Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Pato9

Grobar
Учлањен(а)
10.12.2007
Порука
400
Reaction score
1.503
Braćo - rastemo!
KAKVA NOĆ!
Tešku utakmicu i teškog protivnika smo dobili, probili, izgrizli!
Moram da kažem IDITE U PIZDU MATERINU SA JEFTINIM GREŠKAMA.
Toga je večeras bilo baš dosta.
Ali bilo je i borbe!
I šuterska klinika!
I skok i prodori i sve živo.
HVALA TI CRNO-BELA LJUBAVI!
KAKVA CRNO-BELA RAPSODIJA!
NABIJAJ STOTKU!
Pentramo se ka top8, cvikaju svi i češu se kad vide da im nailazimo, pogotovu kad smo kući.
Jebo sam im majku svima tek.
SVIMA REDOM!
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.630
Reaction score
8.789
Локација
"preko bare"
Da mi je neko rekao da će ovo biti utakmica koju ćemo lako dobiti i da se neću nervirati, mislio bih da je lud.

Dante ponovo donosi prevagu u rutinira utakmicu na kraju. Svaka čast momci, idemo dalje!
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.510
Reaction score
29.257
Локација
Novi Sad
Madar ih otvorio, Panter podmazao, a Andjušić razvalio trojkama. Smajli u prvim minutima poeni i odbrane, Zek kad se lomilo, Lesor standardno kidanje.... strašni Partizan!

BRAVO JEBOTEEEE!!!

:clap :respect
 

-nusknvp-

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
139
Reaction score
939
Локација
NI
brat stojance na aparatima (delimo misljenje za andjusica) kao nekad rasic iz drugog plana laganih 4/4

to sto mi igramo to je poezija to je to sto se cekalo, ne vidim ko moze da nas pobedi
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Da mi je neko rekao da će ovo biti utakmica koju ćemo lako dobiti i da se neću nervirati, mislio bih da je lud.
Kako to misliš lako dobili, nismo se nervirali? Blago se tebi. :) Do kraja 3. četvrtine je možda utakmica ove sezone sa najviše oscilacija i dosta teških šuteva koje smo dali da držimo rezultat. 4. četvrtina je bila naša NBA igra.

Anđušića je Žoc izgleda dobro davio.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Ovo sto mi u delovima utakmice igramo je neodbranjivo i nesto sto je trenutno nedostizno za svaki EL tim.
Brat Egzum predje pola terena sa tri koraka, a nemoguce ga je pomeriti dok baca noge, nemoguce. Dosta ozbiljnih defanzivaca je pregazeno, prosto nema resenja.

Obradovica smeniti, izlapeo je, proslo njegovo vreme...
Skola kosarke, skola taktike, pustati Vucicevim drugarima sa faksa svaki jebeni dan.
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.263
Reaction score
6.962
Jebote kakva ekipa, kakva hemija, koliko su bliski i drze se zajedno! I sve to na celu sa doktorom, profesorom kosarke Zelimirom. Bravo svima, Lesor je brat najludji, volim ih sve ko bracu rodjenu, pa sta god i kako god bude! NAPRED PARTIZAN!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top