Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Uživao sam u evroligaškom meču Partizana.
Uživao sam u borbenosti Lesora i Ledeja.
Žalim za onaj propali alley oop Egzuma i Lesora, nisam ubeđen da bi bila prekretnica da ih sameljemo ali bih voleo da sam doživeo tu ekscitaciju.
Uživam u ovakvom Partizanu koji igra Evroligu... Toliko da me postovi "kritika" nisu ni mamili da ih pročitam.
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Ne bih se složio. Prvo što je Madar pomagao.
Trifa je pod jedan spor igrač ali prepotentan, i vidi se po govoru tela da je u fazonu "i got this".
Onda ga je Hol valjda probio, dole se vidi da je na petama i da kasni. Madar je Holu istini za volju blokirao prodor, i da nismo imali faul možda i ne bi bila greška rizikovati s Tonuta na siguran poen (dole nema nikog) ili znajući Trifu 2 + 1.
Željko je rekao nešto u fazonu da ih je pustio da sami odluče (da ne prave faul ako misle da ne mora), ali ovde je Trifa morao, a i Madar da ne pomaže. Obojica su zajebali, ali Trifa više.
Погледајте прилог 18113
Istripovao sam ja! :D
Meni je u glavi situacija kada je Andjusic pomagao sa Tomasa, a Tomas nam spakovao trojku iz tog istog kornera... Do malopre sam bio ubedjem da je to bilo na kraju... jbga, nisam ni pogledao snimak jer smo gledali uživo, a znam da smo na licu mesta komentarisali kako i Anđušić nije trebalo da pomaže...

I da, tada gore nije bio Trifa nego baš izgleda Jam na Pengosa!
 
Последња измена:

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.560
Reaction score
29.597
Локација
Novi Sad
Večeras svima po porciju bolonjeza :D bravo momci, svaka čast! Prva pobeda u EL nakon povratka alooo!!! BRAVO!!
Andjušić, Naneli, Spalding...sve je to doprinelo pobedi!!!

Veruj u proces i ne mrači!
NAPADAJ NAPADAJ, PARTIZANE NAPADAJ!!!
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.188
Reaction score
2.829
Локација
Где год ОН да игра!!!
Браво, браво, браво!
Нисам улазио на форум после пораза од Арманија, не могу да читам гробарске фрустрације. Јесте, Виртус је био уморан. Били смо и ми. Биће још победа, биће и тешких пораза. Рад, рад и само рад. Терај даље.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.935
Reaction score
7.914
Ocekivao sam ovako nesto, bravo Partizane!!!

Naneli, Madar i Lesor odigrali odlicnu utakmicu, Panter mora da popravi formu, Exum zaista nije plej, kad god je on na parketu, a ne Madar, fluidnost u nasoj igri ne postoji.

Kad se vrati Avramovic na parket, nasa igra i defanziva ce biti jos bolja.

Nismo se previse potrosili, svi su dobili minute, sem Glasa, Balsa ako ovako nastavi od januara zavrsice u Megu.

Jedina zamerka coachu sto je u 2/4 previse drzao Nanelija na klupi.

Banda od ekipe Virtusa je po meni najgora u EL, to sam misljenje imao jos pre pocetka EL, a na tome pri tome i ostajem.

Sledeci je Zalgiris, jako jako neugodna ekipa, ali do tad cemo se osveziti i ocekujem da i taj mec dobijemo.

Neka nam je srecna pobeda braco i da ih bude sto vise ove sezone.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top