Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

SMK

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.000
Reaction score
3.699
Локација
Ne mogu da verujem da se na drustvenim mrezama uopste vodi polemika oko toga kako docekati Trinkijerija, coveka koji nam je posle Duleta jedini dao neku nadu…
A na kojim se to društvenim mrežama vodi polemika?

Tviter gde svako pametuje putem satiričnih upisa iza raznoraznih korisničkih imena?

Instagram gde se nalaze Grobari U18 i drugari Ostojinog sina?

Fejsbuk gde... Okej, Fejsbuk više niko ne koristi.

Savet za sve dobre ljude, izbegavajte društvene mreže. Poseban krug pakla za Tviter pametnjakoviće.
 

nikola1970

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
999
Reaction score
2.060
Локација
BGD

Nikos

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
228
Reaction score
828
Локација
Novi Sad
Ne trebaju novci. Pozajmljujem samo za sutrašnju utakmicu.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Ne vjerujem da ce biti jedan covjek u hali koji ce zvizdati Trinkijeriju, jednoj od rijetkih svijetlih tacki Partizana u poslednjih 10 godina. Zasluzio je onakav docek kakav je bio Partizan te godine pod njegovom palicom, i sve u okolnostima u kakvim smo se nalazili.
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Andrea Trinkijeri je OTERAN posle sezone iz snova koja je srećom po žvalavog i njegovu pudlicu, a vala i sve njihove sledbenike, prekinuta usled kovida! Da nije, ozbiljno i vrlo neplanirano bi Trinkijeri skinuo ABA mezimici, a doneo i mogućnost igranja EL osvajanjem EC-a! To se u ovom sistemu ne prašta, i to samo slep neće videti! To prva usnija smrdije nikako nije mogla da svari, zato je pripremljema igra u kojoj je on oteran kako je oteran a ispričana priča o "alavom i nezahvalnom žabaru", pa se desio i sa sve mašnicom upakovan Volden i prebačen upravo mezimici.

Za mene je Andrea Trinkijeri čovek koji je zaslužan za tu neku tranziciju od Pere Božića, tada neiskusnog Čanka (kojeg inače jako poštujem), do povratka velikog Željka Obradovića, a takođe i igrački za tranziciju od Vrabca, Obrada Tomića, Kuzeloglua i sličnih, preko onih koje je upravo Trinkijeri selektirao i koji su igrali kod njega, pa do ove Željkove selekcije danas!

U ime svega toga - Andrea, HVALA!
Sutra od mene ovacije, a vi kako hoćete.
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.546
Reaction score
3.847
Локација
Beograd
Trinkijeriju ovacije uz taktove Bella ciao. Jedino logicno, a nek mu zvizdi Ostoja.

Ja mu nikad necu zaboraviti korona sezonu kada je po pravdi bozijoj zasluzio titulu bar jednu a imali smo pol poziciju za obe u samoj zavrsnici oba takmicenja.

Andrea i Ogi dobrodosli kuci. Steta za Lucu sto nece biti tu, mada dobro u smislu nasih sansi za pobedu.
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.595
Reaction score
3.382
Локација
JNA
Ne znam cemu polemika, krajnje jednostavno..ko god mu bude zvizdao ili lose nesto gestikulirao taj nije navijac Partizana, a bice ih sigurno..on nam je vratio zivot, udahnio taj kiseonik sto nam je bio preko potreban..drugi mu nisu dali da nastavi tu gde se stalo, jer jbg bio je trn u oku i morao je biti sklonjen..nikad o Partizanu nije rekao ruznu rec ili bilo sta drugo, barem ja nisam cuo..za mene sve to kad se upakuje, dobija veliki naklon i staje rame uz rame sa Duletom, Zelimirom i ostalim vrhunskim trenerima koji su prosli kroz nas Partizan! Veliko hvala debeli.. :navijac
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.872
Reaction score
10.933
Ja ocekujem da Trinkijeri konacno kaze nesto o odlasku na konferenciji. Vecini nam je jasno, al' eto, voleo bih da cujem iz prve ruke.
Sramota ce biti ako zvizduci nadjacaju aplauze i ovacije.
Биће наши другари са овог форума на конференцији, па могу да поставе такво питање.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top