Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2011/2012

Статус
Затворена за писање одговора.

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Dobili smo neke pare na koje nismo računali. Eto kako i eto zašto u 19h. Ja zadovoljan. A ti?
A i ovi naši navijači iz unutrašnjosti - drago mi i zbog njih, da mogu da stignu kući i još i "Zonu press" i Tegeltiju da odgledaju...
 

el comandante

Grobar
Учлањен(а)
22.12.2010
Порука
319
Reaction score
73
Локација
Sierra Maestra
jebo debelog tegija,kako ce da stignu ti iz unutrasnjosti koji rade do 17h npr...
ako su uzeli lovu kao sto kazes,ondah sam i ja zadovoljan... onda cemo da popijemo kaficu u 18h na tosin racun....:D
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
524
Reaction score
18
Локација
Толошка Шума
Добра ствар и за нас и Црне Горе... Mожемо исте ноћи назад, да не бивствујемо по озлоглашеним београдским ноћним клубовима и тријезнимо Пекмена након побједе! :D
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Na zabranjenom sajtu stoji info da je Blat izbacio iz tima Skorcijanitisa zbog viška stranaca i zato što mu smeta što pravi puno prekršaja!?

Pa oni protiv nas bez Sofoa imaju šansi koliko i Helios neko veče!
 
Последња измена од уредника:

Dr.Hofmann

Guest
Od sledeće sezone u evroligi novi sistem takmičenja, prva faza ostaje ista 24 ekipe u 6 grupa po 4 ekipe, ali top 16 faza doživljava promene, neće više biti 4 grupe po 4 tima, nego 2 grupe po 8 timova iz kojih po 4 najbolje plasirana idu dalje...
Četvrtfinale i , final four ostaje isti princip kao i do sada!


Povećava se broj utakmica u Top 16 fazi sa 6 na 14 ...



Nije još definitivno potvrđeno, ali izgleda će ovo da naprave, predložili su!
 
Последња измена од уредника:

T.N.T.1970

Grobar
Учлањен(а)
15.07.2008
Порука
977
Reaction score
309
Ovde se sve vrti oko nekih para j.... muka mi je vise ima li neko da bodri Partizan zbog Partizana, dosta mi je vise ko koliko placa, ko koliko daje pa sad jos i ovo u 19h ...mars u p.... m... svi kojima je do para, ja volim Partizan!!!!
 

Egzorcist

Grobar
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
645
Reaction score
252
Локација
Na talasu...
Od sledeće sezone u evroligi novi sistem takmičenja, prva faza ostaje ista 24 ekipe u 6 grupa po 4 ekipe, ali top 16 faza doživljava promene, neće više biti 4 grupe po 4 tima, nego 2 grupe po 8 timova iz kojih po 4 najbolje plasirana idu dalje...
Četvrtfinale i , final four ostaje isti princip kao i do sada!


Povećava se broj utakmica u Top 16 fazi sa 6 na 14 ...



Nije još definitivno potvrđeno, ali izgleda će ovo da naprave, predložili su!

koliko sam ja shvatio pre ce biti da se broj utakmica povecava sa 6 na 8 iz razloga sto se dve grupe ukrstaju po 4 i prenose se bodovi-nesto slicno ovome sto je bilo sada u litvaniji
i onda se igra samo sa onim sa kim se nije igralo ranije u grupi, znaci 4 tim po 2 utakmice

za nas koji prolazimo uglavnom iz grupe kao 4 ovaj sistem i nije bas najsrecnije resenje posto ce mo odma u startu kaskati za protivnicima nekoliko bodova pa nam tako ni tri pobede, a ponekada ni sve cetri pobede u drugoj fazi ne bi garantovale prolaz dalje u polufinale
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Ovde se sve vrti oko nekih para j.... muka mi je vise ima li neko da bodri Partizan zbog Partizana, dosta mi je vise ko koliko placa, ko koliko daje pa sad jos i ovo u 19h ...mars u p.... m... svi kojima je do para, ja volim Partizan!!!!
Koji je tebi kurac?
Ovde je reč o prihvatanju ranijeg termina od strane KKP zato što je klubu to dodatno plaćeno od strane onih koji prenose razne utakmice Evrolige i kojima je odgovaralo da tog 20.10. prenose nas (od 19h), ali onda i nekog drugog od 20.45h. I mi i ti "drugi" samo zanimljivi onima koji imaju prava TV-prenosa.
Znači ne "uzbuđavaj" se bez veze, a to što će se verovatno i tebi samom sad tvoj post gore učiniti pomalo da ne kažem šta - sam si kriv.
 

ynn93

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
415
Reaction score
283
Локација
Zemun
vidim na rts semi da nema evrolige??? ima neko da je uzeo licencu da prenosi kod nas?
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Vala baš! Kako ih samo nije sramota :D
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Kada pocinje prodaja dela ulaznica za mec sa Efesom ?
 

NuSkNvP-PG

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
100
Reaction score
0
Odlicna vijest je ovo sto se igra u 19:00 makar ova prva tekma. Tacno je da je uzitak veci kad igramo u 20:45 al ovako cu stici na voz u 22:10 nazad za PG , a to ce nadoknadit Real kad bude jos hladnije u glavnom gradu :D
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.375
Reaction score
3.922
Локација
NBG
Efes ubedljiv uoči dolaska u Beograd

Košarkaši Anadolu Efesa, koji će biti prvi rivali Partizana u novoj sezoni Evrolige, ubedljivo su startovali u turskom prvenstvu. Klub iz Istanbula je u prvom kolu savladao Erdemir rezultatom 89:53.

Jedno od NBA pojačanja Efesa, Saša Vujačić je sa 18 poena predvodio svoj tim, Batista je postigao 17, a Iljasova i Kurtoglu po 10 poena. Duško Savanović je na terenu proveo 18 minuta i imao učinak od devet poena i šest skokova.

Partizan i Anadolu Efes se sastaju u prvom kolu Evrolige, u četvrtak u dvorani "Pionir".


 

doolio

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
62
Reaction score
1
Citaj forum!

Postavljeno tik par postova iznad.

WebCrew edit
 
Последња измена од уредника:

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.088
Reaction score
15.810
Локација
Храм фудбала
"They are SMARTER" и Џејмс Гист закуцава :) Шта ће јадници када нигдје друго нема овакве атмосфере.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top