smislu da radi svoj posao i gleda interese kluba koji trenutno vodi).
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Liznuo sam prst i prevrnuo prvu stranicu knjige Malleus Maleficarum :D
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Ajde vratimo se nasim demonima, imamo ih i previse :)
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.813
Локација
Nedodjija
Gargi i njegova ekipa su napravili mali lom, ali nisu vredni pomena. Nastavite normalnim tokom.
 
Top