Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

grobarkogrobar

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
100
Reaction score
498
Локација
Srbija
Gledao sam ko bi nam iz Efesa odgovarao za sledeću sezonu. Po završetku utakmice, kada smo ponizili prvaka Evrope, došao sam do zaključka da mi možemo da dovedemo samo NBA pojačanja. Sve ovo ostalo ne vredi, imamo bolje od toga.

BRAVO PARTIZANE, BRAVO ŽELJKO, BRAVO MOMCI!!! :napred-partizan: :navijac :respect
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.669
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Ne mogu da verujem da smo ih ovoliko lako rešili.
Svaka čast svima!
Ono kad su svi pokidali na svoj način.
 
Учлањен(а)
22.10.2019
Порука
335
Reaction score
1.759
Локација
Панчево
Ljudi molim vas , picka sam , nisam gledo tekmu , jer nisam vjerovao . Moze li.mi neko opisati , sta je bilo , ko je prelomio i to
Brate, usralo nas. Željko pročitan, pregazilo ga vreme, nemamo akcije u napadu, statično, odbrana kurac, nikako preuzimanja da naučimo, fali plej opasno, ali razigravač.
Izvini, molim te, ali bilo je jače od mene.
Što se utakmice tiče, ne bih ti umeo rečima opisati. Niti toliko poznajem košarku. Klasičan naš Partizan, čupanje kose u prvoj. Ali nekako imaš osećaj da će da legne sve ipak, nema šanse da nas odvale. Željko doktor, tražio petorku. Ledej vukao sve vreme, Naneli od očaja do sjaja, pogađao kad treba, brljao kad ne treba, Panter zrelo posle dve banane koje je dobio, Aleksa i Smajli zategli odbranu, Aleksa pokrao silne lopte, Smajli lupio važnu bananu, Egzum standardan, i pametan, Trifa se trudio, žao mi što ne uđe ona trojka. Papa i Madar onako, mislim da prvi nije skroz fit, ali volimo ih sve.
Smireni kad treba, mudri, lepa igra, prava košarka, ono u šta smo se kao mali zaljubili.
Svi doprineli, ne znam kog bih izdvojio. Gubili smo mnogo, 17 ja mislim, ili 14, poveli u trećoj 7, o i stigli sa dve trojke za pola minuta, ubili ih posle, opet napravili plus 31 (zvuči poznato?). Timska pobeda baš, presrećan sam, zajebani smo kao kratko ćebe, u glavi mi ona rečenica onog Lazarušića (neko okačio članak ovde pre neki dan, dobar tekst) koji kaže da je u jedno siguran, da niko ne želi Žoca u plej ofu. Dva zanimljiva detalja su bacanja, i kad Aleksa usled udarca u glavu leži na parketu, a sudija ne prekida kontru Efesa (zvuči poznato?).
P.S.
Praštajte zbog čaršava, euforičan sam, a i već treći put pita čovek, a mi, Grobari, smo ljudi dobri, hoćemo da pomognemo. Ovu komšinicu što smo joj pomogli da zatrudni (izvinjavam se ženskom delu foruma) ne treba ni pominjati, nebitni su, kaljamo forum samo.
Izvinjavam se još jednom, i svako dobro svima.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Prelomni momenat: rezultat 72:71 za njih... Panter iz jako teške pozicije daje trojku pred sam kraj napada za 72:74, potom Efes dobija banančinu od Smajlija, ide kontra i kad se mislilo da ćemo ići da položimo sigurno loptu na koš, Naneli staje na trojci i... pogađa za 72:77. Sve je posle bila... laganica.
 

ivana_011

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
49
Reaction score
763
Локација
Beograd
Kakva sedmica, i kakav kraj iste...

Dok se pojedini bave drukanjem, kukanjem, pisanjem saopstenja, valjanjem u sopstvenom blatu... Partizan najpre drkne njih, a potom vladajuceg, dvostrukog uzastopnog sampiona Evropa. U sred njihove dvorane.

Najbolji moguci odgovor na sva ova desavanja - gospodski, na terenu, kako i prilici jednom velikanu i Evropskom sampionu. Uz to onakav docek u Istanbulu, sa velikim facama u publici i deci iz Turske koja na kraju trce na slikanje sa Zeljkom i govore mu da je GOAT, da je najbolji, da je idol... Jer uostalom, ovo je liga Zeljka Obradovica ;)

Bravo Partizane, bravo Zeljko... cast i privilegija je biti navijac ovog kluba!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top