Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.424
Reaction score
4.144
Локација
127.0.0.1
Ne treba se previse opterecivati sa Top8. Mogla bi velika frustracija da bude kad ne prodjemo zbog jedne pobede. Kasnimo dve pobede za Top8 ali to nisu dve pobede, to je malo vise. Negde oko 50-55% pobeda treba za Top8. To je, hajmo reci, 19 pobeda. Znaci od preostalih 19 kola moramo pobediti 13, dakle 66% preostalih meceva, ili 2 od 3 naredne utakmice u EL moramo dobijati. Imamo pravo na 6 poraza do kraja ligaskog dela EL. Pogledajte raspored i videcete da je moguce, ali se setite i da smo gubili od Valensije na svom terenu kad budete to planirali. Dakle, moguce, ali bice bas tesko i zahtevace sampionsku konzistentnost kakvu nemaju ni prvi na tabeli u ovakvoj EL.

Moguce je da ce nam trebati i koja pobeda manje, ili pobeda vise, u zavisnosti od desavanja u narednim kolima, ali tu je to oko nekih 19 pobeda.

Zeznuse nas oni porazi u crnoj seriji, i za ABA i za EL, ali sta je tu je.
 

Krkan

Početnik
Учлањен(а)
04.06.2017
Порука
69
Reaction score
470
Hteo bi, pored svih ostalih, da pohvalim Aleksu i Papapetrua posebno.
Aleksa, kao što neko reče, kao da nije ni pauzirao, tek će to sve biti jako dobro.
Papa me podsetio bogami na neke partije Luče na primer, sve je lik radio na terenu.
Trojka, blokada, skok u napadu, preuzimanje odgovornosti, pegla odbranu samo tako, kida lik.
Sve to itekako potpada pod ono čuveno Duletovo - "BORBA BRE!".

Sto su utakmice tvrdje i veca borba, Papa ce biti bolji i znacice vise. On nije za run&gun sranja.
Kao sto je Andjusa susta suprotnost.
 

vojo.kecman

Početnik
Учлањен(а)
02.08.2018
Порука
29
Reaction score
77
Локација
Topolska 18
- Moje misljenje je da imamo tog pravog plejmejkera da bi imali 3-4 pobede vise sigurno, a to mi je krivo jer smo imali love a pravog pleja nismo doveli, izgubili smo te neizvesne zavrsnice manje vise iz tog razloga, a dobili bi mozda i neke druge utakmice plus toga....
- pravimo neke eksperimente sa Exumom koji je vise dvojka pa mozda cak i trojka po meni
- Takodje u odbrani nasi igraci nogama tesko mogu da isprate protivnickog pleja ili niskog igraca... Avramovic ce nam sigurno doneti pozitivne stvari povratkom ali i on je vise poenter i bek,
- Nije problem nek ne udjemo u top 8 ali steta je to zbog kockanja sa tom pozicijom, cigani dovedose Fakua na sve ove igrace sto imaju a mi tog pleja ne docekasmo 2 sezone, naravno ne mislim da smo trebali niti da mozemo dovesti igraca od 6 miliona kao oni, ali mogao se naci neki...
- Ovako igra pati, napadi nemaju rep i glavu i pokusava se nesto na silu da se da kos a i sa takvom igrom u pojedinim momentima smo pobedili Efes i Fener, ne moze niko da mi kaze da ne bismo bili bolji za 25% da imamo tog pleja koji se ceka kao gladna godina :D
- A da ne pricam jos da Lesor ima pravu zamenu da odigra 10-15 min umesto njega, a ne ovog Brodzija sto smo doveli koji je potpuni promasaj nazalost...
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
S druge strane, zabrinut sam za jedan solidan broj clanova foruma, nema ih, nisu valjda razocarani pobedom? Nakon poraza ne mozes procitati jednu stranu foruma a da nema njihovog naricanja...
Evo me nisam bio neko vreme,al ne sto sam razocaran pobedama,daleko bilo nek ih bude sto vise,porazi me unistili narocito protiv kk covic,nisam mogao da gledam,ko da mi biju najmilije a ja nemocan i neurozan,morao sam da ohladim malo.

JEBENI PARTIZAN,samo on i familija mi mogu JEBATI ZIVOT.
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.158
Reaction score
3.675
Slicno i kod mene.. Gledao sam do kraja druge cetvrtine i nisam mogao vise. Zato i necu komentarisati dok ne pogledam reprizu na miru.

A onaj Zeljkov gest prilikom pobjede me bukvalno slomio. Covjek koji je osvojio toliko toga da se onako raduje.. Mogu misliti koliko mu je bilo tesko. Jasno mi je da je temperamentan, ali nisam mogao ni pomisliti da ima toliko potisnute zelje za pobjedom.
Jedino u vezi Partizana u sta sam siguran je Zeljkova ljubav prema klubu.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.752
Evo me nisam bio neko vreme,al ne sto sam razocaran pobedama,daleko bilo nek ih bude sto vise,porazi me unistili narocito protiv kk covic,nisam mogao da gledam,ko da mi biju najmilije a ja nemocan i neurozan,morao sam da ohladim malo.

JEBENI PARTIZAN,samo on i familija mi mogu JEBATI ZIVOT.

Brate mili, ti nikako nisi medju onima koje sam prozvao u mom postu.
Ti si meni jedan od najboljih i najdrazih clanova foruma, ziv nam bio sto godina!:):ziveli
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Nemojte čoveka nazivati smećem, možda ćemo mu opraštati ružnu prošlost dogodine :D
 

SMK

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.000
Reaction score
3.699
Локација
Ja jesam napisao jednom posle nekog poraza od pre nedelju, dve, da smatram da možda Trifa i Tristan, Smajli i Kopriva pre povrede zaslužuju više minuta u EL, kao i da strance možda ne tangiraju porazi onoliko koliko i nekada Bogdana, Luču, Gagija, Novicu, Jareta. Možda sam i prenaglio sa reakcijom u afektu prouzrokovanom porazima.

Ali napisati da "nešto u timu ne štima" može se podvesti i pod smerno podizanje negativne atmosfere među navijačima, što može dovesti do narušavanja atmosfere u timu, iako verovatno to nije namera. Ni u jednom momentu nije izgledalo kao da nešto ne štima, da je neko u nekakvoj svađi, da postoje problemi sa egom nekih igrača. Delovalo je samo kao da imamo problem sa Tristanom, odnosno njegovim pristupom na utakmicama i treningu, ali i to je sada okej.

Momci se bore i zaslužuju punu podršku, a Željko će sigurno već objektivno odlučiti na osnovu zalaganja i forme ko će koliko i kada igrati.
 
Последња измена:

grobarkogrobar

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
100
Reaction score
498
Локација
Srbija
- Moje misljenje je da imamo tog pravog plejmejkera da bi imali 3-4 pobede vise sigurno, a to mi je krivo jer smo imali love a pravog pleja nismo doveli, izgubili smo te neizvesne zavrsnice manje vise iz tog razloga, a dobili bi mozda i neke druge utakmice plus toga....
- pravimo neke eksperimente sa Exumom koji je vise dvojka pa mozda cak i trojka po meni
- Takodje u odbrani nasi igraci nogama tesko mogu da isprate protivnickog pleja ili niskog igraca... Avramovic ce nam sigurno doneti pozitivne stvari povratkom ali i on je vise poenter i bek,
- Nije problem nek ne udjemo u top 8 ali steta je to zbog kockanja sa tom pozicijom, cigani dovedose Fakua na sve ove igrace sto imaju a mi tog pleja ne docekasmo 2 sezone, naravno ne mislim da smo trebali niti da mozemo dovesti igraca od 6 miliona kao oni, ali mogao se naci neki...
- Ovako igra pati, napadi nemaju rep i glavu i pokusava se nesto na silu da se da kos a i sa takvom igrom u pojedinim momentima smo pobedili Efes i Fener, ne moze niko da mi kaze da ne bismo bili bolji za 25% da imamo tog pleja koji se ceka kao gladna godina :D
- A da ne pricam jos da Lesor ima pravu zamenu da odigra 10-15 min umesto njega, a ne ovog Brodzija sto smo doveli koji je potpuni promasaj nazalost...
Opušteno druže, opušteno. Mani se internet stručnjaka i stavljanja Egzuma na trojku. Naš plej je Dante Egzum i došao je u Partizan da bi igrao PLEJA, a ne trojku...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top