Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2011/2012

Статус
Затворена за писање одговора.

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Meni je muka od našeg napada.
Povraća mi se.
Ja ovo više ne mogu da gledam.
Pišite poene, banujte, radite šta hoćete.
A ostalima predlažem da me ne slede. Sačekajte kraj.
 

markovic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
1.780
Reaction score
22
Moram reci da je ovo sramota za kosarku, pa makar ih na kraju dobili i 20 razlike. Sa ovakvim igracima u rosteru protiv ovakvog Efesa dati 36 poena za 30 minuta i imati po 4, 5 minuta bez poena je porazavajuce. Znaci, ne pljujem nikog, ne teram nikog, samo kazem da je mene sramota dok gledam, a kako li je jednom Danilovicu, Divcu, Paspalju i ostalim legendama ovog kluba. Uopste nije bitan rezultat na kraju...
 

ynn93

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
415
Reaction score
283
Локација
Zemun
ne mozemo da dobijemo JADNI efes.... nemoj neko da mi pomnjine imena... ne znaju ,a mi jos vise,,,
 

globus

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
760
Reaction score
31
Savanovicu jebo ti ja mater placenicku
 

Dr.Hofmann

Guest
Ista igra kao i protiv Armanija, samo što smo tamo imali USER DECENIJE koji se neće više ponoviti.


Rekao sam i nakon utakmice sa Armanijem pa ću da ponovim i sad abruka i sramota kako minigramo u napadu, odvratnu košarku igramo ali odvratnu, a ovi naši "šuteri" opet im poručujem po 1000 šuteva posle svakog teninga ako hoćete da postanete IGRAČI.


Što se tiče Lo-a katastrofa , možemo mi da čekamo koliko hoćemo ali od njega ništa dočekati nećemo, taj frajer jednostavno nema srce ili muda da odigra agresivnije , mi da imamo pravog pleja koji bi mogao da stvori višak i da razigra centre razbijali bi ovako mrka kapa.

Čovek usporava svaku akciju , nema ideju u napadu ma nema ništa!!!



Lepšu košarku je igrao Darko Ruso sa njegovom Beobankom onomad! (mada se od lepote ne živi) ali ovo nije za gledanje šta mi igramo.
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.999
Reaction score
7.610
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Jebem ja mater savanovicu i vujacicu!Pedercine obicne!Savanovic jedino protiv partizana igra dobro :pickaciganska.
Milosavljevic je najocajniji suter ikad.Andjusicu svaka cast.Macvanu takodje.Pekovic nije davao koseve ali je punio turke faulima.Lou nije cuo za trojku ne daj boze da pogodi neki sut sa poludistance ili za 3.
 

Pusa_KV90

Grobar
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
603
Reaction score
38
Локација
КОВАЧИ РЕПУБЛИК&
јбг Савановић опет показао да у евролиги игра добро само против Партизана.Јебем ли ти маму у пичку вампирску ону ружну.
 

TejgoL

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
21
Reaction score
1
Локација
Bijeljina
Zasluzen poraz, sramota sto Andjusic posle nakve partije protiv Armanija opet dobije priliku u cetvrtoj cetvrtini kad je skoro utakmica bila rijesena, a pokazao je vise za tih 6-7 minuta nego milosavljevic, cakarevic , lucic zajedno za cjelu utakmicu. Ocekivao sam od Lucica ove godine da eksplodira ali kako je krenuo zavrsice kao i Djekic na trebinama.
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Raduljice siso jedna, sta pustas Vujacica na kraju da da kos...Pu picko jedna, 150 kila imas bolje novorodjence u reket da stavimo....Ode hendikep u kurac...Dajte mi ban sta god ocete, ali za mene je sramota da ovakav igrac igra u Partizanu...Ne moras da znas da igras napad al se barem bori gomilo govana!
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Izgubili smo 9 razlike, nije tragedija...
Bice bolje, vec protiv Makabija. Ja sam zadovoljan.
Nisu u pravu oni koji kritikuju neigranje Andjusica. Kosarka nije samo sut, treba i da se trci, igra odbrana, skace...On tu mnogo zaostaje za Kecmanom, Lucicem, Cakarevicem, Milosavljevicem...
 

cipriPFC

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
455
Reaction score
11
Onaj odvratni savanovic samo protiv nas daje koseve, jebo mu pas mater
A nije mi jasno zasto u prvom poluvremenu nije bilo u igri Andjusica!?
Trener ljudi nama fali,trener i suter
 

Puntigamer

Grobar
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
827
Reaction score
47
Локација
Humska 1,soba broj 5
pickasta igra,pickasta taktika..........borba 0.........neka kaze neko vladi da ima pravo da zatrazi time out kad ekipi ne ide i da organizuje jedan jedini jebeni napad
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top