Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Vanjor

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2023
Порука
334
Reaction score
2.308
Локација
Novi Sad

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.674
Reaction score
3.589
Локација
Niš
Kad pomenu strance, što bi Novica rekao, ajde, strendžeri :D javlja mi drugar sinoć, inače radi na jugu na ulazu, da je uhapšen neki Turčin sa falš kartama i neka četiri Janeza, takođe... Ajde što naša stoka falsifikuje karte, ali da to rade i stranci, da bi ušli na našu utakmicu, to sad prvi put čujem... Inače, saglasna sa citiranim, može i moj potpis ispod, onako, lagano...
Daj bre Silvija. Verovatno im je neki naš car prodao falsifikovane karte :D
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.035
Reaction score
14.657
Košarka: Partizanov čudesni put

Kako god, sledi četvrtfinale protiv Real Madrida. Iako kraljevski klub ima moćan tim, verovatno im nije svejedno što će igrati protiv Partizana, kao što ne bi bilo svejedno nijednoj evropskoj ekipi u ovom trenutku. A kako da im bude svejedno kada će igrati u grotlu pomenute Arene, gde su nedavno ubedljivo poraženi; protiv sebe će imati ekipu koju vodi Željko Obradović, najbolji trener u istoriji evropske košarke, koji je od 1992. godine igrao 21 plej-of seriju i izgubio samo jednu, u sezoni 2005/06. sa Panatinakosom, i koji u dosadašnjoj karijeri ima devet titula Evrolige. I još nešto, Obradović je od svakog tima koji je trenirao pravio čudo, a čini se da mu je ove sezone neopisivo stalo da to čudo sa Partizanom bude možda najveće do sada.

No, sve i da Partizan izgubi seriju u četvrfinalu i ne plasira se na fajnl for čudo se već desilo, zbog svega ranije pomenutog. I ne, nije to "hleba i igra“, jeftina uteha sportskim uspesima za ljude frustrirane siromaštvom, decenijskim životom pod stalnim tenzijama i neizvesnom budućnošću, već dokaz da nije strašno pasti ako se posle toga ustane, da trud, rad i vera u sebe neminovno daju rezultat, i da se sve to može raditi sa životnom radošću koja na najbolji način menja svet i ljude oko sebe.

Uživajte u svakoj narednoj utakmici Partizana do kraja evropske sezone i svemu što te utakmice prati, kakav god im bude rezultat, jer lekovito je znati da se može i ovako, bez mržnje i gneva, sa čistom radošću, pa koliko god da traje


Partizan_Panatinaikos_06-768x512.jpg
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.674
Reaction score
3.589
Локација
Niš
Mučna i teška utakmica. Mi bez energije i volje. Navijanje nikad gore. Došli ljudi ko na svadbu. Nit se zviždi nit koj moj.
Ovi iz kopa za posmatranje, promenili su 30 pesama, a skoro sve pogrešni momenti. Da jednom krenu da zvižde, nedao bog.

Što se tiče ovoga da ste verovali na +18, interesantno je to da i kladionice veruju. Pa daju veoma malu kvotu na nas na toj razlici...

1681551249784.png

Slušah skoro prefesora Koprivicu kod Mileta. I kaže da se za bitne mečeve, turnire i kupove spremaju tako što dovedu tim u stanje na granici preforsiranosti, pa im onda daju odmor nekoliko dana.
U tom periodu igraju dosta lošije i ne mogu da se sastave, a posle zato kidaju.
Nadam se da smo mi možda započeli taj mikro proces, ako je uopšte imalo vremena da se to izvede za ovo kratko vreme.
To bi doduše značilo da i protiv Zadra izgeldamo očajno...
 

Прилози

  • 1681551194140.png
    1681551194140.png
    33 KB · Прегледа: 30

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.955
Reaction score
4.898
Локација
Ndžamena
Не разумем људе који на "Да волим црно-беле" не да не певају него седе, неће да устану и понашају се као да их боли дупе. Неки од њих седе и на корт сајд местима. Ја бих таквима забранио да долазе!
Što bi rekli, ponašanje koje ne zaslužuje šamar, nego špansku kragnu.
Isto bih primjenio na one koji čačkaju telefone u takvim situacijama i one koji dolaze u crvenim duskevima na utakmice Partizana.
Neki kodeks ponašanja i oblačenja bi trebalo da postoji, majku mu.

Hvala ti na ovome.
Bukvalno ne skidam osmijeh sa lica već 20 minuta :)
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.318
Reaction score
10.946
Локација
Beograd

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.592
Reaction score
29.907
Локација
Novi Sad
Da li neko ima slike/snimke gužve na ulazu Zapad sinoć?
Može u pp
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.560
Reaction score
11.107
Vidi, to uopšte nije nemoguće, čak je vrlo verovatno tako i bilo, ali ja ne shvatam nekako svu ovu jurnjavu za karte, msm, puštene su u prodaju 3.3. Vremena je bilo, ali ne i vere, očigledno...
Nema veze sa verom u tim.
Karte su pustene mozda i prerano, a za ljude koji zive daleko od Beograda dolazak na utakmicu podrazumeva mnogo vise cimanja od puke kupovine karte.
Da, moze da se rezervise, pa da se proda ili ustupi nekome ako ne moze da se dodje na tekmu, ali cak ni to nije prosto kao sto zvuci jer ovi iz tiketlajna posle prave problem oko preuzimanja vec placene karte, mozda zbog tapkarosa, ne znam. Nije ni bitno.

Hteo sam jos posle Cedevite da napisem nesto slicno kad su se ljudi cudili kako to prodato toliko karata, a 11k u areni. Prosto je, imaju sezonske, a imaju problem da dodju, jos je ponedeljak u pitanju.
Karta je u celoj organizaciji dolaska najjeftinija stavka, a cak i da pare nisu problem, postoje druge stvari koje jesu.
Da bi dosao na Cedevitu u ponedeljak moras da uzmes 2 slobodna dana na poslu npr., a pritom moras da imas na umu da vec trosis slobodne dane na Partizan i da ce ti trebati jos sigurno 10ak van onoga sto ti je preostalo, da ne pricam da time zrtvujes neki odmor, letovanje i tako to.
I to je samo 1 od 100 problema.

Nisam racunao koliko utakmica treba za to, ali ubedjen sam da sam ove sezone potrosio vise para za pojedinacne karte nego sto bi me kostala sezonska. Vec ozbiljno razmisljam da uzmem sledece sezone, a upravo te stvari vode do poluprazne hale u rasprodatim utakmicama. Prosto ljudi moraju da biraju utakmice i tu nema niceg cudnog. Isto kao sto nema niceg cudnog sto mesec i po dana unapred ne mozes da znas da li ces putovati na utakmicu. Ponovo - iz milion razloga, da ne idem siroko.

Karte su redovno bile problem u Pioniru, sad su problem u Areni i treba svima da nam je drago sto je tako. Meni ne smeta nimalo, niti bih ikad prebacivao sto sam sinoc utakmicu gledao na tv-u, a neko je po prvi put krocio u Arenu. Bitno je da je puno, da se neka deca zaljubljuju u Partizan, da se stranci zaljubljuju u Partizan...
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.678
Reaction score
5.720
Sve ovo sto se sada desava sa KKom i oko KKa je zasluga samo jednog coveka. A to je ZELJKO OBRADOVIC ! Taman ne osvojio nista dok je ovde u ovom "mandatu", ono sto je uradio pre a i za ovo sto radi sada po meni sigurno postaje prvi simbol imena KK Partizan.
 

grtalica

Grobar
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
238
Reaction score
1.634
Локација
Canada
Poslje svake utakmice ja ostanem satima na YT da pregledam sve sto se desavalo na i oko utakmice.Dosao sam do jednog zakljucka da su igraci Partizana kao neka mala djeca koja se raduju u grupi na onaj pravi dječiji način onako iskreno.To jedinstvo tima ja stvarno dugo nisam vidio.
Mozes ti da budes igracina i da te svi timovi zele ali kad navijaci Partizana pocno da skandiraju tvoje ime onda sve se otvori otvoris svoju dusu i emocije izlaze.Skandiranje Naneliju, koliko on god bio nekako smiren sinoc nije izdrzao.Vidjelo se na njemu koliko mu to znači.
Bravo Partizan Bravo grobari
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.958
Reaction score
27.109

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.958
Reaction score
21.944

Dragiša

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
58
Reaction score
372
Jedna zanimljivost --> i 2010. godine je bilo gotovo sigurno da idemo na Real u 1/4 finalu, ali ih je ipak Makabi iznenadio u Madridu u poslednjem kolu u njihovoj grupi i tako zauzeo 1. mesto.
Kasnije smo Barsa i mi izbacili Real i Makabi, pa su obe ekipe iz naše grupe prošle na F4. :)
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.532
Reaction score
4.165
Локација
Ljubljana

Aristokratija​


Košarkaši Partizana igraće protiv Real Madrida u plej-ofu Evrolige u sezoni 2022/23.

 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top