Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Provociranje urednika
Ali je i jedan od retkih, ako ne i jedini prišao Danteu dok je ležao iza koša i dok su ga pregledali. On je cigan, ali nekako ne smrdi kao neki mu saigrači.

Biće dobro Dante, ako ne za treću skrpiće ga za Kaunas

Majstore, vidim Rudi ti je cigan, izgleda da smo oboje rasisti.
Sad ako si frajer, obrisi lepo svoju poruku kao što si moju.

Šta bre glumiš ti ovde nekog zaštitnika ljudskih prava u noci kada je majmuncina afrička pokušala ubistvo nad jednim igračem Partizana.

Hvala Bogu pa većina grobara ne razmišlja na taj način.
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
827
Reaction score
2.860
Nista vezano za Dantea ne uzimati zdravo za gotovo do utorka. Pa i Vlada Jovanovic je prodao ciganima fintu sa Dominikom Dzejmsom koji je "Zavrsio sezonu zbog povrede" pa posle par sati istrcao na teren u startnoj petorci.

Rudi Fernandez je isti smrad kao sto je i bio, karijera mu je puna dzukackih poteza posle kojih napravi najneviniji izraz lica i smiruje. Eno i veceras je izjavio "Ne znam sta je isprovociralo PANTERA I LJULJA", kao da je neko treci usao na teren i napao obojicu. Potpisujem da upravo jebe majku saigracima sto niko nije provalio da treba jos jedan igrac da ostane na klupi.

-SAD CE GOSPODA DA VAS NABIJU 30 RAZLIKE. Posto neki apeluju, moze i tako, mada je teze pevljivo.
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.459
Локација
.
Majstore, vidim Rudi ti je cigan, izgleda da smo oboje rasisti.
Sad ako si frajer, obrisi lepo svoju poruku kao što si moju.

Šta bre glumiš ti ovde nekog zaštitnika ljudskih prava u noci kada je majmuncina afrička pokušala ubistvo nad jednim igračem Partizana.

Hvala Bogu pa većina grobara ne razmišlja na taj način.

Bože sačuvaj da glumim zaštitnika ljudskih prava, ali zašto mora da se naglasi "afrička" majmunčina i kako sam još nešto pročitao, pobogu... Šta, kao manje loše bi bilo da igrač nije crnac? Baš jako licimerno je vređati protivničke igrače na osnovu boje kože, porekla, vere... Ne brate, Dantea je rvačkim zahvatom oborio mamlaz koji bi nas trojicu poneo u zubima a to da li je crnac ili marsovac kakve to veze ima

I niti sam ti ja obrisao post, niti je iko dobio poene za rasizam tako da pripazi na ton
 

Krkan

Početnik
Учлањен(а)
04.06.2017
Порука
71
Reaction score
488
Šta bre glumiš ti ovde nekog zaštitnika ljudskih prava u noci kada je majmuncina afrička pokušala ubistvo nad jednim igračem Partizana.

Hvala Bogu pa većina grobara ne razmišlja na taj način.

Sramno je prijatelju to sto pises.Pogotovo jer nam je vecina igraca afroamerickog porekla.

Hvala kurcu svevisnjem pa vecina ovde ne misli kao ti.
 
Учлањен(а)
22.10.2019
Порука
342
Reaction score
1.787
Локација
Панчево
Dobro veče, ovo iznad nas je nebo,
dodirnuo sam ga,
kad je Partizan Reala jeb'o.

Jedno sigurno znam. Pero ne sme da padne na teren kod nas, pero. Kamoli upaljač ili dinar, ili šta već. Jer ćemo onda popiti prazne tribine, što bi bila prva sledeća domaća u Evroligi. A najlepša utakmica na svetu će to biti, jer ćemo tad imati priliku da prvi put na domaćem terenu pozdravimo prvaka Evrope u takmičenju koje je osvojio.
Što naravno ne znači da se recimo ne može glas izgubiti od zviždanja i urlanja na bukvalno svaki njihov napad, ali svaki. Napraviti foru, neko reče okrenuti leđa kad ih predstavljaju (naravno uz upaljeno svetlo, da se vidi) ili šta već. Možda neki transparent, fino da im se zavuče, neka paralela sa stihom njihove himne, nadovezati se na Marku. Bukvalno svako sredstvo koje je dozvoljeno do maksimuma koristiti, sa sve dočekom, a bez ijednog razloga za ozbiljnu kaznu.
Uostalom, Željko je pozvao na "mir i toleranciju", ako smo ga već poslušali za skandiranja, možemo i za ovo. Svakako je SNS sekta gora od Španaca (ili bilo čega na svetu), kakvi god Španci bili.
I pustite te priče zašto Panter nije iskulirao, iskulirao je Poarjea pre toga na faulu za nesportsku, onaj bodiček na pola terena, da onaj MMA ludak nije ono napravio, ni po jada. Nemoć njihova, bukvalno,i to je tako lepo osetiti, bez obzira na posledice.
I slažem se sa kolegom odozgo koji je pomenuo sudije, njima ide na dušu bar 30 posto, nisu smirile rešenu utakmicu, a vide da su ovi nervozni kao naklana paščad.
Naravno, najvažnije je da smo živi i zdravi, igrači i stručni štab pre svih.
I jebote kidamo kako igramo, peremo sve redom.
Voleo bih kad se malo izduvamo neku analizu da pročitam ili vidim.
 
Последња измена:

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.636
Reaction score
8.835
Локација
"preko bare"
Igraci Reala su postali prvi tim koji se bunio JER JE DOSUDJEN FAUL PROTIVNICKOM IGRACU. Trazili prednost... Doduse i 2010 su iz Cibone trazili tehnicke greske za svoje umesto trojke Kecmana haha
Ovo sam primijetio i htio da pitam da li su se neka pravila promijenila, pa je dozvoljena prednost. Šalim se naravno, ali su im u jednom napadu dva puta pustili prednost nalog naših očiglednih faulova. Ne znam da li je još neko to skontao.
 

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.324
Reaction score
2.561
Локација
Humska 1
Daj bre banujte ovog gavrana sto nas zatrova sa nebuloznim konstatacijama.
Brate da ponovim opet nakon nekoliko meseci, vrlo lako se resi, ignore opcija je jedna od najboljih funkcija na forumu. Da ga nisi citirao ne bih ni video komentar...ovako samo stoji lepo ''You are ignoring content by this member.''
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.601
Reaction score
3.444
Локација
JNA
Niko ne treba da bude kaznjen sem one njihove njuske, te stvari su se vidjale i vidjaju na kosarkaskim terenima i glupo bi bilo kazniti i Musu i Deka, i Pantera i Lesora! Verujem da ce tako i odluciti. Jutro je pametnije od noci, a mi Grobari cemo pokazati celom svetu da smo gospoda . Dante da se oporavi do utorka i pesma :navijac
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.304
Reaction score
16.175
Локација
Beograd
Статус
Затворена за писање одговора.
Top