Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Pa ako su juče pevali pusi kurac Ostoja nece valjda danas da nasedaju na njegove fore.
Nisu valjda toliko plitki.

Ili možda grešim.


Edit:
Izgleda da stvarno grešim...
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.158
Reaction score
3.675
Trinkijerija docekati s postovanjem i aplauzom. Sve drugo je "isti smo, samo nas boje bla bla".
Docek sa Jaramaza i Lucica valjda nije upitan...
Mozak koji bude zvizdao Trinkiju upitan je i za Lucu i Jareta. Takav mozak ima razumjevanje za Voldena i navija ponekada za Privatno kosarkasko preduzece fmp u interesu srpskog sporta.
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.998
Reaction score
7.605
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Volden je, za mene barem, totalno nebitan lik. Dolaze nam grobarska baca - Lucic i Jaramaz, kao i Trinkijeri, meni jedan od najdrazih trenera. On je otisao zato sto je video da Limar nema ambicije da mu sastavi ni priblizno konkurentan i da moze da se bori za casno drugo mesto. Sve u svemu, lep dan za Partizan i njegove navijace. Naravno, da izvinu gore pomenuti, ali pobeda ne treba da se dovede u pitanju.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.751
Reaction score
29.610
Локација
Beograd
Господу Тринкија, Лучу и Јарета, дочекати онако како њима (и нама) приличи - господски.
Волдена дочекати онако како заслужује и како се понео према Партизану и навијачима Партизана - за њега је играње кошарке у било ком клубу можда само посао, али за нас није!

Током утакмице и њима и осталим играчима и клупи Бајерна звиждати толико да им глава пукне, а да Партизан лакше победи. После утакмице, с ким смо другари, другари смо...

Није ми баш било мило кад је (и како је) Тринки отишао, исто као што је било и кад је - исто тако изненада - отишао Ћелави из Ф.К.-а...

Ако је већ одлазио Тринки је заслужио да оде са неким трофејима из те сезоне (а један би био онај европски), али, јебем ти и Корону и одлуке ,,надлежних,, кад су спорт и К.К, Партизан тада били у питању...
А о Ћелавом сам већ рекао шта сам имао да кажем - на некој тадашњој одговарајућој теми...

:napred-partizan:
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.187
Reaction score
2.825
Локација
Где год ОН да игра!!!
Не видим разлог да се Тринкијери не дочека као сваки наш бивши играч или тренер. Па и Новица у кога се кунемо је отишао због пара у Реал. Свака наша легенда је отишла у јаку лигу, да наплати своје знање и умеће! Па и Дуле је својевремено због пара отишао у ЦСКА.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.752
Ovde se više misli na limarsko/medijski spin o alavom zabaru, prozdrljivcu pljeskavica, stanaru Beograda na vodi, i maltene čoveku koji je finansijski ukanalio Partizan...nije tako daleko bilo da se ne sećamo...a čak i u mom okruženju ima Partizanovaca koji su apsolutno poverovali u zvaničnu verziju i medijske laži. Zbog svega toga, ja sam rezervisan prema tome kako će jedan deo nas dočekati Trinkija. Mada, u poslednjih ohoho godina, ništa me ne čudi od Partizanovaca.
Da je zaslužio aplauz i ovacije, jeste, 100%.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.751
Reaction score
29.610
Локација
Beograd
Previše verujete budalaštinama virtuelnog sveta...nikako da shvatite da nije isto biti tastatura heroj i genije i pravi čovek u realnom vremenu i prostoru...
 

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
448
Reaction score
2.542
Локација
Novi Beograd
Mi smo košarkaška publika, nema šanse da iko normalan zviždi čoveku koji obožava košarku i koji, bez sumnje, obožava ono što Partizan predstavlja u svetskoj košarci.

Mi cenimo ljude koji su ostavili lep pečat u našoj istoriji.

Lučić je nešto što bih voleo da nazovem esencijom grobarstva, ali za tako nešto mora da nam se vrati.
Jare je kul tip koji je pokazao šta znači imati karakter Grobara.
Trinki je sve ono što ostoja nikad neće biti. Trinki može da ispija espreso iz klompe, a ostoja iz zlatne šoljice, uvek će Trinki biti veća faca od seljačine pokondirene. volden je ultimativno nebitan lik.

Mi nastavljamo našu evroligašku priču
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.863
Reaction score
9.913
Zvizdace maloumni koji su naseli na pricu limarsku, po nalogu pustenu da se otera zlo., jer je uzdrman Zeleznik bio.

Aplaudirace ostatak hale.

Taman da se prebrojimo.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top