Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.304
Reaction score
16.184
Локација
Beograd
Ono što bih ja voleo danas da čujem na prvom mestu je da Exum nije teže povređen i da će moći da nastupa u utorak...a jednim delom priželjkujem da ne bude nikakvih kazni na obe strane i da sahranimo govna u punom sastavu, da im se najebemo majki sa 20+ razlike, posle ovog brawl-a, verujem.da niko ne može da dočeka utorak. Tek popodne će biti nekih vesti, osećam se kao Kartmen u epizodi Saut Parka kada čeka jutro da kupi konzolu...čovek se non stop okreće po krevetu, šeta po sobi, pogleda na sat, prošao tek minut. :D
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.358
Reaction score
11.213
Локација
underground
Citavu noc sam listao spanske portale i dobro je sto ih i oni pletu a ne vode propagandu protiv nas. Da nije u pitanju Real msm da bi u najgorem slucaju samo Panter kod nas dobio maks 1 utakmicu a mozda ni to . Ovako moramo da cekamo a to cekanje me ubi.
 

Bili Piton

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
757
Reaction score
5.775
Локација
Nekontrolisano kretanje u više pravaca
Trnovit je put do besmrtnosti, svaka šuša hoće da ispuni tvoje cipele, da te saplete, obezglavi, a nije važno koliko puta padneš već koliko puta ustaneš. Sve do sada smo imali pepeljuginu priču, gledali je otvorenim očima i verovali u nju i sve dok verujemo, ta priča je ostvarljiva. Ja imam utisak, da Željko uzme desetoricu sa ovog foruma, ovaj real bi puko ko zvečka jer danas je cela Evropa gledala samo jedan vrhunski tim, ovaj drugi je bacao airballs, igrači su plakali kao devojčice, predali su se nakon drugog napada u zadnjoj četvrtini i samo čekali da iskažu svoju nemoć i frustraciju. Za mene lično real iz madrida ne predstavlja nikakvu košarkašku silu, privezak velikog fudbalskog kluba pa kao i svaka nebitna stvar koja teži za prepoznavanjem siluje svoju egzistenciju.
I šta god odlučili ti kako ih oni zovu nezavisni evroligini sudci, a već smo to osetili na svojoj koži više puta, tu njihovu nezavisnost, naš cilj treba i mora ostati isti. Da u svojoj hali, na jedan grandiozan način odučimo ovaj mali tim od košarke jer su oni samo prolazna stanica na putu ka besmrtnosti. I mi kao navijači treba da uživamo u tome i da im u tome pomognemo na najbolji mogući način. Znajući podneblje u kojem naš Partizan egzistira, to mu dodje kao nemoguća misija ali je i ovih 2-0 bilo za mnoge nemoguće ostvarljivo pa se ipak desilo. Ja se samo plašim da odredjene državne strukture ne uzmu prilike u svoje ruke, kad god se država mešala u našu tribinu, mi smo najebali ko žuti.
 

gole79

Početnik
Учлањен(а)
22.10.2020
Порука
68
Reaction score
420
Локација
Beograd
Željko stari-novi-večni kralj posle onog sinoćnog opštenja sa kraljicom treba da održi vanredan pres i da se vrti do utorka kalo bi došlo u glavu svakog maloumnika koji bi pokušao nekim predmetima da se junači sa tribina a ako do tog dodje da ga masa lagano isprati bez tenzije do izlaza a onda udri da svet ne gleda šljam jer Evropa je po gledanosti već prevazidjena kad je Partizan u pitanju.
Govna su spremna na sve samo da se povrate...znači SRCE, RUKE,GLAS!!!
P.S. možda, šta znam kako bi izgledalo da bude od zagrevanja ludnica a kad ih budu predstavljali opšti muk sa okrenutim ledjima i malim predahom za pluća a onda da grmi sve vreme i bez prestanka...
 

bolex

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
319
Reaction score
1.019
Prvo,Dante izdrzi i vrati nam se sto pre i jaci nego ikad!
Velicanstvena pobeda,ali zbog "budale" senka je bacena na taj mec!
Svaka cast za 2:0 u seriji protiv Reala!
Kad ljudi najavljuju da idu po 2:0 i da ce serija biti zavrsena vrlo brzo,prosto zvuci neverovatno(plus gostujuci teren i Real Madrid)..
Najavljivalji 15 razlike i bilo toliko!
Gazi PARTIZANE sve redom!!
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.443
Reaction score
38.181
Manite se nagađanja, biće što biti mora. Momci su trpeli udarce i provokacije skoro 80 minuta. Možda nije "pametno", ali nekada mora i tako. Ovaj tim je našao večno mesto u mom srcu, kakva naša deca, mamini i tatini sinovi koji dobiju menadžera čim se rode pa posle kmeče po policijskim stanicama.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.086
Reaction score
8.442
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Neverovatno je da neki se iscudjavaju zbog reakcije kapitena, i sto nismo iskulirali svi!
A onda se posle najavljuje da Realovi igraci nece zivi napustiti Bg... totalno kontradiktorno i nebulozno!
Izgubi se glava i za mnogo manje stvari a nece za onakav krvnicki udarac u vrat/glavu, koji je odraz ciste nemoći, i to od najiskusnijeg igrača. Nek mu ide na cast, posrao se po sebi kao i citava njihova ekipa, jer kako vidim svi ih osudjuju!

Velika je šteta što je utakmica pala u drugi plan, pa se ne govori o odvaljivanju jednog giganta usred Madrida.
Zeljko je tata ove igre, prosto i jednostavno.
Kakva odluka da Smajli koji je razbijao u 1. od starta sada bude na klupi 13-14 minuta, a da sve vreme na 5. bude Lesor kao posledica toga sto ga nema Tavares.
Lesor je dobro otvorio utakmicu, dao neke poene, pokupio 5-6 skokova i sto je najvise iznudio par faulova njihovih unutrasnjih igrača sto je unelo veliku nervozu kod njih.

Ko sto napisah pre 2 dana, trener im je nesiguran i puca pod pritiskom... video se strah i pogubljena glava od početka, rutinirali smo ih i bilo je jasno vrlo brzo da drzimo sve u svojim rukama i da se samo mi pitamo!
Fantastična naša partija, svi koji su igrali su dali doprinos, borili se, kidali... bravo!

Sad samo pametno, da ne pravimo gluposti i iskuliramo, ne sme nijedan upaljac biti na parketu, ili neki rasisticki povici i slicna sranja.
Zeljko da jos malo narednih dana apeluje na navijace da ne prave sranja a igrace da relaksira, da spremi za dalje.

I da, biće Dante dobro, stena je on ;)


Moderacijo, vratite mi f-ju da banujem srbina iz Podgorice, čisto da se malo umirim zbog njegovog nocasnjeg pisanja! :D
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.145
Reaction score
4.609
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Dobro bre druze, lik je u afektu napisao sta mu je bilo na dusi u tom trenutku. Sad si nasao da solis pamet ljudima. Umesto da slavimo gazenje reala, mi pricamo u tuci i svemu samo ne o kosarci. Iako si u pravu, imaj malo razumevanja bar veceras jebiga.
Nekad treba samo pažljivo pročitati šta je napisano, ja bi trebao da imam razumevanja i da ne solim pamet i onda ti napišeš isto kao i ja i naravno potkačiš mene dok sam ja pisao u množini. Nema veze bitno da se piše dok Partizan ima 0:2
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.318
Reaction score
10.944
Локација
Beograd
Nije mogao i nije trebao da iskulira.
Kapiten si. I ne smeš da das na sebe.
Biju i kradu ceo meč.
Sudije nas nacrnise a moroni pevaju evroliga mafija.

Ako bi se davale suspenzije, prvo bi sudije morale da dobiju po 50k evra kaznu. Jer su one najviše odgovorene za incident.
Dopustili su im svasta.
Hezonja dzida loptu i nikom nista. Unose se u facu, Poire kaze sudiji da je picka i to više puta...
Pa i jesu pičke, jer da nisu, popio bi isključujuću, bar dve tehničke, loptu sa strane, šta je sve već po pravilima... Ja još uvek ne mogu da se opasuljim šta se sve desilo sinoć, da su cigani to znamo, al' tek sad vidim zašto ih, zapravo, oduvek mrzim... Ne ono bukvalno ali me kapirate...
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.443
Reaction score
38.181
Izgubi se glava i za mnogo manje stvari a nece za onakav krvnicki udarac u vrat/glavu, koji je odraz ciste nemoći, i to od najiskusnijeg igrača.
I to ne prvi na utakmici. Kevin trpi batine svaku utakmicu, bukvalno svaki minut na parketu koji provede on je pod faulom.

Juče Dek džukački udara Dantea na ulazu, čista provokacija, kezi se Smajliju...

Kad malo bolje razmislim svaka čast momcima što se jesu iskontrolisali. Da nisu bilo bi 12 fresaka doživotno ugrađenih u parket Wizink hale. Sa sve Musom i Hezonjom na gomili. Jeb'o im pas mater.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.481
Reaction score
41.345
Локација
Žrnov
Posle malo sna noćas (jbg, morala i repriza da se odgleda), nekoliko zapažanja/razmišljanja s moje strane:

1. Kevin je trebalo da iskulira, ali razumem zašto nije. Iskreno, verovatno ne bih ni ja.

2. Sudije su najveći krivci jer nisu Realove igrače sankcionisali na vreme. Npr, Poirije je trebalo da dobije tehničku za ono psovanje sudija posle 5. lične, neposredno pre incidenta. Dek je trebalo da dobije nesportsku ili tehničku za onaj pokušaj kurčenja Smajliju, gde je Zek isusno sprečio sukob. Tu se još moglo naslutiti u kom pravcu će ići Realovi igrači.

3. Osim onog divljanja Jabuselia, ništa se specijalno nije desilo - klasična tuča viđenja milion puta do sada i bilo bi realno da svi - i naši i njihovi budu samo novčano kažnjeni. Papreno, ali novčano. Jabuseli - suspenzija. I možda suspenzija za Hezonju jer je tukao Musu :p

4. Stepen Danteove povrede ne objavljivati pre nego što se oglasi disciplinska komisija :)

Verujem da su zvonili telefoni noćas. Valjda će bog tu malo da nas popegla, ako Željkov autoritet ne bude dovoljan (a mislim da hoće). Mi u utorak - pamet u glavu!
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.443
Reaction score
38.181
Dek je trebalo da dobije nesportsku ili tehničku za onaj pokušaj kurčenja Smajliju
I nesportsku kada je džukački udario Dantea na ulazu, mislim da je negde u poslednjoj četvrtini bilo.

Apropo Danteove povrede, raduje to što se čini da može da se osloni na nogu, a verujem da je štaka tu više predostrožnosti radi dok se ne uradi snimak. Nadamo se najboljem.
 

milos28nov

Grobar
Учлањен(а)
04.01.2023
Порука
408
Reaction score
726
Fantasticna utakmica,pocistili smo ih lagano...nisam se plasio ni na pocetku druge i trece kad nije islo...samo ostaje strah da nekim nerealnim suspenzijama vratimo real jer imaju duzu klupu
ceo dan ce biti nervoza u iscekivanju odluke :(
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top