Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
911
Reaction score
497
Panteru, da se ne ljubimo. Ja ne znam koliko onaj treba da zasere da Željko nešto njemu prigovori. Kao da je Panter trener, a ne Željko. NE MOGU DA VERUJEM DA IMA TOLIKU SLOBODU DA PRAVI Sranja! Braćo, upamtite, posle ovog poraza ništa osvojiti nećemo ove godine. Zreli smo za totalni restart.
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.937
Reaction score
3.028
Da sam na Ostojinom mestu, napravio bih pobednički spalir za igrače zvezde.
Pošto nemam više nameru da gledam ovaj cirkuzantski tim koji ne znam kojom zaslugom nosi grb Partizana, da im onako oproštajno poručim svima
"NAPUŠITE MI SE KURCA SVI POČEV OD OSTOJE DO....."
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.458
Reaction score
4.838
Napisaću, pa nek se ljuti ko hoće, zabole me.
Zaslužen poraz!
Jedini i najveći krivac za igre i rezultate Partizana je Željko Obradović i niko više. Čovek kao da se trudi da nas ukanali što više. Najzad je našao petorku koja je napravila preokret i povela 6 razlike, a onda ničim izazvan vadi razigrane Danila i Tristana i uvodi u igru dva najgora igrača večeras Ledeja i Pantera, a kapiten nam se do kraja userava u život očajničkim pokušajima da ubode trojku.
Što se mene tiče ova sezona je završena, osim ako ne dođe do smene trenera. Ovde se više ništa ne može ispraviti, osim ako ne dođe do smene trenera. Naš trener deluje kao da je došao pre mesec dana i zatekao raspuštenu bandu, a njihov kao da vodi tim dve godine u kontinuitetu.
SRAMOTA!
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.094
Reaction score
15.830
Локација
Храм фудбала
Зато што ништа не можемо дати кад треба, два три пута сам на шуту за три, има минут да се намјести и промаши.
 

Nebitan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
432
Reaction score
1.922
Локација
Zvornik
Nek mi neko kaze sta oni jebeno rade na treninzima?!!
Odgovornost?!

Alo, nijednu bitnu utakmicu nismo dobili, pritisak mi je 200, uzas!
 

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
911
Reaction score
497
Napisaću, pa nek se ljuti ko hoće, zabole me.
Zaslužen poraz!
Jedini i najveći krivac za igre i rezultate Partizana je Željko Obradović i niko više. Čovek kao da se trudi da nas ukanali što više. Najzad je našao petorku koja je napravila preokret i povela 6 razlike, a onda ničim izazvan vadi razigrane Danila i Tristana i uvodi u igru dva najgora igrača večeras Ledeja i Pantera, a kapiten nam se do kraja userava u život očajničkim pokušajima da ubode trojku.
Što se mene tiče ova sezona je završena, osim ako ne dođe do smene trenera. Ovde se više ništa ne može ispraviti, osim ako ne dođe do smene trenera. Naš trener deluje kao da je došao pre mesec dana i zatekao raspuštenu bandu, a njihov kao da vodi tim dve godine u kontinuitetu.
SRAMOTA!
Nažalost, skoro pa u potpunosti se slažem sa tobom. Delujemo kao grupa gradjana.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.281
Reaction score
16.046
Локација
Beograd
Ovaj poraz mi je teško pao ali ne kao onaj u ABA, više mi je teško pao zato što sam sa razlogom zabrinut da li ćemo mi nešto osvojiti ovde godine, ne nešto već prvenstvo.
 

grtalica

Grobar
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
238
Reaction score
1.634
Локација
Canada
Prvo
Igras bez Nanelija (u kanalu iz kojeg se ne izlazi) najvece razocarenje. Igras bez slovaka koliko je dobar ni ime mu se ne mogu sjetiti.Igras bez Andjusica koji pogodi koliko bih i ja .Mozda je vrijeme da se nekome zahvalimo.Sigurno da Naneli nema mala primanja i da mozemo nekoga da dovedemo ko moze da igra odbranu i da ponekad pogodi.Idemo dalje mi smo Partizan i iz ovoga treba izaci jaĉi.Zbog cigana na tribini pozdrav ostoji i neka se napuŝi ku.ca
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Lidejl opet izdominirao derbi kao po njegovom obicaju. Ne znam funkciju Nanelija u ovom timu. Papapetrou objasnio svima zasto je ipak upgrade u odnosu na Zagorca. Panter lose,Exum bas los do malo pred kraj. Panter mnogo srljao,sve u svemu zavrsnicu smo katastrofirali. Nama treba 5 Lesora na terenu.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.251
Reaction score
3.689
Što se mene lično tiče, može i razlaz odmah.

Imaju trenera mjesec dana, čovjek ih preporodio, sabijaju odbranu, a mi sa najboljim evropkim trenerom kao gomila curkuzanata, ni glave, ni repa.

Nedović sa polovnim ligamentima razvlači našu spoljnu liniju kao sline. Jedan prosječan evrokup igrač naše igrače sprda kako hoće.

Lesor, Vukčević i Papapetru su jedini nešto pokazali.

Panter i Ledej su sramotni uvijek u derbiju.

Nema ovo svrhe pratiti više.

Ili napraviti ozbiljan rez ili dovesti 2-3 rukometaša da igraju odbranu kad imamo gomilu igrača koji boli kurac da istu igraju.

Dvije jebene godine nemamo igru.

Ovdje se svi nešto pale, sprdaju gurbete kad su bili u donjem dijelu tabele, a mi ćemo na kraju fenjer da držimo.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top