Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.067
Reaction score
18.310
Tvrdi i matori. Ocekujem ruznu, na malo koseva utakmicu.
Nek bude ružna samo da ne gledam više kako nam svaki bogalj sipa po 15 trojki, bukvalno nemam snage više za tako nešto... Jel igra još tamo ono govno čupavo cigansko? Treba ga pozdraviti... Ne zato što je cigan kol'ko zbog one cigle u Parizu koju nikad neću da zaboravim, jebem ga usta ciganska nesposobna...
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Ostade mi poruka u postu gore ovako kako sam je ovde kopirao pa ako to moze da se ispravi ja ne umem. Hvala
Pa ja u startu mislim da je ta priča besmislena i jasno je da nema ni 6, a ne 12 takvih. Sigurno nisam ja pametniji od njega, valjda i on to zna.
Onda ne kapiram čemu to? Kome se ulizuje, kome ima šta da dokaže?

Jednog momenta kaže da ne čita novine a onda govori kako se spominje Kampaco i barataju nekim ciframa ljudi. Kako zna da se spominje kad ne čita?

Ja ne sumnjam da nema para za to i drago mi je da je spustio imbecilne povode za to ali nek se odredi gde idemo i šta radimo, a ne da se menjaju izjave u zavisnosti od situacije. Kako i strateški po pitanju kluba tako i po pitanju rotacije.


Niko nije rekao da treba da ide i da čak igramo loše, ali niko ne sme biti imun na kritiku i observacije. Vređanje i teranje ne računam jer takvi nisu potrebni klubu i svi smo složni oko toga, samo varira ljudima granica vređanja.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.935
Reaction score
7.916
Aj da ne skidamo sada breme favorita sa ledja...

Realno sutra smo po svim parametrima FAVORITI....ovo je Virtusu drugo gostovanje u roku od 48h, imaju matoru ekipu, koja je jaca na papiru nego li parketu, ocekujem rutinsku pobedu 10+ razlike i sve osim toga je zaista velika sramota.

Grobari svaka cast i sutra u istom ako ne i vecem broju da podrzimo Partizan, jer drugi klub mi nemamo!
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.432
Reaction score
4.172
Локација
127.0.0.1
Ovoliki pritisak na Grobare da postanu razocarani sto nisu osvojili EL u oktobru sa ovom ekipom, ovolika pisanja proverenih novinskih znalaca, ovakvi spavaci i novi clanovi na forumu koji objasnjavaju da trebamo da ocekujemo EL od ove ekipe i da moramo odmah biti nezadovoljni sa igrom, rosterom, Zeljkom, te ovoliko forsiranje price o skupoci ove ekipe i igri koju ne vraca... meni samo govori jednu stvar: gledali su i cigani sinoc utakmicu :D i sasrali su se :D krece masinerija sa svih strana da nam objasnjava da je cilj EL a ne ABA, da trebamo vec sad da dignemo ruke od svega i oteramo Zeljka jer kao nismo zadovoljni i da ovu sezonu se malo restartujemo pa cemo sledece da vidimo sta cemo. Krece masinerija da busi... jer videli su sinoc isto sto i mi: ova ekipa i Zeljko ce da raznesu FMP 1 i 2 u maju, sa sve Vildozom. Svesni su sad jako dobro toga i krenuli su.

Ali neka ih, psi laju a karavani prolaze... ;)
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.282
Reaction score
16.050
Локација
Beograd

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.663
Reaction score
5.545
Pa ja u startu mislim da je ta priča besmislena i jasno je da nema ni 6, a ne 12 takvih. Sigurno nisam ja pametniji od njega, valjda i on to zna.
Onda ne kapiram čemu to? Kome se ulizuje, kome ima šta da dokaže?

Jednog momenta kaže da ne čita novine a onda govori kako se spominje Kampaco i barataju nekim ciframa ljudi. Kako zna da se spominje kad ne čita?

Ja ne sumnjam da nema para za to i drago mi je da je spustio imbecilne povode za to ali nek se odredi gde idemo i šta radimo, a ne da se menjaju izjave u zavisnosti od situacije. Kako i strateški po pitanju kluba tako i po pitanju rotacije.


Niko nije rekao da treba da ide i da čak igramo loše, ali niko ne sme biti imun na kritiku i observacije. Vređanje i teranje ne računam jer takvi nisu potrebni klubu i svi smo složni oko toga, samo varira ljudima granica vređanja.
Nisu mi jasna tvoja pitanja. Sta kome se ulizuje? Rekao je da bi voleo da ima ekipu takvu ne vidim sta je tu ulizivanje. Ako ti vidis molim te mi objasni sta je u izjavi "da bih voleo da imam 12 domacih igraca u ekipi" ulizivanje?

Ne znam da li cita i ne cita,ali sigurno ne zivi u kapsuli i ne komunicira ni sa kim pa da ne zna. Neko mu je rekao mozda? Otkud znam ja Nisam mu ja potparol,ova pitanja kao da si iz murije. I to je kranje nebitno da li cita ili ne cita novine,koga boli patka realno. Verovatno ne cita ide i vata one drolje za si'e boli ga uvo.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.443
Reaction score
11.947
Локација
Beograd

zoig

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
298
Reaction score
2.656
Локација
Beograd
Ljudi, mi igramo Evroligu! Zapamtite to, igramo Evroligu.
Jedva čekam sjutra utakmicu i sve sledeće. I da sve izgubimo, što je nemoguće, jedva čekam. Mi smo se pod Duletom godinama mučili, ali smo igrali Evroligu. Šta nam je, zar samo cijenimo neki trud ako je veliki uspijeh?
Pa Željko je založio sebe da bi se Partizan vratio tu i to je sve što mi treba da znamo. Da li ću se sjećati koliki je budžet bio za 5 godina, koliko je sezonska koštala? Boljeće me dupe. Gledao sam u Pioniru najveće utakmice, gledam i ovo u Areni. Juče je bilo baš dobro. Kad bismo svi u svom poslu ili školi bili dobri kao što je bilo dobro u Areni, dupe bi prodali.
Ajde ljudi da ne kukamo više. Dosta je mračno van košarke da sad pokvarimo i to što smo čekali ko ozebli ruski gas.
Meni je poraz od juče bio pravi Partizanov. Bolji si u svemu i izgubiš. Zar ima veze? Biće i pobjeda Partizanovih, ono tipa ja ne znam kako smo ovo dobili.
Grobarština u timu? Alo bre, pa jedan Željko je na klupi, kud ćeš veću Grobarštinu. Dajte malo ljubavi i za Balšu, Tristana, Uroša, Đorđija, Alena, Aleksu... Prošle godine ste otpisivali Aleksu do derbija kad smo bili domaćini. Zeka Ledeni će preuzeti lidersku ulogu i ima da budemo još bolji.
Ja hoću da Željko zna da vidimo koliko mu je stalo, a ne da osipamo paljbu kao da smo iz vrtića razmaženi izašli. Boli me bre dupe i da sve izgubimo, vidim želju i borbu. Biti Grobar za mene znači biti slobodan u tome da bezuslovno voliš Partizan. Niko nam ne stavlja klipove u točkove pa da se bunimo, a stavljali su i te kako dok ŽOC nije došao.
Sjutra idem u Arenu da navijam za Partizan, boli me uvac za igrače protivničkog tima. Važnije mi je da odbrana zaustavi Teodosića, nego da njemu bude loše veče. Isto kao i za Berona i bilo koga drugog.
Aj uzdravlje!
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Dolazi nam u goste evrokupaš sa prosekom 65 poena u prve 3 utakmice.
Ako njih ne dobijemo, koga ćemo?

O top8 možemo pričati sledeće godine. Skroz su normalni porazi u EL, samo boli kad su ovako tesni...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top