Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Džaba i pet različitih zona i rukometna odbrana i blokovi u kretanju, mašina se UPALILA!
20 izgubljenih lopti Virtusa se nije desilo samo od sebe. Neverovatna odbrana u ovoj zadnjoj četvrtini i koliko me raduje ovo pravovremeno loženje, nema ko nije vrisnuo kao Naneli na onu trojku za 74:82.
Svaka čast Naneliju i Smailagiću pre svega, ogroman učinak u oba pravca sa onim brisanjem Belinelija s parketa, Egzumu na ovim prodorima, cela ekipa je odigralo zrelo, iskusno, bezobrazno.

Teodosić je možda nominalno upisao 12 asistencija ali ih je sahranio sa prevremnim pasovima, idiotskim šutevima, a ovom ciganisanju na kraju nemam reči. Ne znam ni šta Skariolo izigrava, svaki koš je bitan za koš razliku. Nemoć na delu.

Bravo za publiku, ostavili su grla i stvarno verujem da su podigli tim kad smo pali na startu zadnje četvrtine.

Turneja italijanska je sad već uspeh, demoliranje čerge mora imati prioritet u odnosu na Armani.. a da se ide na pobedu, to svakako.

Nek se pazi taj Fenerbahče!
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.457
Локација
U Kinšasi
Dok komentator oduševljeno prati 8 asistencija Teodosića dok ovaj ima direktnih 5 izgubljenih lopti u tom trenutku, Dante mu pred očima siluje celu Bolonju.
Al smo ojebali, svaka čast ekipi, jebo vas Split i Alba i forma, imajte malo vere u najboljeg ikad.
 

Kayak

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
840
Reaction score
3.754
Локација
#вчћпдр

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.597
Reaction score
3.406
Локација
JNA
Koliko vazna pobeda,skoro najvanzija do sad. Koliko je igraca veceras podbacilo to je strasno. Ovo je pobeda kao kuca ali voleo bih da pitam Zeljka zasto je za ime boga na ono trazio celendz i to sa ovakvim sudjenjem umesto da je cekao jos malo jer je sa ovakvom sudijskom kradjom bilo moguce cak i da izgubimo ovo.
Zato sto je brate moj najbolji trener svih vremena u Evropi, zato sto vodi Partizan najveci klub na svetu i zato sto mu se moze!
Glavom i bradom Zelimir Obradovic!
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.546
Reaction score
2.575
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Koliko vazna pobeda,skoro najvanzija do sad. Koliko je igraca veceras podbacilo to je strasno. Ovo je pobeda kao kuca ali voleo bih da pitam Zeljka zasto je za ime boga na ono trazio celendz i to sa ovakvim sudjenjem umesto da je cekao jos malo jer je sa ovakvom sudijskom kradjom bilo moguce cak i da izgubimo ovo.
Taktika, da bi dobio na vremenu da organizuje napad ekipe kako treba, cist takticki celendz nista drugo.
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.067
Reaction score
18.310
Dante i Naneli prelomili ovo, klasa!

Stvarno neko da analizira suđenje, po meni je ovo bilo za streljanje, ako se ponovi još koji put može mnogo da nas košta, neverovatno šta su govna radila celu utakmicu, gledam ne verujem, otvorena pljačka...
 

Sava93

Početnik
Учлањен(а)
23.02.2023
Порука
161
Reaction score
502
Локација
Ruma
Kao prvo pozdrav svima, nov sam, radujem se budućem druženju i diskusijama :D
Što se tiče utakmice jako bitna pobeda, drugo poluvreme smo ih sabili agresivnošću, nisu znali gde se nalaze, da nije bilo one trojke Tea, još ranije bi sve to priveli kraju.
Takodje ono što mi je možda i bitnije od pobede je što nije bilo povreda, bukvalno svaki minut štrecanje. Mnogo nezgodnih padova, podlog gurkanja u skoku, a i mi smo malo želeli da budemo previše atraktivni prilikom kucanja, ali sve se dobro završilo. Tako da bravo za momke, nije ovo bilo lako dobiti. Naneli se vratio, Panter i Exum standardni, Lideja je nadoknadio neke crne minute agresivnošću, a Lesor čini se ima blaži pad forme, što je razumljivo. Bitno je da je Smajli na nivou da ga odmeni. Ostali korektno, a može i bolje, verujem da će biti.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.929
Reaction score
21.683
Valjda je Stojanče pre onih utakmica u Evrokupu pisao o "kompleksu" koji ima jer nas je Kinder ranije često dobijao. Lepo im vraćamo u poslednje vreme, 4:0 :ziveli
Namazani Željko koji traži challenge da bi ih okupio i doveo u red mi je onako jedan jak trenutak.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top