Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.929
Reaction score
21.683
sezonu u el ce da nam prelome 2 gostovanja u italiji jedno za drugim virtus i milano, moramo da dobijemo barem jednu od te 2 ako uopste hocemo da se nadamo necemu a siguran sam da virtus mozemo da drknemo i tamo smesna ekipa
Smešna ekipa je večeras dobila Barselonu u gostima pa ti vidi...
U svakom slučaju, ta utakmica je tek 7. marta, do tada će ova tabela da se zarotira ko zna kako i forma će da skače i pada. Ono što je sigurno je da onaj Virtus sa početka sezone više ne postoji. Isto važi i za sve ostale.
 
Последња измена:

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.530
Reaction score
4.136
Локација
Ljubljana
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.226
Reaction score
1.540
BRAVO BRE, BRAVOOOO... Nemam sta reci posebno, voleti fk vise pored ovakvog KK, ne znam, ne bih nikoga da uvredim, ali ovaj KK je tako poseban...

Gigant KK Partizan, Zeljko, Lesor... Koliko sam samo srecan, neopisivo... Cak ne znam da li sam napisao samo par poruka na fk jer su mi se zgadili... KK Partizan je ikona Grobarstva...

Lesor bratina, uskoro ce na avatar, umesto Stanoja, koji mi je bio ali se prodao...

Pricaj srpski, sto bi rekao brat LESOR...
 
Последња измена:

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.143
Reaction score
4.589
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Статус
Затворена за писање одговора.
Top