Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2011/2012

Статус
Затворена за писање одговора.

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Ma verujem da nije moglo to za Pekmena drugacije!
Mi treba da smo presrecni sto mozemo takvog igraca da imamo, jer je on najbolji igrac u Evropi.
Samo kazem da ce biti tesko, da Efes dolazi u nezgodno vreme. Do Reala mi cemo biti ok, tip - top.
Sada je los momenat, Pekmen nema snage a Mačvan ne zna akcije.
Ali dobro, siguran sam da ćemo mnogo bolje izgledati sada nego protiv npr. Radnickog. Forma je tmpirana za Efes.
 

dominiramo

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
659
Reaction score
382
Pizda li im materina, onako javno, kao javnom servisu...skupo im da plate i prenose sa naših gostovanja, skupo im čak i uz komentatora u Košutnjaku, a ne dao Bog da ga pošalju na gostovanje...

Govna smrdljiva...jebao vas FK koji vas još ponosno predstavlja kao sponzora kluba! :banghead

Ako ništa drugo, barem nas sa gostovanja neće nervirati Šarenac, nego će nas, ako Bog da, prenositi Srđa Radojević...ili Predrag Jurišević...samo da ne bude ona ciganska budala od Ilije Kovačića ("boooombaaaaaa..."...idiot)
No dobro, u četvrtak će i Raško biti skroz fit (što NIJE bio protiv Radničkog, zato i nije ulazio ni minut, nije htelo da se rizikuje bilo šta), imaćemo i trećeg teškaša centra na raspolaganju i to mnogo znači i samom Pekmenu...da odmori dodatno minut-dva, da dođe do vazduha...

A sta da rade oni koji nemaju sport klub? ma morace rts da udavi zmiju iz dzepa ili ce neko da im baci bombu :/
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Joj al' će da grmi sutra, sunce ti (nam, vam...:D) jebem!!!
 

Jegda

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2007
Порука
2.123
Reaction score
61
Локација
Autokomanda
Grmece, grmece kao i uvek. Sprema se i koreo ogromnih razmera, ako me oci ne varaju :D
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Vujačić: Partizan? Igram protiv kluba za koji navijam

Nekadašnji košarkaš LA Lejkersa Saša Vujačić, iako dugo nije igrao u Evropi, upoznat je sa atmosferom koju prave navijači Partizana, a na pitanje da li se seća za koga je navijao iz vremena bivše Jugoslavije odgovorio je:

- Naravno. Sutra igram protiv njih. Očekujem pun „Pionir“. Znam kakvu atmosferu prave „grobari“ i svaka im čast na tome. Nisu bez razloga najbolja publika u Evropi. Očekuje nas teška utakmica, idemo korak po korak i videćemo kako će sve to izgledati.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.129
Локација
Žrnov
Hoćel' Vujačić i Maru da povede sutra? :wink:

EDIT: Evo sad vidim da neće doći


- Marija je u Istanbulu, sprema se za turnir. Gledaće nekoliko mečeva u Turskoj. Verovatno ćemo doći turistički u Beograd na kraju sezone – istakao je Vujačić.
 
Последња измена:

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Sad pričali na Dnevniku o Evroligi:

RTS će prenositi sve utakmice Partizan mts-a.
 

markovic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
1.780
Reaction score
22
Vujačić: Navijao sam za Partizan!
Plejmejker Efesa, povratnik iz NBA i verenik Marije Šarapove, debitovaće u Evroligi pred beogradskom publikom, među kojom će biti i njegove rodbine.

v221277p0.jpg


Saša Vujačić proveo je sedam godina u najjačoj ligi sveta, osvojio dva šampionska prstena, ali su ga loše prilike tamo poslale nazad u Evropu.

Rođen u Mariboru 1984. godine, ponikao je u italijanskim Udinama, igrao tamo do 2004, kada su ga na draftu uzeli Los Anđeles Lejkersi.

Letos je bio među prvima koji su prihvatili ponudu sa "starog kontinenta" i to bez klauzule o raskidu ugovora čim se završi "lokaut".

"Odlučio sam da ostanem u Efesu bar godinu dana. Jednostavno sam u životu naučio da ne radim stvari na pola, nego ako se predam nečemu, da to radim 100 odsto. Radoznao sam da vidim šta je maksimum Efesa ove godine", rekao je novinarima po dolasku ekipe Anadolu Efesa u Beograd.

Da li ti je drago što sada nisi deo pregovaračkog cirkusa u SAD i što si na vreme prešao Atlantik?

"Nisam više tamo, ali sam u kontaktu sa igračima, pogotovo sa Derekom (Fišerom, jedan od lidera sindikata košarkaša) sa kojim sam igrao godinama. Žao mi je zbog navijača i ljudi koji vole košarku, jer neće imati šansu da gledaju utakmice još ko zna koliko".

"Na drugoj strani je 'lokaut' mnogo pomogao evropskim timovima. Evroliga je veoma kvalitetna, tursko prvenstvo takođe".

Saša je po ocu Srbin, a Slovenac po majci, tako da se u obe zemlje, koje su nekada bile u zajedničkoj državi, oseća kao kod kuće.

"Imam ovde dosta familije, koju nisam video godinu-dve, pa sam i zbog toga mnogo srećan. Dolazio sam u Beograd često, trenirao u Pioniru kao klinac, biće interesantno odigrati pravu utakmicu".

Usledilo je pitanje za koga je navijao kao dečak?

"Za ove protiv kojih igramo sutra", uz smeh je odgovorio Vujačić.

"Znam kako je kada je pun Pionir i kakva je atmosfera na utakmicama Evrolige. Svaka čast navijačima Partizana, najbolji su u Evropi, tako da će utakmica sigurno biti teška za nas... Ali, stvarno ne volim da pričam puno pre utakmice. Najbolje je da pričamo na terenu i probamo da pobedimo".

Šta misli o Partizanu...

"Mlad, dobar tim. Posle Duška postavili su njegovog pulena za trenera i on je prošle sezone odradio super posao. Mislim da su spremni za velike mečeve".

...i o Efesu, u koji su tokom prelaznog roka uloženi milioni evra?

"Nije sve u parama. Sigurno je da treba vremena da se stvori hemija u ekipi. Hoćemo što pre da steknemo pobednički duh i da se plasiramo na Fajnal for. To su naše ambicije".

Otkako je u vezi sa slavnom ruskom teniserkom Marijom Šarapovom i tenis je postao nezaobilazni deo njegovog života.

Bilo bi lepo videti Mašu u Beogradu, ali za sada - ništa od toga.

"Ona je u Istanbulu, sprema se za važan turnir, ali biće na nekim utakmicama kada budemo igrali kući. Možda zajedno posetimo Beograd, kad se završi sezona".

Da li je istina ono što su objavili američki mediji, da će svadba biti sledeće godine?

"Sigurno neće biti sledeće godine! A i nije to pitanje za mene, to bih voleo da ona objavi kad, šta i kako. Ja sam svoje uradio kad smo se verili", šmekerski će Vujačić.

Svestan da je došao u rodni grad najboljeg svetskog tenisera, poželeo je da kaže neku reč i o Novaku Đokoviću.

"Sve čestitke Novaku na titulama koje je osvojio i što ide putem kojim ide. Zaslužio je sve što je do sada uradio, a sigurno nije rekao poslednju reč. Biće odličan još mnogo godina... Što se tiče ženskog tenisa, zna se ko će uskoro biti broj jedan".

(I. B. - MONDO, foto: MN Press)
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.771
Reaction score
55.477
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Партизан је далеко више од Пековића. Ту је добри мој Пера Божић који ми је оставио ожиљак на руци
:respect:respect:respect:
Огребао ме једном приликом, боље рећи осакатио ме на неком удвајању са Декијем Милојевићем. Тако ми је мој добри Пера оставио успомену за цео живот. Крварио сам три дана.
Одбрана бре :D
 

Nikola Zemun

Grobarčina
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
2.356
Reaction score
113
Локација
Galenika
E ovako pošto sutra tokom dana neću biti pri kompu i forumu, da kažem par reči za večerašnji dnevnik. Ovogodišnje igranje u evroligi se ne razlikuje mnogo od prethodnih. Očekujemo maksimum u svakoj utakmici, nadamo se top16, a potajno sanjamo i nešto više. Top16 je daleko kao i svake godine, mada mi u poslednje vreme ipak stižemo do njega. Ove godine imamo odličan tim, ali na žalost i naši protivnici su iskorišćavali lok aut. Nemojte išta očekivati od Mačvana sutra ipak je tek danas došao, sve dobro što uraditi biće samo bonus. Efes je ekipa koju mi možemo da dobijemo u grotlu pionira, samo je malo nezgodno što je prva utakmica, nadam se da su se novajlije navikle protiv Heliosa i Radničkog, a mi raspevali. Sutra mora da grmi kao da prekosutra ne postoji!

Braćo, momci će ostaviti srce i sve atome snage na parketu, najmanje što mi možemo da uradimo je da ostavimo grlo na tribinama! :napred Partizan
 

el comandante

Grobar
Учлањен(а)
22.12.2010
Порука
319
Reaction score
73
Локација
Sierra Maestra
koliko god da respektujem efes i koliko god da postujem igrace koje su doveli,ne mogu a da se otmem utisku da to nisu igraci same top klase,koji donese veliku prevagu i kvalitet na tvoju stranu....
mogao bih da se kladim sve da nece zavrsiti na final fouru....
evo,svi znate da je savan dobar igrac ali da ima milion mana(odraz-skok,odbrana,fizikalije za cetvorku),pa samim tim nije igrac koji donosi ogroman kvalitet....
iljasova,za mongolca se odavno zna da mu to nije pravo godiste i da su se papiri lazirani,pored toga mislim da je prosao zenit,odbranu ne zeli da igra a ako ga zaustavis u sutu spolja,skoro uvek ostane ispod 10 poena jer ne provodi on puno vremena ispod samog kosa...
isto tako mislim da su dobri igraci kuco,stanko,sasa ali daleko su od top klase i nekog ko ima toliki kvalitet da osvoji evroligu,isto vazi i za turke koje imaju u timu.... mislim da armani ima bolje igrace jer su igrali u panati,osvajali sve zive titule,da je burusis bolji igrac od ovih gore,da su focis i dru nikolas isto,amerikanci su im odlicni i imaju iskustvo igranja evrolige(pa i final four-ova,osvajanja iste),odlicni italijani iz nba....

tako da sam siguran da sa njima moze da se igra itekako... samo hrabro,jako i pametno i verujem u pobedu.....
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Ma kakav bre Efes,odraćemo ih...A još možemo i lepo da naplatimo to,pošto nas kladionice časte sa kvotom 2 na nas ;)
 

Kayak

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
840
Reaction score
3.754
Локација
#вчћпдр
Slae samo djelimicno sa el comandante. Takodje ne vjerujem da ce Efes zavrsiti na final four, ali da na papiru imaju kvalitet za to - imaju. Mislim da malo podcjenjujes pojedine njihove igrace. Kako ce funkcionisati kao tim, to ce se vidjeti. Zadnjih godina im bas to nije polazilo za rukom, imali su jake igrace, cak "ubice", ali cesto nisu usli ni u Top16. Po imenima mislim da nisu imali nikad jaci tim, ali nadam se da ce ipak ostati pri svojoj tradiciji.

Sto se nas tice, mi moramo dobiti (skoro) sve kod kuce. Jedan poraz bi mogli i pretrpjeti, ali tog "dzokera" ne smijemo ispucati vec danas, imacemo i tezih zadataka u Pioniru od ovog.

Za Top16 ne znam, u ovakvoj grupi bi bilo neozbiljno reci "sa ovim timom prolazimo 100% dalje", ali u jedno mogu biti siguran - u ovom timu ce svi da igzinu na svakoj utakmici, kurcobolju necemo gledati.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Sad pričali na Dnevniku o Evroligi:

RTS će prenositi sve utakmice Partizan mts-a.
Ako si dobro čuo to, onda je to nešto najsvežije i posledica toga da se debela smradina od tijanića usrala reakcije javnosti.

Onaj cigan Kovačić sa "Sportklub"-a je u ponedeljak uveče, pre početka premijerne utakmice Evrolige (Žalgiris - CSKA), jasno i glasno već najavio da će prenos iz Tel Aviva (Makabi - Partizan, 2. kolo) ići samo i jedino na "Sportklub"-u!

Ali kažem, potom su mnogi onda javno objavili da smrdljivi RTS neće uopšte prenositi gostovanja Partizana u Evroligi ove sezone, moguće je da su usledile takve reakcije da su se GOVNA I GOVEDA iz Takovske usrala i brže-bolje platila "Sportklub"-u i za prenose sa Partizanovih gostovanja....da su napokon uradili to što su mesecima izbegavali da urade...jer pouzdano znam da im je "Sportklub" ponudio istu "šemu" (da im preproda prava na sve Partizanove utakmice) kao i ranijih sezona što je učinio, samo što nije mesecima bilo nikakve reakcije GOVANA I GOVEDA iz Takovske.

Videćemo.
 

Dramis

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
619
Reaction score
7
Tacno je da je to saopsteno u dnevniku i to je bas Danilovicka rekla,sve utakmice Partizana RTS ce direktno prenositi.Nadam se samo da nije lapsus.Sto se danasnje utakmice tice,nasa prednost osim domaceg terena i navijaca je i rasterecenost sa kojom bi morali da udjemo u mec,jer ponovicu da mi u Evro ligi i pored dobre ekipe nismo favoriti ni u jednom mecu,osim mozda protiv Belgijanaca.Takodje se nadam vecem broju raspolozenih igraca pogotovo iz spoljne linije,a ne ocekivati da Pekovic moze sam da pobedi,bilo koga,a kamoli ove ale.Sto se grobara tice,tu sam siguran da ce se protivnik osecati od prvog ulaska u dvaranu kao da je u paklu.
 

Zagor

Guest
Мени све нешто на памети да уфук неће дати екипи праве смернице за понашање у паклу. Утакмицу почети са сва три центра и тући до изнемоглости! :D

Удри нека боли!
 

Sentinel

Grobarčina
Учлањен(а)
07.11.2009
Порука
1.310
Reaction score
28
Локација
Prestonica
Nadam se još jednoj uspešnoj sezoni u najjačem evropskom takmičenju.
Siguran sam da su ljudi koji vode klub i tim učinili sve da budemo što spremniji u ovoj sezoni, što će sve više dolaziti do izražaja kako bude vreme bude odmicalo.

Neka Parni Valjak melje kao i do sada, u inat svima, a zna se kome posebno.

Vi, koji možete da budete u našoj tvrđavi Pioniru ove sezone, napravite ponovo pakao, donesite nam Braćo pobedu večeras.

Srećno CrnoBeli!
 

GandraSu

Grobar
Учлањен(а)
03.06.2011
Порука
311
Reaction score
2
Pratim nase kosarkase jos od Kice i Praje.Meni je jednostavno" ugravirano" u glavi da smo kosarkaski gigant i prosto ne mogu ni u jednoj varijanti da se pribojavam "instant ekipa"tipa efes.Jesu se vremena promenila ali Partizanu je ta velicina ostala,zato ce efes sacekati sa prvim bodovima,jer oni ostaju u Beogradu.
 

Brmba

Grobarčina
Учлањен(а)
14.07.2008
Порука
2.495
Reaction score
202
Локација
Napokon u Pioniru
Uz sve duzno postovanje gandra, efes nije instant klub. Ne moze se to reci za klub koji je poslednjih 15-ak godina redovni ucesnik evrolige. Za to vreme, istina, nisu bas postigli rezultate koji bi opravdali onolika ulaganja, ali se definitivno uvek mogu svrstati u evropski kosarkaski krem.
To sto su sad promenili ime i ostalo isto nije faktor, jer mnogi i Armani smatraju instant klubom, a on iza sebe ima mnostvo trofeja i velike pobede kao Stefanel itd.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top