Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Goran1990

Početnik
Учлањен(а)
28.08.2021
Порука
56
Reaction score
327
Локација
Modriča
Ima li neko dvije karte viška za četvrtak i za koji nivo, ako uopste ima?
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.309
Reaction score
10.884
Локација
Beograd
^ moja drugarica sinoć od tapkaroša uzela dve za sinoć i dve za Monako, 5000 ukupno. Za Monako na karti piše 900,00 nivo 400 bočno. Koliko će koštati na dan utakmice, Boga pitaj...
 
  • Like
Reactions: BiP

Goran1990

Početnik
Учлањен(а)
28.08.2021
Порука
56
Reaction score
327
Локација
Modriča
Počela ponovo navala navijača koji dolaze kada se pobeđuje...nema drugog objašnjenja.
A mi smo konačno krenuli da meljemo sve redom :navijac
Možeš na osnovu moje poruke pretpostaviti da sam iz Republike Srpske, jer sam napisao "dvije" i da mi je to 400 kilometara u oba smijera, znači da nisam u prilici da dođem svaku utakmicu koju bih poželio da gledam. To sam pobjedama nema nikakve veze, to što se neki prave pametni, pa sad se vode tom pričom, to je nešto drugo. Da dalje ne dužim, poenta je jasna...
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.160
Reaction score
3.679
Optimista sam za cetvrtak.

Monako dijeli prvo mjesto, ali to ne znaci mnogo jer su ekipe ujednacene. Meni je najvaznije u kakvoj smo formi i trenutna vitalnost tijela. Za sada je sve na bar 80%.
Konacno:
Plej: Exum, Madar, Aleksa
2/3: Panter, Naneli, Trifa, Tristan
Cetvorka: Zek, Papapetru, Brozjanski? - ako Trifa ne bude spreman.
Centar: Lesor, Smajli, Balsa

Uz Zeljkovu pomoc, ovaj sastav moze svakoga da dobije.
Generalno bi Andjusic imao prednost ispred Trife. Medjutim, tim je dobrom ritmu i trebaju nam specijalci. Trifa nekako ulijeva vise sigurnosti u igru.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.017
Reaction score
26.086
Локација
ante portas
Monako će biti najzajebanija utakmica.
Svi će već unapred upisati pobedu,a sigurno neće biti lako.
Zajebana ekipa koja može svakog dobiti.

Dobra je stvar što verovatno dolaze bez jednog od najboljih igrača Lojda koji se povredio.

Željko mora da pripremi odbranu na drugom najboljem igraču Majku Džejmsu.
Pored njega ima tu ima još dosta dobrih igrača kao Diallo , pa Ouattara koji je dugo u Monaku,onda Motejunas,Okobo,Moerman bivši igrač Efesa.
Moramo od starta jako i u meso.
 

Pankoz

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
272
Reaction score
793
Локација
Vojvodina
Možeš na osnovu moje poruke pretpostaviti da sam iz Republike Srpske, jer sam napisao "dvije" i da mi je to 400 kilometara u oba smijera, znači da nisam u prilici da dođem svaku utakmicu koju bih poželio da gledam. To sam pobjedama nema nikakve veze, to što se neki prave pametni, pa sad se vode tom pričom, to je nešto drugo. Da dalje ne dužim, poenta je jasna...
Ponajmanje je ova moja opaska bila na sve one koji dolaze sa strane u BG (i ja prelazim svaki put po 200 km da bih došao na utakmicu),jer to se najviše odražava i vidi kada se igraju utakmice u ABA ligi jer tada je plafon bilo ovo sinoć protiv Zadra.
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
429
Reaction score
2.790
Локација
Beograd
Ljudi iz Bg-a ne mogu trenutno da idu na utakmice u Bg-u, jer su za praznike otišli svojim kućama... :D
Brate shvatite da je pola ljudi u Bg povezalo praznike i otputovalo iz grada, imaš i ljudi kojima roditelji ne žive u Bg pa odu za praznike kod njih, studente, sezonske radnike itd... pa ovde se uglavnom i jedva čeka da se ode negde a da nisi u svom kraju... jbg ipak, meni juče bilo top na tekmi. :D
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.754
Reaction score
6.288
Trebaju nam 3 pobede januara (minimum ) za top 8. Monako, Baskonia i cigani obavezno, oprosticu im poraz od Valensije ili Makabija :D
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.547
Reaction score
3.854
Локација
Beograd
Monako će biti najzajebanija utakmica.
Svi će već unapred upisati pobedu,a sigurno neće biti lako.
Zajebana ekipa koja može svakog dobiti.

Dobra je stvar što verovatno dolaze bez jednog od najboljih igrača Lojda koji se povredio.

Željko mora da pripremi odbranu na drugom najboljem igraču Majku Džejmsu.
Pored njega ima tu ima još dosta dobrih igrača kao Diallo , pa Ouattara koji je dugo u Monaku,onda Motejunas,Okobo,Moerman bivši igrač Efesa.
Moramo od starta jako i u meso.
Partizanova publika je kosarkaski pismena tako da im je jasno da je Monako u top 5,6 najtezih utakmica koje mozemo imati na domacem terenu. Kakve crne unapred upisane pobede. Ne znam odakle ti taj zakljucak da ce SVI upisati pobedu. Ako meni ne verujes onda veruj kladionicama koje kazu da je ovo na 1 loptu utakmica, a oni sigurno ne zele da izgube novac.

I Lojd nije najbolji igrac, a Dzejms drugi najbolji. Dzejms je prva violina ekipe i to ne samo sad u Monako nego i kad je igrao u Milanu i CSKA. U svakoj ekipi oko njega se sve vrti. Igrac strasnih kvaliteta koji moze pogoditi neke neverovatne suteve. Izuzetno tesko ga je braniti.

Od ovih sto si nabrojao Moerman igra daleko losije od one epizode u Efesu. Na Okoba je potrebno obratiti paznju jer taj kad ostane sam presvlaci mrezicu.

Bice teska utakmica, manje vise kao i svaka u EL. Kad neko procita ovakve upise onda je jasno zasto nekim ljudima skor 4-9 znaci oprastanje od Top 8.

Iako je jasno da ovu utakmicu odbrana moze dobiti, da se ne lazemo, mi smo napadacka ekipa i kada forsiras takvu igru ne mozes ocekivati da primas po 60-70 koseva na utakmici. Ofanzivno mozemo mnogo jer Monako takodje ne igra sjajnu odbranu. Dozvoljavaju mnogo suteva za 3. Ima prostora i da Exum probija ulazima.

Pritisak sa tribina ce biti veoma vazan. Dobro je sto ce hala biti puna.
Pobeda bi nam bila bas znacajna s' obzirom da Monako ima da pravi jos gostujucih pobeda. Da podsetim pobedio je i Olimpijakosa i Reala u gostima. Ovo je liga gde svak svakoga moze da dobije.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.017
Reaction score
26.086
Локација
ante portas
Partizanova publika je kosarkaski pismena tako da im je jasno da je Monako u top 5,6 najtezih utakmica koje mozemo imati na domacem terenu. Kakve crne unapred upisane pobede. Ne znam odakle ti taj zakljucak da ce SVI upisati pobedu. Ako meni ne verujes onda veruj kladionicama koje kazu da je ovo na 1 loptu utakmica, a oni sigurno ne zele da izgube novac.

I Lojd nije najbolji igrac, a Dzejms drugi najbolji. Dzejms je prva violina ekipe i to ne samo sad u Monako nego i kad je igrao u Milanu i CSKA. U svakoj ekipi oko njega se sve vrti. Igrac strasnih kvaliteta koji moze pogoditi neke neverovatne suteve. Izuzetno tesko ga je braniti.

Od ovih sto si nabrojao Moerman igra daleko losije od one epizode u Efesu. Na Okoba je potrebno obratiti paznju jer taj kad ostane sam presvlaci mrezicu.

Bice teska utakmica, manje vise kao i svaka u EL. Kad neko procita ovakve upise onda je jasno zasto nekim ljudima skor 4-9 znaci oprastanje od Top 8.

Iako je jasno da ovu utakmicu odbrana moze dobiti, da se ne lazemo, mi smo napadacka ekipa i kada forsiras takvu igru ne mozes ocekivati da primas po 60-70 koseva na utakmici. Ofanzivno mozemo mnogo jer Monako takodje ne igra sjajnu odbranu. Dozvoljavaju mnogo suteva za 3. Ima prostora i da Exum probija ulazima.

Pritisak sa tribina ce biti veoma vazan. Dobro je sto ce hala biti puna.
Pobeda bi nam bila bas znacajna s' obzirom da Monako ima da pravi jos gostujucih pobeda. Da podsetim pobedio je i Olimpijakosa i Reala u gostima. Ovo je liga gde svak svakoga moze da dobije.
Mislio sam na neki zaključak koji bi eventualno mogao da se pojavi u javnosti i ono "lako ćemo" sa Monakom , a posle naših pobeda nad daleko jačim ekipama kao što su Fener i Efes.
Ovo drugo tu sam se pogrešno izrazio.
Ali stoji da su Džejms i Lojd dva najbolja igrača.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.780
Reaction score
29.687
Локација
Beograd
Ne znam odakle ti taj zakljucak da ce SVI upisati pobedu.
Iskreno...kad god Partizan u bilo kom sportu i u bilo kom takmičenju igra sa bilo kim, pa ma koliko da je jak taj protivnik...ja neko uvek OČEKUJEM našu pobedu! :D
Dobro, to možda nije baš isto kao da sam pobedu već upisao, ali... Partizane napadaj!

:šal
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top